Şimdi Ara

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
9.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam düşmanların türüne göre taktik cihazını kullanman lazım. Yani örnek vermek gerekirse düşman ateş türünde mi yoksa zehirli mi ona göre o cihazı ayarlayıp savaşa girersen senden 10 level üstü düşmanları bile yenersin. Taskmaster adlı NPC den yan görevleri al. Üstünde insan işareti olanları böylelikle çok çabuk level atlarsın. Hem onun görevlerini yapınca sana Token vericek o tokenlerle de vatandaşlar alıyorsun. Böylelikle ana şehrin çok çabuk gelişiyor. Daha fazla hammadde çıkarıyorsun. Daha fazla insan gücü oluşuyor vs diyebiliriz. Finali ve Stüdyo Gibli animasyonlarının olmayışını sayarsak güzel bir oyundu. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu oyunu hep oynamak istiyordum bugun tamda ps4 edinmisken black friday indiriminde gordum. Almayi dusunenler kacirmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende oyunu yeni aldım. Sec hakkı değişmiş ulaşamadık.

Oyunu alıp satarken neden haber verilmez pri sahibine anlamıyorum. Sec hakka sahip olup oyunun şifresi değişmiş olan arkadaş bu, mesajı görürse bana özelden ulaşsın.

• Ni No Kuni II - DLC #2: The Lair of the Lost Lord Trailer | PS4

• Ni no Kuni II | The Tale of a Timeless Tome DLC Trailer | PS4

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam sen oynadın mı oyunu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masal gibi bir atmosferi var cok guzel oyundu ama yarim kaldi benim ps4 u sifirlayinca dlc ler de gelmis tekrar baslamak lazim

• Yok hocam. İlk oyunu PS3’e aldım. Daha ona bile başlayamadım.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Bunu es geçip direk onu oyna bence. :) Tamam grafikleri, atmosferi, hadi hikayeyi de sayalım güzel bir oyun ama ilk oyunun ciddi anlamda gölgesinde kaldığı belli. Finalini o kadar uzatmışlar ki 40 50 saat oynanış süreme acımayıp orda bırakmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 19 Mart 2019; 16:20:29 >
  • alinik ni no kuni 2 arkadaslar satan varsa almayi dusunuyorum om den yazarsaniz sevinirim

• İlk oyunu ps3'te oynamıştım değişik bir atmosferi vardı bitirdim şimdi 2 oyununu indiriyorum rpg de fantastik bir bakış açısı var.
  • Finali güzeldi bence ama sen dayanamadın sıkılıp bıraktın 😂

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Finaline yorum yapamıyorum. :) Sakız gibi uzatmışlar.

• Bence gayet normal uzunluktaydı hatta kısa da diyebilirim . Dragon Quest eshoes for age bitirdim 80 saatte 😁

• yan görevleri anladım da hikayenin ilerleyişine angarya görevler konulması aşırı can sıkıcı. chapter 5teyim ve hemen hemen yaptığımız her şey bir başkasının ayak işi. ilerde düzelse bari.
  • Arkadaşlr selam, personayı bayıla bayıla oynamış biri olarak bu oyunu önerir misiniz? Birde düz sürümü mü yoksa dlcli olan sürümü mü alsam ?

• Afusan A kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisi bambaşka türler, ama az çok oyun altyapınız varsa keyifle oynarsınız. Bir kaç eksiği var yan görevlerin sıkıcı olması vs ama onun haricinde gereken oynanış, gerek ara sahneler herşey çok keyiflidir. Bazı oyunlar insani oynarken iyi hissettirir. Bu oyun da öyledir. İlki Remastered çıktı onu alın derdim de fiyatı birazcık fazla.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.