Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.462
Cevap
101
Favori
224.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

hocam kopenhag dayim, gazeteden 2. el ilanlarini takip ediyorum gencler oynamis bitirmis bikmis elinden cikarmak istiyorlar hemen atliyorum kacmaz ya bu 2 oyun sahane olmus cok eglenceli heleki 3d yi actim mi tadindan yenmiyor

ne garip iş arkadaş biz gazeteye ilan vermeye kalksak konsolu da satmak lazım ilan parasını ödemek için.hiç böyle bir iş olacağı aklıma gelmezdi.çok mantıklı aslında

burda gazeteye ilan vermek bedava ama tabi parali ilanlarda var, ilani verdikden sonra bedava secenegini isaretliyoruz tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: mesukru

nintendo 3ds almak isteyen arkadaşlar rstore tekrar indirimde. kapışınnnnnnnnnn :)http://video-oyun.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/diger-sistemler-konsollar?satici=rstore&sra=hpa&fmt=6

Bunu alacaktım. Fakat dediğiniz gibi ise hiç almayayım.

• açıkçası şu anda en ucuz bunlar satıyor ama satış sonrası veya öncesi destek sıkıntılı benim tecrübelerim doğrultusunda konuşuyorum
  • benim n3ds + 3dland geldi kutusu oyunu jelatinlidi hafta sonu olduğu için pazartesi yolladılar yurt içi kargoyla dün geldiler beni bulanadıkları için bu gün gidim şubeden aldım.
    dediğim gibi kutu içeriği tamdı jelatinli açılmamış halde geldi

ydaha oyun oyama vaktim olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: guclu.a

teşekkür ederim hocam..

Bir de gittigidiyor rstore dan alacak arkadaşlar kesinlikle almasın.Benim elime bugün ulaştı ilanda sıfır yazdığı halde ürün açılmış olarak geldi.Konsolda çekilmiş 2 tane fotoğraf gördüm.Aynı şekilde aynı yerden almış bi arkadaşla konuştum, o da ürününün açılmış olduğunu söyledi.refurbished yani ingilizce tabirle.

hocam videodan dün bahsetmiştin bana evet herşey normal görünüyor hatta kendı konsollarımda da denedım ıkısı de aynı.

ben rstoredan ıkı tane aldım bır tanesı marıo 3dland pack bır tanesı zelda zelda sorunsuz geldı,mario 3dland pack açılmıştı sticker yırtılmıştı.

neyse dedim değiştirme iade uğraşamayacağım konsollarda pek bir sorun yakalayamadım ama refurbished mi diye de düşündüm 3dland için.Zelda hiç açılmamıştı.

3dland olanın oyununda veya konsolunda hiçbir iz göremedim ama satıcıdan daha hızlı ve ilgili olmasını beklerdim.

Ürünle ilgili mesajlarıma yanıt vermedi ya da geç verdi hep.
    Sonra birden negatif yorum alınca ilgi göstermeye fln çalıştılar ama hep aynı cevapları veriyorlar dağıtıcıdan böyle geliyor falan diyor.Ya bırak ne dağıtıcısı ürünlerin hepsi müzayede den alınıyor kabak gibi biliyoruz bunu.
    Biz sattığımız ürünün arkasında duramıyoruz sattık işte ucuza sattığımız için idare edin yaklaşımı bu.
    O nedenle ucuza satsa da ben de bir daha rstoredan alışveriş yapmam.

Herkesin kendi tercihi.
    Çoğu kişi sorun yaşamamış olabilir ama ben yaşadığım durumdan sonra özellikle de yanıt vermemesi ve standart,robotumsu copy paste yanıtları nedeniyle iyi bir alışveriş deneyimi ve güven yaşayamadım.

