Şimdi Ara

nfsmw BLACKLİST#15 bioları ve tüm problemler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
21.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar buraya kişileri ve özelliklerini yazacağım ve ayrıca bu konuya tüm problemlerinizi düşünceleriniz yazın lütfen yeni yeni konu açmayın bn bütün problemleri açıklayabilirim.

başlıyoruzvan-tu-tiri-foro
    15-sonny-golf
    14-taz-ıs 300
    13-vic-toyota supra
    12-ızzy-mazda rx8
    11-big lou-mitsubishi eclipse
    10-baron-porsche carrera gt
    9-earl-mitsubishi...
    8-jewels-mustang gt (süper modifiye)
    7-kamikaze-mercedes
    6-ming lamborghini gallardo
    5-webster-chevrolet corvette
    4-jv-dodge viper
    3-ronnie-lamborghini murceliago
    2-bull-mercedes benz 300
    1-razor-bmw

evet arkadaşlar need for speed most wanted hakkında tüm problemlerinizi ve fikirlerinizi alablirim mesela(abi mazda rx7 yi alayım mı alsam nasıl boyayayım ne sticker yapıştırayım?)falan gibi olabilir oyun problemi olabilir sorun arkadaşlar bn her zaman sizin için bilgisayar başındayım
    NOT:Bir teşşekkürü haketmedim mi?

• Sağolasın kardeş...
  • rica ederim arkadaşım
  • bnm de sizlere bi sorum olacak

oyun esnasında nasıl resim çekiliyor?lütfen biri bana açıklasın yauw
  • bnm resimleri ea çektiği için nasıl resim çekildiğini bilmiyorum
  • arkadaşlar şu an ben ming denilen 6 numaralı adamdayım ya oradaki polis görevleri çok zor aslında yapıyorum ama bittikten sonra polislerden kurtulmak için kaçayım diyom yakalanıyom. Çünkü polis görevlerini yapana kadar çok polis takılıyo peşime görevleri yaptıktan sonrada onlardan kaçamıyom çok oldukları için.

Bide arkadaşlar bu oyunun başında bir ara bizde Bmw vardı sonra 1 veya 2 yarıştan sonra kayboldu anlamadım gitti.

arkadaşlar vede araştırdıklarıma göre bu oyunun sonunda bi gemiye biniyormuşuz şu son bölümü anlattır mısınız meraklandım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0095

arkadaşlar şu an ben ming denilen 6 numaralı adamdayım ya oradaki polis görevleri çok zor aslında yapıyorum ama bittikten sonra polislerden kurtulmak için kaçayım diyom yakalanıyom. Çünkü polis görevlerini yapana kadar çok polis takılıyo peşime görevleri yaptıktan sonrada onlardan kaçamıyom çok oldukları için.

Bide arkadaşlar bu oyunun başında bir ara bizde Bmw vardı sonra 1 veya 2 yarıştan sonra kayboldu anlamadım gitti.

arkadaşlar vede araştırdıklarıma göre bu oyunun sonunda bi gemiye biniyormuşuz şu son bölümü anlattır mısınız meraklandım

tabi ki

ming deyken bende sürekli polislere yakalanıyordum yapman gereken tek şey war oyunda polis görewleri bitsin biter bitmez peşinde oluyorlar o zaman yapman gereken şey ise haritadaki kırmızı üçgenlere götür ve facia ya neden ol.oraları dağıt patlat o arada nosa bas ve hemen kaç sonra en yakın cooldowna git ve saklan NOT:sakın olaki polis görewinde nos a basma
    2.si:
    demişsinki oyunun sonu
    bak şimdi
    oyunun sonunda razoru geçince hızla gidiyosun ve tekneye atlayıp gidiyosun sonra peşine polisler takılıoy bu sefer işte hızla p*olis görewlerini bitirip bi köprü war oradan atlıyorsun oyun bitiyor..

