Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.269
Cevap
453
Favori
1.641.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Saol Bıfamoviç..Hayırlısıyla gelse de bitse şu kabus rüyalarım. Ayın 15inden beri Amazonla UPSle uğraşıyom rüyamda
  • Ooo iyisin

• Geçer geçer

• Mail atmak etkili oluyorsa bana da söyle nasıl yollandığını.Bitsin artık hasret.

• Amazon'dan nefret etmeye başladım. 6 mart'ta verdiğim siparişin parasını 17 Martta çekti ve sipariş durumum 4 gündür "Gönderim için hazırlanıyor" şeklinde. Mail attım şu yanıtı aldım:

İyi günler,

mailiniz tarafıma ulaşmıştır.

Öncelikle siparişinizle alakalı gecikmeden dolayı üzgün olduğumu belirtmek ister ve özür dilerim.

Paketiniz depoda işlem aşamasındadır. Ben ilgili depo ile irtibata geçerek, işlemlerin hızlandırılmasını ve en hızlı şekilde kargoya verilmesini ilettim.

Teslimat tarihi olarak verilen tarihlerde yani 6-10 Nisan arasında siparişiniz muhakkak adresinize teslim edilecektir.

Anlayışınız ve sabrınız için çok teşekkür eder, iyi günler dilerim.

İstanbul'a selamlar.

Böyle bir cevap almama rağmen değişen hiç bir şey yok. Hâlâ "Gönderim için hazırlanıyor" şeklinde bekliyor.

• Olay bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt.

Olay bu.

adamlar hemen gönderme sözü vermiyorlarki. o belirttikleri tarih aralığından gelir. eğer bunu beğenmeyip olay çıkartmak isterseniz tabi nefret edin.
  • lprytk kullanıcısına yanıt
    Benden sonra sipariş verenlerde de aynı tarih vardı. Gönderildi. Nefret ediyorum zaten.

• yaklasik 80 saatte buraya kadar geldik
    artik ganona cok az kaldi

oyna oyna bitmiyor valla :D
  • Kurt. kullanıcısına yanıt
    Hiçbirimiz Amazon'u çok sevmiyoruz zaten boşversene. Aynı şekilde benden sonra sipariş verenlere de benden önce gönderildi. Yapacak bir şey yok. Çünkü sipariş vermek için tek seçeneğimiz Amazon'du.
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Benden para çekilirken (17 mart) bir ara konsolun stoğa giriş tarihi 21 Mart olarak gözükmüştü. Ben de bugün yollarlar diye ümitlenmiştim, hayal kırıklığına uğradım. Neyse mecbur bekleyeceğiz.
  • Kurt. kullanıcısına yanıt
    Teslim tarihleri geçmediği sürece Amazon'a söyleyebileceğiniz bir şey yok aslında:) Adamlar erken gönderecek ama orası ayrı.

Amazon'dan başka çaremiz yok, çünkü böyle bir hizmet başka bir yerde yok. Kıymetini bilmek gerek, ben şahsen çok seviyorum Amazon'u.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 21 Mart 2017; 20:55:12 >
  • Alman amazonu kadar kötüsünü görmedim. Siparişi göndermediler, yazı yazdım, isterseniz iptal edin olur böyle vakalar dediler.

Başka bir sipariş onların verdikleri tarihte gelmedi, 3 gün sonra yazdım, mal yok diye, gecikme normaldir, birşey yapamayız dediler. Amerika amazon bu durumlarda parayı bile iade edip, hediyemiz olsun size demişliği vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dunyao kullanıcısına yanıt
    Almanya, Amerika'ya göre kötü doğrudur. Ancak diğer sitelerden her türlü daha güvenilir bir hizmet veriyorlar. Ben verdikleri tarihte gelmediğinde ilk defa sizinki gibi bir cevap görüyorum, bana 2. ürünü yönlendirmişlerdi direkt olarak.
  • Arkadaşlar.Bu akşam amazona mail attım.Benim kargo işlerim ne zaman biter diye.Az önce almanya dan telefon ettiler.Kendisinin amazon görevlisi olduğunu attığım mail ile aradığını söyledi.Şu an depolarımızda nintendo switch yok dedi bu yüzden bekliyoruz ve bekletiyoruz dedi.Ne zaman ürün gelir dediğimde ise şu net bir tarih yok dedi.Türkiye ye yollanmama muhabbeti depoda ürün olmadığı için arkadaşlar.
  • Üşenmedim buldum :) bu arada da, birçok siparişim geri döndü, paramı da geri vermediler, ilkinde neden döndü dedim, yolda kırılmış dediler, kavga dövüş parayı geri aldım, tekrar sipariş ettim, yine geldi döndü, yine para yok, hayatımda sizin kadar berbat amazon görmedim dedim, adreste yokmuşsunuz geri dönmüş dediler (ki yalan), sonra adres formatınız yanlış dediler, 20 senedir amazon müşterisiyim dedim, cevap yok....

Dear ,

Thank you for contacting Amazon.de with your concerns.

I am sorry to hear that you have not yet received your order, under the Order No: 028-2628-8857954.

Using our tracking system, I can see that it has left our facility on 12. December and is on our way towards you with a bit of a delay as 16. December was just the estimated delivery date not guaranteed. I apologise for this inconvenience.

Unfortunately, we cannot give you any compensation as item still has high chances to reach you and you did not have guaranteed delivery date.

For cases like these, when there was an unforeseeable delay which we could not avoid, our system generates the last estimated delivery date by which your order still has high chances of reaching you.

Please be so kind as to wait until 22. December the latest, but if your order does not arrive by then, we will mark it as lost or missing in transit and offer a full refund or a replacement depending on your choice.

I hope this information was helpful.

For any further assistance, please do not hesitate to contact us.

Thank you for understanding, patience and all your efforts.

Have a lovely day!

Warmest regards,
    Ana Dondur

• Ben cihazdan zevkimi aldım, zeldayla linkle de iyi vakit geçirdik, ayrılma vakti geldi diyen varsa, alıcıyım...

• dunyao kullanıcısına yanıt
    Almanya ücretsiz kargo açtığından baya fazla alış veriş yaptım, sadece bir kere kargoyla ilgili sorun yaşadım, onda da yedek ürün gönderdiler. 2'si birden elime ulaşınca, birini iade ettim. Yani Kasımdan beri falan 100 üzeri ürün almışımdır öyle söyleyeyim ve bir kere sorun yaşadım sadece ufak tefek şeyleri saymazsak. Böyle bir mesaj almanızın sebebi ya kötü bir MT ye denk gelmeniz ya da sistemin size güvenmemesi/yeterli alışverişinizin olmaması olabilir. Zira yedek ürün gönderiminde Amazon Türkiye'de baya sıkıntı yaşıyor. Ya ben şanslıyım ya siz şanssız:) Bir de neden İngilizce iletişime geçtiniz?

Bu arada Amazon kurulalı zaten neredeyse 20 sene oldu, kuruluşundan beri alışveriş yapıyorsunuz herhalde

Not:Bir arkadaşın önerisi ile firestormgames adlı ingiliz sitesinden 2 farklı sipariş olacak şekilde 4 ürün aldım. Bir siparişim sorunsuz ulaştı, ancak diğer siparişim kayboldu 4 aydır mail atıyorum dönen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 21 Mart 2017; 21:36:15 >
  • Çok şükür az önce durum değişti.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.