not:ürün refurbished olmasa da mağazada bir kez açılmış ya da vazgeçilmiş ürün olabilir,ben buna OK derim ama en azından ilanlarına bazı ürünlerin kutusu açık olabilir kullanılmamış ve refurbished olmayan ürünlerdir rastgele dağıtılacaktır ,herkes hakkına razı olsun gibi bir açıklama yazabilirlerdi.Bunu yapsalar hem herkes ne alacağını bilir hem de insanların aklına şüphe düşmezdi.Ben ise şu anda rstoreun etik bir tüccar olduğuna inanmıyorum bunu yapmadıkları için.En azından cevaplarında bunu böyle belirtseler bile yeterdi.Ama onlar kurumsal şirketlerin yaptığı gibi davrandılar robotik cevaplar vererek

aynen hocam katılıyorum bende sana..mesaja ya cevap vermiyor ya da bir gün sonra veriyor..o da hiç tatmin edici bir cevap olmuyor..hiç güvenli bi satıcı olduğunu hissettirmedi bana..ürünün değiştirilmesini talep ettim taksitli aldığım için..bakalım yeni gönderdikleri nasıl olacak..

• hocam ben de gittigidiyor rstore dan aldım ve hayatımda yaptığım en sorunsuz alışverişti. kutusunda jelatinli pırıl pırıl ve 1 gün içinde geldi. teknoloji işi biraz şans işi.
  • Epeydir bu konuyu takip ediyordum, şimdi boş bir vaktimde ben de katılayım dedim.
    Benim 3DS'im 5.1.0-8K sürümlü, yani Kore versiyonu. Benden başka Kore sürümlü 3DS kullanan Türk de yoktur herhalde. :)

Super Mario 3D Land ve Mario Kart 7 orjinal oyunum var, bir de pek iyi olmasa da şimdilik çalışan 2013 R4 SDHC Dual-Core kartım var.
  • Şu 210 Tl'ye satılan ürünün yanında ufakta olsa bir oyun verse hiç fena olmazdı da :D . Yanında oyun veren 3dsyi'de alabilirimde monitör alacağım bilgisayara.
  • Abi benide alın aranıza imzamı değiştireyim. Sbs den sonra iyi bir puan alınca nintendo ds lite yada 3ds alıcam sonra size havamı atarım şu oyunda şunu yaptım diye
  • 3ds xl ntsc vardi sattim, rstore‘dan 3ds kirmizisini aldim.sunu diyebilirimki sorunsuz bir alisveristi ve kutusunda jelatiniyle beraber geldi.bu fiyatlardan daha bulamazsiniz.teknoloji gercekten sans isi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

3ds xl ntsc vardi sattim, rstore‘dan 3ds kirmizisini aldim.sunu diyebilirimki sorunsuz bir alisveristi ve kutusunda jelatiniyle beraber geldi.bu fiyatlardan daha bulamazsiniz.teknoloji gercekten sans isi.

Ekran kucuk gelmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _DeadlyPride_

quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

3ds xl ntsc vardi sattim, rstore‘dan 3ds kirmizisini aldim.sunu diyebilirimki sorunsuz bir alisveristi ve kutusunda jelatiniyle beraber geldi.bu fiyatlardan daha bulamazsiniz.teknoloji gercekten sans isi.

Ekran kucuk gelmedi mi?

kucuk ekrani daha cok seviyorum, arkadastan kucuk ekran istemistim oda xl yollamis, acikcasi tasimasi zor benim icin kucuk ekrani heryere goturebiliyorum ve ntsc oyun bulmak cok zor.

• Bu arada demo oyun indirenler vardi nasil indirdiniz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: endeleben

Bu arada demo oyun indirenler vardi nasil indirdiniz :D

E shoptan

• E shop ta sadece zelda nin videosu var ben goremedim baska bise

• ülke olarak united kingdom seçersen hemen hemen her şeye ulaşabilirsin.
  • Yapincada e shop a girerken hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: endeleben

E shop ta sadece zelda nin videosu var ben goremedim baska bise

bende de aynı sorun var07-2100 hatası veriyor diğer ülkelerde
    türkiye seçince zeldanın videosundan başka bir şey yok

• hatayı bilmiyorum. sürekli ülke değiştiriyorum hiç bir sorun çıkmadı şimdiye kadar
    system settings - other settings - profile - region settings - united kingdom - england
  • aynen england seçin söylemeyi unutmuşum
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.