• quote:

Orjinalden alıntı: 37yigit37

quote:

Orjinalden alıntı: kovboy0095

arkadaşlar şu an ben ming denilen 6 numaralı adamdayım ya oradaki polis görevleri çok zor aslında yapıyorum ama bittikten sonra polislerden kurtulmak için kaçayım diyom yakalanıyom. Çünkü polis görevlerini yapana kadar çok polis takılıyo peşime görevleri yaptıktan sonrada onlardan kaçamıyom çok oldukları için.

tabi ki

ming deyken bende sürekli polislere yakalanıyordum yapman gereken tek şey war oyunda polis görewleri bitsin biter bitmez peşinde oluyorlar o zaman yapman gereken şey ise haritadaki kırmızı üçgenlere götür ve facia ya neden ol.oraları dağıt patlat o arada nosa bas ve hemen kaç sonra en yakın cooldowna git ve saklan NOT:sakın olaki polis görewinde nos a basma
    2.si:
    demişsinki oyunun sonu
    bak şimdi
    oyunun sonunda razoru geçince hızla gidiyosun ve tekneye atlayıp gidiyosun sonra peşine polisler takılıoy bu sefer işte hızla p*olis görewlerini bitirip bi köprü war oradan atlıyorsun oyun bitiyor..

peki oyunun başındaki BMW neden kayboldu oyuna başlar başlamaz kayboldu o?

ya bide cooldowna nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamikaze57 -- 15 Nisan 2007; 17:42:26 >

• o bmw senin en iyi ve hatta oyunun en iyi arabası yani o araba başta senin araban ve sen blacklistin 2.si sin ama razorla yarılıyor ve yarış sırasında araban bozuluyor ve o yarış arabasına yapılan bi yaarıştır.bu yarışta sen otomatik kaybediyorsun ve arabanı razor alıyor yani oyunun senaryosu böyle bu oyunun kendi senaryosu bütün dünyada aynıdır değişmez

saygılarımla
  • quote:

o bmw senin en iyi ve hatta oyunun en iyi arabası yani o araba başta senin araban ve sen blacklistin 2.si sin ama razorla yarılıyor ve yarış sırasında araban bozuluyor ve o yarış arabasına yapılan bi yaarıştır.bu yarışta sen otomatik kaybediyorsun ve arabanı razor alıyor yani oyunun senaryosu böyle bu oyunun kendi senaryosu bütün dünyada aynıdır değişmez

saygılarımla

arkadasım sana 3 soru daha 1.'si coldown nedir? 2.'si bu oyun içine koyulabilecek bi drift yaması var mıdır? 3.'sü bu oyundayken video çekmemizi sağlayacak program var mı varsa adı nedir?

(2. soru biraz saçma ama neyse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamikaze57 -- 15 Nisan 2007; 17:56:49 >

• soruların cevapları kanka:
    1)=cooldown=polisten kaçmışsın ve bulunduğun yerlerde polisin hala seni araması fakat bulamamasıdır.
    2)=şu anda öyle bir yama bilmiyorum ama farklı bir yama biliiyorum 18 tane daha araba ekliyor oyuna
    3)=bu oyundayken video çekmemizi sağlayacak mutlaka bir program vardır ama tam bilmiyorum sen kamerayla yakın plandan çek süper oluyo bakwww.youtube.com da search bölümüne nfsmw yaz süper videolar çıkıyo arkadaşlar özellikle nfs most wanted terrorist yazınca süper bi video çıkıyor lütfen herkes seyretsin
  • quote:

soruların cevapları kanka:
    1)=cooldown=polisten kaçmışsın ve bulunduğun yerlerde polisin hala seni araması fakat bulamamasıdır.
    2)=şu anda öyle bir yama bilmiyorum ama farklı bir yama biliiyorum 18 tane daha araba ekliyor oyuna
    3)=bu oyundayken video çekmemizi sağlayacak mutlaka bir program vardır ama tam bilmiyorum sen kamerayla yakın plandan çek süper oluyo bakwww.youtube.com da search bölümüne nfsmw yaz süper videolar çıkıyo arkadaşlar özellikle nfs most wanted terrorist yazınca süper bi video çıkıyor lütfen herkes seyretsin

kankahttp://forum.donanimhaber.com/m_13590140/tm.htm
    şurayla bi ilgilensen iyi olur be

