Şimdi Ara

New World (Amazon Games MMORPG) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
19
Favori
48.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürekli olmasa da aynı sorunu ben de yaşıyorum.
    Bazen craftliyor bazen de defalarca boşa kürek sallayıp geri dönüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunda sürekli bağlantı kopma sorunu yaşayan ben miyim ?

• Bu oyuna kasım güncellemesinden sonra lag sorunu başladı. 85-90 ms ping var ama takıla takıla gidiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu oyunda da wow'da ki gibi para dönüyor mu ?

• Eğer main quest in mevcut adını yazarsan yardımcı olabiliriz.

• ilk çıktığında biraz oynamıştım şimdi bir daha girdim bulunduğum şehirde in cin top oynuyordu 1 tane bile adam göremedim New World (Amazon Games MMORPG) [ANA KONU]  bu yıl boşuna satın aldığım tek oyun sanırım ucuz diye aldık çıktığı zamanlar işlerim vardı oynayamadım bu saatten sonrada oynamanın bir anlamı yok gibi

• Bazı meslek tezgahlarında hiç bir şey yandan char. geri dönüyor. Sebebini bilen var mı ? Ne yapmak gerekiyor.

• Çantada gerekli materyal olmasına rağmen craft yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutsall1 -- 11 Aralık 2021; 20:17:39 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Düşük level köylerde kimse kalmadı artık, diğer köyler kalabalık :)

• Amazonun gene reklam için yayıncılara para basmış. oyuncu sayısı ESO un bile altına düştü ama twitch te yüksek izlenme sayılarına ulaşıyor.

not: Beleş skin veriyorlarmış ondan izleniyor diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 26 Aralık 2021; 22:25:5 >
  • Oyunda aşırı lag sorunu yaşayan var mı ?
    Benim bilgisayar kablosuz cihazı ile bağlı sürekli lag oluşuyor.

• Amazon maalesef bu işi beceremedi yoksa baya baya güzel bir oyundu new world gelişim potansiyeli vardı WoW' un ilk çıktığı zamanlara benzetiliyordu bizim DC' de yazıkettin be amazon üzdün bizi ama prime ile verdiği oyunlarla sevdirdi kendini kerata

• yeni başlayan birisi hangi serverda üyelik açmalı?

ve neden?

• cybrtrk kullanıcısına yanıt

oyun mekanikleri açısından vanilla wow a benzeten pek olmadı aslında. genelde grind tabanı ve zorluğu açısından vanilla wow a benzetiyorlardı. Yoksa new world en başta tank mekaniğinden tutun dps mekaniklerine kadar bozuk bir oyun. düşünsenize oyunun çoğu yerinde tanka ihtiyaç bile yok. haritalar copy paste. end game content yok vs.. uzar gider.

Tabi gene de oyunun potansiyeli vardı. Amazon oyunu çıkış süreci boyunca bir survival bir mmorpg , bir survival bir mmorpg tarafına çevirip durduğu için ortaya ne olduğu belli olmayan bir oyun çıktı. hani oyunun yazılım hatalarına ve bu hataların sebep olduğu dupe ve exploid olaylarına girmiyorum bile.

bu yoklukta bizleri üzdüler valla.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.