Şimdi Ara

Next Minix HD (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
31
Favori
358.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1 haftadan beridir cccam sorunu yasiyorum. daha once kanallari actigi zaman B I S V N CW ND CO hangi sifreleme sistemini kullaniyorsa mavi oluyordu. server bagli gozukmesine ragmen kanallari acamiyorum. server bilgilerini baska cihaza girdigimde oradan aciyor. freeshare bazi kanallari aciyor. kapatmama ragmen yinede randiman alamadim. yazilim guncelledim, eski yazilim yukledim, fabrika ayarlarina geri dondum ve sonuc yine husran. server bagli gozukuyor fakat kanallari acamiyorum. yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar.
  • Arkadaşlar,

TV mi değiştiridiğim için ve üzerinde uydu yayınını alan modul oldugu ıcın uzun süredir kullanmadığım ve dun akşam elime gecen Next Minix Hd uydu alıcını satmak ıstıyorum...

ürün hakkında detaylı bilgi aşağıdaki linktedir
    http://www.gold.com.tr/next-minix-pembe-full-hd-uydu-alicisi_u

istedigim rakam 170TL dir.
  • Aldığınız televizyonunuzun dahili uydu alıcısı bazı basit biss şifreleme sistemlerini bile çözemeyebilir.Bunları araştırarak elinizdeki uydu cihazınızı satmayı düşünün bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abtani -- 9 Eylül 2015; 20:19:33 >
  • next minix hd punto plus uzaktan kumanda çok ses çıkarıyor. sessiz kumanda bulunur mu buna.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • arkadaş bana next amigoyu önerdi.buna denk geldim.mesela amigoda digitürkün spor dışında kanallarının izlendiğini söyledi.bunda durum nasıl acaba?birde almak isterseniz bu ürünü kendi alışveriş sitemizde buradan alabilirsiniz.220 tl fiyatı.250 tl üzerine de hediye çeki kampanyası var.yardımcı olursanız sevinirim

• Son güncellemeden sonra ortalama bikaç dk sonra görüntü gidiyor. Servise götürdüm sorun çözülmedi genel bir yazılım sorunundan bahsetti. Aynı sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosba55

Son güncellemeden sonra ortalama bikaç dk sonra görüntü gidiyor. Servise götürdüm sorun çözülmedi genel bir yazılım sorunundan bahsetti. Aynı sorunu yaşayan var mı

Son güncellemeden sonra benimki de bir süre sonra görüntü gidiyor ses kalıyor. Şimdilik çözüm yok sanırım.

• Next Minix Full HD Black 2 kullanıyorum. Kasım ayı başında aldım. MKV DTS destekli filmleri altyazılı olarak sorunsuz izledim ve Kliksa nın ürün sayfasında bu şekilde yorum yaptım. Her nasılsa şimdi DTS codec li MKV filmleri oynatırken ses gelmiyor. Ses akışı için desteklenmeyen ses türü uyarısı veriyor. Ama ben biliyorum ki en az 3 film izledim DTS orijinal dilde. Seyrettiğim filmleri tekrar oynatmak istediğimde bu uyarıyı verdi. Kendi kendine güncelleme de yapmadı cihaz. Sadece kanal güncellemeleri yaptı. Neden bu cihaz DTS desteklemiyor artık anlayamadım. Veya nasıl çalıştı da şimdi çalışmıyor anlamadım.
  • HD yayınları kaydederken görüntüde bozulma ve mozaiklenme oluyor mu sizde de
    bunu önlemek için şöyle bir ayar var mıdır?? HD yayınların Çözünürlüğü 1920 x 1088 den 1280x720 ye düşürürsek belki bu şekilde Hd yayınları doğru dürüst kaydeder diye düşünüyorum. örneğin 720x576 SD yayının kaydında sıkıntı yok.
  • Next minix Hd cool mu Next Minix Black II mi daha iyidir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

quote:

Orijinalden alıntı: cunuyil

Kumandanız üzerindeki record tuşuna basarak kaydedersiniz.

Bunu denemiştim lakin 'No record partition' uyarısını alıyorum halen, sebebi ne bilginiz var mı ?

hallettiniz mi
  • geçenlerde next minix hd de ip tv çalıştırmayı denedim.Next sitesinden ip tv için verilen kanalları indirip usb ile cihaza yükledim.Hiçbiri çalışmadı neyse kendim kanalları txt dosyası oluşturup ekledim fazla kanal eklenmiyor ekleyince cihaz kilitleniyor donuyor.Birde ip tv için uygun değil bir kanalı 10 saniyeliğine gösteriyor sonra kapatıyor.İnternet bağlantısıyla da ilgisi yok.En güncel yazılımına yükledim sadece youtube daki donmalara çözüm bulmuşlar. ip tv için uygun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: illegal_89

Arkadaşlar merhaba
    Benim minix hd cool uydum bugun güncelleme esnasında elektrikler kesilmesi sonucu (tam emin olmamak kaydıyla) A H diye yazı cikiyor
    acılmıyor ne yapmam gerek??

aynı sorun bende de var. nasıl çözdünüz acaba?
  • Woddypecker kardeş büyük ihtimalle elektrik kesildiği anda sistem yazılımı güncellemesi yaparken sıkıntı oldu içerisindeki flaş yanmış veya bios yazılımı silinmiş olabilir kısacası cihaz çöp olmuş olabilir.

• hallettim. usb adaptor ve rs232 to 3.5mm jack yaptırdım. internette bulabilirsiniz yazılım yükleme detaylarını. ama hep hata verdi aldım cihazı karaköye götürdüm 15 tl ye halledip verdi adam :D yazılım güncelleme esnasında yarım kalması ve a h hatası almanız durumunda.
  • Minixlerin baya modelleri çıkmış, farkları nedir bir tablo var mı ? Bende ilk çıkan pembe var, hala en dolusu bu galiba. Yenilerde ram miktarı yükselmiş gibi.
  • evet next minix lerde pembe ve mavi model en dolusu idi. Sonra yerini sun plus işlemcili amigo (sarı) ya bıraktı. Şimdi yeni amigo çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

evet next minix lerde pembe ve mavi model en dolusu idi. Sonra yerini sun plus işlemcili amigo (sarı) ya bıraktı. Şimdi yeni amigo çıkıyor

Hocam yeni amigo ne zaman çıkıyor?

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.