Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo Game Trucks ile sözleşme yapmış, bundan sonra Amerika da 30 eyalette içinde Nintendo Switch oyunları Olan Tır lar gezecekmiş...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reggie Fils-Aime Fox Business ile yaptığı röportaj sırasında Mario Kart 8 Deluxe un fiyatının 59.99 Dolar olacağını söylemiş...

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    dostum 5-6 ay sonra 10$'a duser.bence hic acele etmeyin.Just Dance seriside ayni FIFA, PES gibi degerleri 6 ay olan oyunlar.o yuzden o paraya kesinlikle degecek oyun degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScottishJR -- 20 Mart 2017; 19:51:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir İspanyol oyun portalı Capcom un Resident Evil 7 yi Nintendo Switch e getireceğini söylemiş...

http://www.3djuegos.com/noticias-ver/168772/capcom-si-estudia-llevar-resident-evil-7-a-nintendo-switch/

• Splatoon 2 cep telefonu duvar kağıdı...
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 20 Mart 2017; 19:52:49 >

• 12:00 de mail gelen adrese atmıştım amazonda kargo "gümrükten çekme gecikmeli" durumuna düştü maalesef 6 gibi verdiğiniz adrese attım inşallah görürler.Aslında yetki belgesinin üstünde bu adres yazıyordu hata yaptım.Teşekkürler bilgi için.
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Sizinkiler de yakında kargolanır inşallah.
  • SergeantMajorT kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

• Ah bu kararsızlığımı ben emi vermedik siparişi şu an kabul etmiyor ne zaman açılır acaba 😞
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ectavi -- 20 Mart 2017; 21:8:56 >
  • Xpecker kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Kurt. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için
  • Evdeki hesaplar çarşıya uymadı, cihazsız kaldık.
  • Valla alsammi almasammi cok arada kaldim,alirsam tamamen el konsolu olarak alacagim,sirf el konsolu olarak bu fiyata mantiklimi sizce?Nintendo oyunlarina özel bir ilgim de acikcasi yok.Genellikle oyun icin bilgisayari tercih ediyorum sadece yanimda tasiyabilecegim her yerde oynanabilecek bir el konsolu arayisindayim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Risni -- 20 Mart 2017; 22:38:6 >
  • El konsolu arıyorsan al hocam hiç düşünme. Yeni nesil grafikli gayet güzel cihaz.

• Cevap icin tesekkurler,baya bir arastirma yaptim tasinabilir durumda fps sikintisi da yasanmiyormus duyduklarima gore,oyun fiyatlari korkutsa da bu gidisle amazon vb bir yerden uygun bulursam alacagim gibi gorunuyor.

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    3D yazıcıyla yapmışlar.
  • ScottishJR kullanıcısına yanıt
    5-6 ay sonra zaten JD2018 çıkıyor. Modası geçmiş şarkıları oynamakta sıkıcı oluyor. Yazın arkadaşlarla oynamak için eğlenceli olurdu.
  • 4k modellemesi olmayan bir oyunu 4k oynasan ne olucak ki. Sanki emulator onu 4k modelliyomus gibi... Ayrica konsolun kendi oyununu konsolda oynamak cok farkli zaten cemu da oynamak isteyen oynasin buraya yazmanin bir mantigi yok

• gmdoctor kullanıcısına yanıt
    Zaten Nintendo'nun oyunları veya Nintendo'nun konsoluna çıkan her oyun sadece Nintendo'nun donanımlarında oynansın diye lisanslanıyor. Nintendo donanımı harici başka bir donanım üzerinde oynanması yasal olan bir şey değil.

4k oynuyor diye kendini avutuyor ama aslen taş ve sopalarla oynuyor.
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.