• insan bi teşekkür eder okyup okuyup geçiyosunuz ya :@
  • aslında pek bir sorunum yok ama bende vinly ler açık değil.%100 kayıt dosyasıda indirdim onlardada açık değil anlamadım.birde bana mw nin videolarını indirebileceğim bir site söylersen çok sevinirim.şimdiden sağol,öyle bir site varsa özelden at daha mantıklı olur banlarlar fln
  • quote:

Orjinalden alıntı: otobar

aslında pek bir sorunum yok ama bende vinly ler açık değil.%100 kayıt dosyasıda indirdim onlardada açık değil anlamadım.birde bana mw nin videolarını indirebileceğim bir site söylersen çok sevinirim.şimdiden sağol,öyle bir site varsa özelden at daha mantıklı olur banlarlar fln

kardeş birincisi istersen özelin özelin özelinden at ama yinede banlanırsın ikincisi hiç video ile uğraşma kota yersin annen baban sana kızar ek para gelio die hemde çok pahalı (ben sadece uyardım gerisi sana kaldı ha kotam sınırsız diosana istediğin kadar download et yinede kotayı yemez gb sınırı yoktur okiii ben bi şekilde uyardım ve sanırsam birazcıkta yardımcı oldum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: lebron_1994

quote:

Orjinalden alıntı: otobar

aslında pek bir sorunum yok ama bende vinly ler açık değil.%100 kayıt dosyasıda indirdim onlardada açık değil anlamadım.birde bana mw nin videolarını indirebileceğim bir site söylersen çok sevinirim.şimdiden sağol,öyle bir site varsa özelden at daha mantıklı olur banlarlar fln

kardeş birincisi istersen özelin özelin özelinden at ama yinede banlanırsın ikincisi hiç video ile uğraşma kota yersin annen baban sana kızar ek para gelio die hemde çok pahalı (ben sadece uyardım gerisi sana kaldı ha kotam sınırsız diosana istediğin kadar download et yinede kotayı yemez gb sınırı yoktur okiii ben bi şekilde uyardım ve sanırsam birazcıkta yardımcı oldum)

aynenn başına bela alırsın sen biz dinle yine

• yha bir şey sorcam.hani sol altta haritanın üstünde polis seviyesini gösteren sayı var ya x1 x2 gibi onu polisle savaşmadan kolay yoldan yükseltme yolu var mı?trainer felan sağol...
  • Arkiler araba alacaksanız mazda rx7 yi alın o araç f7ull upgrade razoru zorlamadan geçtim
  • ARKADAŞIM BLACKLİST LERDEN birisiyle yarış yapıyorsun arabasını alıyorsun ama bazıları gelmiyor neden ve almanın yolu nedirr
  • Listeyi bir düzelteyim dedim bazı hatalar var.
    15-sonny-Wolswagen Golf GTI
    14-taz-Lexux Is 300
    13-vic-Toyota supra
    12-ızzy-Mazda rx8
    11-big lou-Mitsubishi eclipse Gt
    10-baron-Porsche cayman
    9-earl-mitsubishi Lancer Evulations XXI
    8-jewels-mustang gt (süper modifiye)
    7-kamikaze-mercedes CLK 500
    6-ming lamborghini gallardo
    5-webster-chevrolet corvette c6
    4-jv-dodge viper SRT 10
    3-ronnie-Aston Martin Db9
    2-bull-Slr Mclaren
    1-razor-Bmw M3 GTR
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.