Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackwar19

hatayı bilmiyorum. sürekli ülke değiştiriyorum hiç bir sorun çıkmadı şimdiye kadar
    system settings - other settings - profile - region settings - united kingdom - england

@blackwar19 kardeşimin dediği doğru. england yahut ireland yapın. bende herhangi bi sorun çıkmadı eshop konusunda. bende united kingdom/england kullanıyorum.
  • Bir şey soracağım bu soruma alıntılı cevap verenlere teşekkürlerim sonsuzdur.
    Arkadaşlar nintendo 3 ds ye emülatör oyunları atılıyormu bi bilgisi olan varmı?
  • Ben bu sayfadan pek çok emulator indirdim, bi bak istersen. :)

http://gbatemp.net/threads/list-of-all-emulators-for-ds.255764/
  • arkadaşlar The Legend of Zelda: A Link to the Past oynayabilmenin tek yolu dstwo mu ?
  • @itachi237

GBA oyunlarını 3ds oynamanın tek yolu DStwo dur diye biliyorum ama forumda bu konuda epey bilgi sahibi kişiler mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinali satılmıyor mu ? of bilsem mesukru'nun dstwo'sunu ben alırdım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

orjinali satılmıyor mu ? of bilsem mesukru'nun dstwo'sunu ben alırdım..

hocam oyun SNES oyunu olduğu için malesef başka şansın yok. ya SNES konsol alacaksın ya da dstwo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

quote:

hocam oyun SNES oyunu olduğu için malesef başka şansın yok. ya SNES konsol alacaksın ya da dstwo.

remake gelmesini umalım bari.. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz0000042

Ben bu sayfadan pek çok emulator indirdim, bi bak istersen. :)

http://gbatemp.net/threads/list-of-all-emulators-for-ds.255764/

Hocam orda sadece ds için emülatör var acaba nintendo 3 ds emülatör çalıştıramıyor olmasın?
  • Yanlış anlamamışımdır umarım ama 3DS üzerinde r4 kartla emulator kullanarak gameboy, nes oyunları falan oynamak istiyorsunuz değil mi?
    Eğer böyleyse verdiğim sayfadaki her şey 3DS üzerinde çalışır (r4 kartla).

Bilgisayar üzerinde emulator aracılığıyla 3DS oyunları oynamak istiyorsanız o şimdilik yapılamıyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuz0000042

Yanlış anlamamışımdır umarım ama 3DS üzerinde r4 kartla emulator kullanarak gameboy, nes oyunları falan oynamak istiyorsunuz değil mi?
    Eğer böyleyse verdiğim sayfadaki her şey 3DS üzerinde çalışır (r4 kartla).

Bilgisayar üzerinde emulator aracılığıyla 3DS oyunları oynamak istiyorsanız o şimdilik yapılamıyor bildiğim kadarıyla.

evet r4 kartla yapıcam.Peki r4 karta kaç oyun atabilirim hocam? bende sadece mamede 1200+ oyun varda
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

açıkçası şu anda en ucuz bunlar satıyor ama satış sonrası veya öncesi destek sıkıntılı benim tecrübelerim doğrultusunda konuşuyorum

Aynen katılıyorum. Gerçi satıştan kaldırmışlar ama Rstore pek profesyonel bir satıcı değil. Gittigidiyor'da 3 günlük kargo süresi olur ama genelde herkes ilk günden kargoya verir. Ice White almıştım kendilerinden, kargo için 3 gün bekletmişlerdi. Mesaj atıyorum attığım günün akşamına anca cevap geliyordu. Sıkıntılı bayağı Rstore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guclu.a

teşekkür ederim hocam..

Bir de gittigidiyor rstore dan alacak arkadaşlar kesinlikle almasın.Benim elime bugün ulaştı ilanda sıfır yazdığı halde ürün açılmış olarak geldi.Konsolda çekilmiş 2 tane fotoğraf gördüm.Aynı şekilde aynı yerden almış bi arkadaşla konuştum, o da ürününün açılmış olduğunu söyledi.refurbished yani ingilizce tabirle.

refurbished olma olasılığı çok düşük bu cihazlar nortec kapandıktan sonra açık arttırmayla satıldı. alanların da cihazları nintendoya gönderip geri alma ihtimali yok. ha açılmış olabilir tabi gerçi ben de rstore'dan aldım benimki sıfırdı ama.
  • quote:

quote:

quote:

remake'i niye gelsin ya devamı yapılıyor oyunun a link to the past 2 diye hem zaten advance'e bir remake yapıldı bir daha zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 27 Mayıs 2013; 15:42:14 >

• Kartının boyutuna ve oyunun boyutuna göre değişir elbette ama eski oyunların boyutları küçük zaten, epey doldurursun.

Mame oynamadım hiç ama ben de 1000'den fazla nes oyun olan bi paket attım, bildiğim oyunları bi oynadım tabii ilk olarak, sonra boş vakitlerde bilmediğim oyunları bi açıp bakıyorum.
  • iyi hocam bi sbs geçeydi bende elime 3 ds yi alıp yazlıkta dışarıdaki sezlong da yanımda kedilerim ile oyun oynayacam güneşli günler çok yakında
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

quote:

quote:

remake'i niye gelsin ya devamı yapılıyor oyunun a link to the past 2 diye hem zaten advance'e bir remake yapıldı bir daha zor.

biliyorum 2. oyunun geldiğini o gelmeden ilk oyunu oynamak istemiştim geçti artık anca emulatör ile oynayabilirim.

• fire emblem + ekimde çıkacak pokemon için bi 3ds xl alıcam.
    türkiyede en uygun nerden alabilirim cihazı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

quote:

quote:

biliyorum 2. oyunun geldiğini o gelmeden ilk oyunu oynamak istemiştim geçti artık anca emulatör ile oynayabilirim.

gameboy micro al diyecem de zelda pokemon gibi oyunlar çok pahalıdan gidiyor

• LEGO : LOTR siparişimi verdim :))
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.