B

Teğmen
18 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün evde elektrik kesintisi oldu. Televizyon açıldığında bir cızırtı geldi.kanallar gelmiyor.menüye girilebiliyor. Ancak fabrika ayarına dönünce menü de girilmez oldu.yeniden başlama yapıyor
arkadaşlar değişik bir durum ve işin içinden çıkamadım.2.el acer 5740 laptopu incelemelerim sonucu elden aldım.incelerken laptop dxdiag,özellikler,ve puanlamada i5 420 m olarak görülmekteydi.pcnin bios güncellemesi yapınca mavi ekran hatası verdi.format attım.ve kurulumu yaptıktan sonra i5 işlemci i3 olarak görülmeye başladı.laptopun üstünde de i5 etiketi mevcut.ben laptopu i5 olduğu için aldım ve bugün servisi arayıp seri numarası verdiğimde ürünün i3 olduğunu belirttiler.i3 olan pcyi i5 olarak gösterilebilir mi?
Merhaba arkadaşlar. Tatilde olduğum şu dönemde sigortanın atması sonucu buzlugumda bulunan etler çözülmesi sonucu iğrenç bir koku oluştu. Buzdolabıni temizlettim ancak strafor kısmına birşey yapamadık. Ariston servisi telefon ile aradım ve straforun değişmeyecegini belirttiler. Yani dolabı atabilirsinize getirdiler. Bu durumda ne yapabilirim. Strafor değişmez yada temizlenemezse üst buzlugu kullanmadan alt tarafı kullanmamda sakınca olur mu. Straforu temizleme imkanı varmı. Yardımcı olabilecek olan varsa şimdiden teşekkür ederim.
arkadaşlar 7610 da ses kayıtı yaptım ve bunu bilgisayara atıp cd ye aktarmam lazım.daha önceleri bunu doğru olarak yapmama rağmen 2 tane kaydımı atamadım ve bilinmeyen uygulama olarak pc attı.yardım edecek olan olursa sevinirim.ne yapmam gerekirr?
akadaşlar 7610'um orjinal kulaklıkları tanımıyor.tek kulaklık çalışıyor diğerinden ses gelmiyor.neden olabilir ve ne yapmam gerekir.yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Meslek: öğretmen
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.048
İkinci El Bölümü Mesajları: 447
Konularının görüntülenme sayısı: 15.314 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.