Şimdi Ara

nfsmw BLACKLİST#15 bioları ve tüm problemler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
21.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben blaciklist 1 deyim bütün yarışları polisleri felan 3 ünüde bitirdim ama razor yarışı çıkmıyo yardımcı olabilirmisiniz 2 numarasıda yok haritadada yok yarış
  • ya kardeş ben black lıstte sonyı yendım arabasını aldım eski arabamı sattım chevroletti taz varya onu yendım ama arabası gelmedı tazı yendıkten sonra chevroletı sattım sonra vicle yarıştım kazandım ama arabası yine gelmedı nedene nedir elimde şu an sadece sony ın arabası var acil yardımm
  • abi ben jv yi geçemedim onun yaması var mıdır ?
  • 10 numara carrera deil cayman kullanıyor.Ve 3 numara da aston Martin kullanıyor.
  • Biolar yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37yigit37

o bmw senin en iyi ve hatta oyunun en iyi arabası yani o araba başta senin araban ve sen blacklistin 2.si sin ama razorla yarılıyor ve yarış sırasında araban bozuluyor ve o yarış arabasına yapılan bi yaarıştır.bu yarışta sen otomatik kaybediyorsun ve arabanı razor alıyor yani oyunun senaryosu böyle bu oyunun kendi senaryosu bütün dünyada aynıdır değişmez

saygılarımla
    hayır kerdeşim oyunu türkçe yapıp altyazıyı okursan orada şöyle yazıyor: Razor Arabanı Alıp Blacklistte #1.Oldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.