Şimdi Ara

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.463
Cevap
101
Favori
224.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok, XL değil benimki zaten. Siparişi vereyim ben de o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

Yok, XL değil benimki zaten. Siparişi vereyim ben de o zaman.

pişman olmazsınız. 15 liraya alınabilecek en rahat aparat.
  • Gelince ben de görüşlerimi belirtirim. 3DS geldiği haliyle 0 ergonomiye sahip gerçekten. 15 dakika oynadıktan sonra elimden bırakmak zorunda kalıyorum.
  • Arkadaşlar imzam kural dışıymış. Anlamadım R4 ile ilgili olduğu için mi kaldırıldı orası!
    Anlamadım çok mu yer kaplıyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Arkadaşlar imzam kural dışıymış. Anlamadım R4 ile ilgili olduğu için mi kaldırıldı orası!

Dhnin bullshitleridir buyuk ihtimal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Arkadaşlar imzam kural dışıymış. Anlamadım R4 ile ilgili olduğu için mi kaldırıldı orası!

Dhnin bullshitleridir buyuk ihtimal.

Şuan senin imzanda öyle oldu sanırım.

• friendcode'm 4785-4975-8450 isteyenler ekleyebilir ve kendininkini özel mesaj atabilir
  • mario 3d land bölüm açmak için star coins lazım ama toplayamadım bi türlü 1 aydır oynayamıyorum
  • Arkadaşlar daha önce 2 kez ps vita aldım sattım, sebebi Rpg oyunu bulamamamdı.

Artık bildiğiniz gibi Android telefonlar için yapılan bir çok güzel oyun var. Şu an onlarla idare ediyorum

Sadete gelecek olursam sizce şu ara Nintendo 3DS ucuzlamışken almaya değer mi sizce?

Fark yaratacak Rpg oyunlar var mıdır? Örneğin Zelda' yı, Rune Factory' i merak ediyorum.

Diğer Mario serisi vs hiçbiri ilgimi çekmiyor sadece Rpg oyun açısından soruyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar daha önce 2 kez ps vita aldım sattım, sebebi Rpg oyunu bulamamamdı.

Artık bildiğiniz gibi Android telefonlar için yapılan bir çok güzel oyun var. Şu an onlarla idare ediyorum

Sadete gelecek olursam sizce şu ara Nintendo 3DS ucuzlamışken almaya değer mi sizce?

Fark yaratacak Rpg oyunlar var mıdır? Örneğin Zelda' yı, Rune Factory' i merak ediyorum.

Diğer Mario serisi vs hiçbiri ilgimi çekmiyor sadece Rpg oyun açısından soruyorum. Teşekkürler.

Zelda babadır. R4 kart da alırsanız 10'larca kaliteli DS RPG oyunu oynarsınız. Bence alın 200 TL fiyatı var GG'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan1588

mario 3d land bölüm açmak için star coins lazım ama toplayamadım bi türlü 1 aydır oynayamıyorum

Youtube'da takıldığınız veya yıldızları bulamadığınız bölümleri aratırsanız videolu klavuzlar var. Ben de 3.yıldızı bulamadığım zamanlarda videolardan bakıp yapmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fark yaratacak RPG oyunlar var mıdır?

Hem de bir sürü. Hem de öyle 20-30 saatte bitmeyen çoğu J-RPG olmak üzere RPG dolu. Özellikle DS oyunlarından hangisini oynayacağınızı şaşırıyorsunuz.

Biliyorsunuz DS oyunlarını 3DS'te çalıştırabiliyorsunuz. Vita ve akıllı telefon/tabletinizden sonra grafiklere takılmazsanız ve kafanıza yatarsa alın. Youtube'dan birkaç oynanış videosu izleyin bence.

Bu arada Zelda RPG değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 3 Haziran 2013; 23:04:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gluskap

quote:

Fark yaratacak RPG oyunlar var mıdır?

Hem de bir sürü. Hem de öyle 20-30 saatte bitmeyen çoğu J-RPG olmak üzere RPG dolu. Özellikle DS oyunlarından hangisini oynayacağınızı şaşırıyorsunuz.

Biliyorsunuz DS oyunlarını 3DS'te çalıştırabiliyorsunuz. Vita ve akıllı telefon/tabletinizden sonra grafiklere takılmazsanız ve kafanıza yatarsa alın. Youtube'dan birkaç oynanış videosu izleyin bence.

Bu arada Zelda RPG değil.

Hocam görüntü konusunda biraz seçiciyim :) Yani rpg derken örneğin eski final fantasy ler 1-2-3 gibi oynamıyorum. Aslında rpg veya j rpg lerin hasları onlar ama işte bana görüntüde biraz idare eder olacak. Mesela aşağıdaki oyunu görünce 3DS alasım geldi:

Peki ntsc mi yoksa pal mı almamı önerirsiniz?

• Şimdi videolardan anlamasanız bile cihazınız gelince büyük ihtimal sıkıntı çekersiniz. Dediğim gibi DS eski olduğundan çok fazla RPG'ye sahip ancak görüntüleri de sizi tatmin etmeyecektir. NTSC veya PAL alsanız da oyunlar ucuz değil, eğer benim için sıkıntı olmaz diyorsanız da siz bilirsiniz. Trailer'ını attığınız videonun 3DS XL'de oynanış videosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopexia -- 4 Haziran 2013; 11:32:22 >

• Tam benlik oyun mükemmel. Yalnız cihazın kendisi 200 TL, oyun 125 TL :( Nasıl oyun alıyorsunuz? Anlamadım ps 3 oyunundan bile pahalı neredeyse:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 4 Haziran 2013; 0:19:47 >
  • quote:

Tam benlik oyun mükemmel. Yalnız cihazın kendisi 200 TL, oyun 125 TL :( Nasıl oyun alıyorsunuz? Anlamadım ps 3 oyunundan bile pahalı neredeyse:S

ee işte ben öğrenci halimle 2 ayda bir oyun alıyorum. ilk çıkan 3ds oyunları ucuz ama burda zelda, resident evil, street fighter, mario kart 50 tl'ye falan var gittigidiyorda. oyun sayısı az olunca daha kıymetli oluyor daha tatlı oluyor herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

Tam benlik oyun mükemmel. Yalnız cihazın kendisi 200 TL, oyun 125 TL :( Nasıl oyun alıyorsunuz? Anlamadım ps 3 oyunundan bile pahalı neredeyse:S

ee işte ben öğrenci halimle 2 ayda bir oyun alıyorum. ilk çıkan 3ds oyunları ucuz ama burda zelda, resident evil, street fighter, mario kart 50 tl'ye falan var gittigidiyorda. oyun sayısı az olunca daha kıymetli oluyor daha tatlı oluyor herkese tavsiye ederim

Kırmızı metalic renk aldım. Hadi bakalım Oyunları nasıl alacağım orası meçhul :S

Bana Tales Of The Abyss tarzı oyunlar önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 4 Haziran 2013; 18:23:00 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

quote:

Kırmızı metalic renk aldım. Hadi bakalım Oyunları nasıl alacağım orası meçhul :S

Bana Tales Of The Abyss tarzı oyunlar önerir misiniz?

ni no kuni wrath of the white witch 3ds'e de çıktı diye biliyorum. eğer ps3'ün varsa mutlaka oynamalısın.

• Hocam o oyunu bu sabah aldım D&r indirimindeydi bekliyorum :)
  • quote:

Hocam o oyunu bu sabah aldım D&r indirimindeydi bekliyorum :)

vay kardeşim haber için sağol
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.