Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün CNN amerikayı izlerken kucuk bir demec verdiler. Amerika ve almanya arasında gerilen iplerden soz ederlerken Turkiye ve almanya arasının da gerildiğinden ve sonucları yavas yavas ortaya cıkıyor ;Türkiyeye satıs yapan Alman satıs kanalları Türkiyenin takındıgı tavırdan ötürü ve nazi benzetmesinden hoslanmadıkları için hükümet süresince ambargo yoluna gidebilecekleri haberini aldık diye soz ettiler. Ama daha kriz patlak verince bak amazon.de gonderme yapmayabilir demistim ben
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Eyvah eyvah o zaman bu kötü haber işte, umarım böyle bir kriz patlak vermeden çözülür bu iş.Gerçi Almanlar siyaseti pek ticarete karıştırmazlar normalde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Amazon da sikinti çıkacağını sanmıyorum açıkçası kardeşim. Ama tum avrupa tr ye karsi su anda toplu bir ambargo kurali çıkarsa kacinilmaz olur tabii

• Bende biraz alman sitelerde araştırdım.
    Ambargo söz konusu geçmiyor bir yerde şuan.
  • soyle bir video dikkatimi cekti, oyun loading sureleri karsilastirilmis dahili hafiza-sd card ve oyun karti arasinda. dahili hafiza her testte biraz onde onun haricinde geriye kalanlar kendi aralarinda ayni gibi duruyor.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Şikayetim üzerine mesajı kaldırıldı. Sizler de bu tarz saçmalıkları görmekten rahatsızsanız hiç muhabbete girmeden şikayet yöntemini kullanabilirsiniz hocam.
  • Konsol bekleyen arkadaşlar, rica ediyorum sürekli Amazon'u darlamayın. Amazon.de burası, ne olacağı belli olmaz. Zaten gönderimi kapattılar, siparişleri iptal edebilirler valla.
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Emulator kullanmak yasal bir durumdur. Yasal olmayan korsan oyun kullanmaktır.Nintendo'nun Amerika'da konuyla ilgili bir çok emsal kararı var, yasal olmadığını iddia ettiği ancak mahkemenin aksi kanaatte olduğu.
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle bir şey olmaz çünkü o zaman herşey çok karışır...

• SergeantMajorT kullanıcısına yanıt
    Bende hiç öyle bir habere denk gelmedim, umarım öyle bir şey olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Gamestop tan Eric Bright Nintendo Switch satışlarının Nintendo Wii yi geçebileceğini söylemiş...

Wii nin Yarısına bile yaklaşma ihtimali varsa, Sony canlandırır sanırım Vita yı benzer bir sistem farklı bir isim ile.
  • Evet adamları darlamamak lazım ama aldığı siparişi iptal etmez bence, o kadar da değil...

• indicavia İ kullanıcısına yanıt
    Olup olamayacağını zaman gösterecek hocam, bekleyip göreceğiz...

• Joy-con'un ergonomi olarak bir Wii Remote olduğunu düşünmüyorum. Bilmem katılıyor musunuz...

Ayrıca Nintendo, Switch'in fiyatını azami seviyede tutmak için bütün her şeyden kısmasını da hoş bulmadım. İşletim sisteminde bile kolaya kaçmışlar.

Nintendo'nun sükse yapan franchiselarına hiç ilginiz yoksa, sırf el konsolum olsun diye alacaksanız bence bulaşmayın gerek yok.
  • Bana zaten amazon'da çalışan biri söylemişti, stoklar dolsun, yine gönderecekler diye.

Bu görüşme dün geçti.

• Sanki bu hafta yollayacaklar gibi.

• Chicago treninden bir pano
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Son durum sizde ne yazıyor hocam?

• Sitede gönderim tarihi 1 nisan gösteriyor.18 mart da parayı çekti bi daha hareket olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 21 Mart 2017; 18:26:12 >
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Az evvel baktığımda durum değişti. Yavaştan yavaştan geliyor

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.