Şimdi Ara

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
9.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kargom sonunda gelmis icerigi ilerleyen gunlerde aticam

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU)

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 10 Nisan 2018; 14:48:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Evet kargom sonunda gelmis icerigi ilerleyen gunlerde aticam

Fotoğrafları bekliyoruz çok güzel görünüyor.

• Oyuna yeni başladım sayılır. İlk oyunu oynamamıştım açıkcası hikayesi hakkında bir şey bilmeden direk girdim. Saatler ilerledikçe keyif almam katlandı. Özellikle görselliğine bayıldım ben oyunun çok hoş duruyor. Puanları da iyiymiş sonradan baktığımda. Oyun başlarda ısındırmak adına kolaymış gibi geliyor ama level atladıkça düşmanlar daha mücadeleci oluyor. Oyunun evreni de ayrı bir hoş , karakterler yaratıcı ve şirin. Sonları da umarım güzeldir.
  • Talat2106 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Hayırlı olsun
    Tesekkur ederim baya istedigim bir koleksiyon urunuydu dayanamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: İchimatsu

Fotoğrafları bekliyoruz çok güzel görünüyor.

Alıntıları Göster
    Yarin aticam resimleri

• Chapter 5-2 deyim 15 saati devirdim ve şuana kadar bir zorluğa rastlamadım lakin zorluktan ziyade bazı eksiklikler yüzünden öldüm.

Eksi olarak söyleyeceklerim

Kamera açısı savaş ekranında iken sapıtıyor özellikle kapalı mekanlarda (tekken deki gibi duvar dibine sıkışabiliyorsunuz) kamera azizliğine uğramak kaçınılmaz heleki duvar dibinde yere düştüyseniz sıkıntı

Battle'da yediğiniz bir saldırı sonucu yere düştüyseniz sakın kalkmaya çalışmayın yoksa sürekli yere yapışırsınız. Yere düşünce hiçbir şey yapmayın saldırının bitmesini bekleyin aksi halde sürekli saldırıya maruz kalırsınız

Gelelim HDR moduna. Size tavsiye eğer açacak iseniz renk ayarları ile mutlaka oynayın yoksa soluk bir renk paleti ile oynarsınız. Eğer açmaz iseniz canlı ve parlak bir renk paleti ile oynarsınız. Tabi nasıl oynamak isteğiniz size kalmış

Ayrıca Hdr modunda haritada gezerken kırılmalar mevcut özellikle yeşillikli alanlarda gerçi kırılma derken böyle karelenme gibi

Yaratıkların belirli bir şekilde sıklıkla spawn olması sıkıcı bu kadar hızlı bir şekilde spawn olmasaydı iyiydi

Her jrpg olduğu gibi onu getir bunu getir şeklinde ayak işi yapılan görevler

İlk oyunda bulunan anime şeklinde gösterilen ara videolar yok kaldırılmış

Konuşmalar da kısa kelimeler kullanılıyor hiç konuşmasınlar daha iyi olabilirdi. Uzun bir yazıya "haaa" "hıııh" "aaaa" gibi kısa kelimeler kullanılmış ( örnek olarak yakuza benzetmesi)

Artı olarak söyleyeceklerim

Savaşları çok güzel ve eğlenceli olmuş tam aksiyon ve serbestlik

Dünya haritasında chibi olarak ilerlerken belirli yerler bunlar mağaralar oluyor genellikle normal boyutta direk aksiyon halinde hack and slash gibi saldırıyorsunuz

Krallık inşa etme olayı bildiğiniz Farm olayının aynısı diyebilirim inşa et adam bul özellik aç. Bu özellik çok güzel düşünülmüş

Mekan tasarımları hoş ve grafiksel olarak anime dışına çıkılarak animasyon ile anime karıştırılarak bir görüntü kullanılmış ( bunun bir adı vardı ama unuttum örnek olarak berserk 2017 animesine bakabilirsiniz)

Teleport olayı da sadece mekanın bulunduğu yere değil mekan içerisinde açtığımız teleport bölgelerine de gitmeye olanak sağlıyor

Silah ve Armor çeşitliliği bayağı fazla satın almaya gerek yok sürekli düşüyor her silahın ayrı özellikleri mevcut

