Şimdi Ara

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
9.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda platin. Oyunu 50 saat sounda bitirdikten sonra gereksiz grind yüzünden bırakacaktım. Pek çok rare eşyayı bulmak fazlasıyla sıkmıştı. Oyuna bir kez daha şans verince krallığımı yeterince iyi kullanamadığını farkettim. Maden ocaklarını, çiftlikleri, balık hallerini ve seralarımı geliştirip bunlara uygun kişileri atayıp, store'u da 1000 eşyaya çıkarınca herşey çorap söküğü gibi geldi. Takıldığım yan görevleri, yemek tariflerini, high tear zırh ve silahları teker teker yapıp 75 saatin sonunda platini aldım. 10.zindanın boss'u da denildiği kadar zor değil ve 95-100 level arası olmak gerekmiyor. Ben 75.seviyede 5 dakikadan az zamanda kestim. 50 tane skirmish takıp etmezseniz sorun çıkartabilir birde bazı tainted monster'lar. Higgledy'leri de açmak için fazlaca rare materyal kasmanız lazım. Onun haricinde kolay ve keyifli bir platindi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim hocam
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Artık gönül rahatlığıyla Gow'a başlayabilirim.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Store'u 1000 nasıl yapıyorduk. Gerçi chapter 9'dayım ve sona doğru gidiyorum. Skirmish leveli 35 ve sanırım zorlanacağım gibime geliyor ya hadi hayırlısı.

Bende platin kasmayı düşünüyordum lakin oyun benim değil digital ve bitirince geri vermek zorundayım. İlerde kutulu alınca platin kasarım artık.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Şu an hangi binaydı hatırlamıyorum ama research kısmından baktığınız zaman görürsünüz rahatlıkla. 199-450-999 diye artıyor üç seferde. Skirmish için 35 yeterli, belki 50-55 lvl olanlar biraz zorlar ama son boss'da kasılıyor zaten skirmish leveli.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Son bölümde kasılıyor ise kasmaya gerek yok. P binaya bakayım bi eve gidince teşekkürler evo

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Son boss'un bir kismini skirmish olarak oynuyorsun. Yendiğinde saglam xp veriyor. 20-30k arası. Ona göre kullandığın favori birliklerinle girersin.

• Oyunu bitirdim ama bitirdikten sonra krallığı yönetebileceğimizi düşünüyordum ama oyun buna izin vermiyor sanırım? Çoğu oyun buna izin veriyor aslında vermemesi ilginç olmuş. Özellikle onca emek harcadıktan sonra.
  • Suan chapter 2 deyim kingsmaker bir tek bizmi kullaniyoruz? Yada farkli kingsmaker lar varmi oyunda?

• slm arkadaslar oyunu bana bir iki gun kiralayacak cikabilir mi deneyip o sekilde almak istiyorum

• Krallıktaki tüm araştırmaların yapıldığı binada adam tutmak gereklimi? Yoksa hiç bir işe yaramıyorlar mı o binada?
  • nizzzzzy kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 2 günde imkanı yok bu oyunu deneyimlemenenin çünkü senaryo ilerledikçe güzelleşiyor. Tüm mekanikler ilerledikçe güzelleşiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam bi arkadasim hediye etti sagolsun oynuyorum gercekten sevdim oyunu ilk indirimde arsive alacagim

• Kolay diye çok şikayet edilmiş, sonradan hard expert gibi zorluk seviyeleri eklenmiş. Hard’da başladım bakalım nasıl olacak.

• Zorluk seviyesi eklendiğini duyunca aldım. Hard seviyesinde başladım ama tabii ortalama bir oyunun normal seviyesinde. Expert ise tam istenilen zorluğu veriyor ama biraz dövüş mekanikleri de oturtabilseler daha iyi olurmuş. Dodge ve Block farklı tuşlarda olması lazım en önemlisi.

Bunun haricinde huzur veren atmosferi var. Oyun çok hoşuma gitti.

Edit: block ve dodge farklı tuşlara atabildim ama block çok kullanışsız geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 29 Temmuz 2018; 17:56:17 >
  • Expert mod ile oyunun tadı çıkıyor, üçüncü bölümde çıkan Boss dümdüz etti karakteri güçlendirmek için gezmeye başladım.

• Zorluğu fazla kurcalamayın yoksa zindanlardaki boss'lar ve haritadaki mor canavarlar sonra pişman edebilir.

• Beyler şuan indirimde Tales of Berseria 59tl ve Ni No Kuni 2 104 tl.

İkisini de oynayan veya az çok tahmin edebilcekler bir tavsiye verebilir mi? Sizce Hangisini almalıyım ?

Şuan ki fiyatları ve senaryo ederleri hakkında yorum edilirse iyi olur. 59 Tl fiyatla Tales of berseria daha çok cezbediyor beni, bir yandan da Ni No Kuni 2 ilk oyuna göre biraz daha kötü ve fiyatı fazla.

Persona 5 den sonra sağlam bir JRPG oynamadım halen.
  • Ulan adam gelmiş spoiler'ı yazmış gitmiş. DH forum rezil üyeleri gene şaşırtmadı. Oyuna başlamadan soğuttu sağolsun.
  • Spoiler okuyanlara geçmiş olsun. Verilen spoiler öyle böyle değil. Aynısını Persona 5’de yaşamıştım ama spoiler kutucuğuna bir anlık dalgınlıkla basmıştım. Hikaye’ye önem verenler için çok kötü oluyor.

Ben de bugün geldim o spoiler sahnesine. Lütfen yapmayın yahu. Youtube’a bile giremiyorum artık adamlar direkt final bossu koyuyor kanallarına.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.