Savaş alanında kullanmadığımız karakterler arka planda level alabiliyor

Dünya haritasında sadece dolanıp battle yapmaktan ziyade skirmish denilen battle olayı var ve dünya haritasında keşfedilecek mağaralar sanırım fazla gibi bu yönden güzel

Haritada yüksek levelli yaratıklar mevcut sırf bunlara girip me düşüreceğini öğrenmek için teşvik ediyor savaşa girmeye

Müzikleri gayet güzel sıkıcı değil

Karakter geliştirme güzel

Aklıma gelenler artı ve eksi yönleri bu şekilde

• bir sorum olucak oyunun icinden cikan season pass gibi icerikleri kabul etmiyor bolge uyusmuyomus fakat oyun her bolgeye acik yani all ibaresi var anlamadim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 13 Nisan 2018; 10:41:53 >
  • quote:

bir sorum olucak oyunun icinden cikan season pass gibi icerikleri kabul etmiyor bolge uyusmuyomus fakat oyun her bolgeye acik yani all ibaresi var anlamadim ben
    PS de DLC ler için bölge kilidi var. Yani oyun hangi bölge ise dlc ve ekstraları eklemek için o bölgeye ait bir hesap açmanız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

PS de DLC ler için bölge kilidi var. Yani oyun hangi bölge ise dlc ve ekstraları eklemek için o bölgeye ait bir hesap açmanız gerekiyor

Alıntıları Göster
    Dogru ya ben unuttum o muhabbeti amerikadan aldigim icin bge farki var peki bu icerikleri kullanmamin bir yolu yokmu season pass filan var o kadar bosa gitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 12 Nisan 2018; 22:55:6 >
  • quote:

Dogru ya ben unuttum o muhabbeti amerikadan aldigim icin bge farki var peki bu icerikleri kullanmamin bir yolu yokmu season pass filan var o kadar bosa gitmesin

Alıntıları Göster
    Hocam bir tane US hesabı açın o hesaba ekleyin kodları. O şekilde kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

Hocam bir tane US hesabı açın o hesaba ekleyin kodları. O şekilde kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Peki us hesabina girdigim kodlarin icerigini baska hesaba gecip oynasam gorebiliyormuyum?

• Lofty çok iyi ya. Flippin heck mun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 13 Nisan 2018; 10:49:43 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Lofty çok iyi de oyun boyunca sadece 1 kere kullanmamız çok üzücü. Yanımızda süs gibi durması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da zaten script hocam, maksat şekil olsun.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Savaşlar çok daha renkli olabilirdi. Neden böyle bir şey seçtiler aklım almıyor. Ayrıca Ghibli ara sahnelerinin olmamasını çok yadırgadım. İlk oyundan biraz geriye gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Nisan 2018; 16:48:18 >
  • quote:

Peki us hesabina girdigim kodlarin icerigini baska hesaba gecip oynasam gorebiliyormuyum?

Alıntıları Göster
    kullanılabiliyor olması lazım
  • Yalnız oyun için dogru düzgün hiç guide yok internette. Bazı görevler için abuk subuk bir sürü materyal gerekli. Ne kralliktan ne sağdan soldan düşüremiyorum. 50 saat sonunda oyun bitti ama 20 tane yan görev kalakaldı öylece. Benim için oyunun angaryası fazlasıyla platin breaker oldu. Satıp Gow alma vaktidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Yalnız oyun için dogru düzgün hiç guide yok internette. Bazı görevler için abuk subuk bir sürü materyal gerekli. Ne kralliktan ne sağdan soldan düşüremiyorum. 50 saat sonunda oyun bitti ama 20 tane yan görev kalakaldı öylece. Benim için oyunun angaryası fazlasıyla platin breaker oldu. Satıp Gow alma vaktidir.
    Doğru bir tespit hakikaten bazen oyundan kopup saçma bi item için bakmadiginiz yer kalmıyor ama yok. Ki yapsaniz bile size verdiği de önemli birşey yok. Krallığa eleman katma görevlerini dahil etmiyorum buna. Bazı noktalarda sıkıyor oyun

• Yan görevler tamamen angarya. Bir kaçı hariç anlamlısına denk gelmedim. Ana görevler güzel ama yan görevler laf olsun diye eklenmiş. Hele Krallığı geliştirmek için 50 vatandaş toplama görevinde çok fena darlandım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.