Şimdi Ara

Neustadter Kapta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Schalke'den stoper oynadığı için ayrıldığını duymuştum.

Asıl mevkisi ön libero beyler ve ön liberoda Topal'dan da Sounza'dan da iyi olduğunu duydum.

Skertel gelirse Topal-Souza-Neustadter 3'lü orta sahasına hazır olun derim.
  • Stoperde as oynayacaksa başınızı çok yakar söyliyeyim.Eğer ön libero rotasyonunda kullanacaksınız iş görebilir.
  • Bonservis ödeyemediğimiz için piyasada bonservisi elinde bir bu bir de Nkolou vardı bu seviye topçu olarak.Mecburen alındı,iyi de oldu bence.
  • ennnes58 kullanıcısına yanıt
    http://m.ligtv.com.tr/haber/bir-dudukle-70-milyon-dolari-sokaga-atamayiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RakiBalikKavun

Bu kadar seviyesiz yoruma cevap vermeye gerek yoktu. Ama ses geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: RakiBalikKavun

Dolar ile euro arasındaki farkı anlatmayalım burda istersen arada 10 milyon euro fark var. + olarak bu sadece yaptığımız transferler değil geçmişteki oyuncuların sözleşmelerinden gelen yükümlülükleri de kapsıyor. Siz öyle bi lanse ediyorsunuz ki sanki rvp nani kjaer souza ozan toplamda 60 milyon euro maliyeti var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neus beleşe geldi demi. Schalke para falan ödemedik.

• Skertel alınacaksa ve yedeği olarak düşünülecekse iyi transfer. Ön liberodada alternatif olarak kullanılabilir.

• tinerciler yine basmışlar konuyu hay gomezinize sizin görgüsüzler transfer konusunu bile baltalamaya çalışıyorlar.

neustadter, skrtel'in yedeği olacağı için sağlam transfer. geriden oyun kurma konusunda çok iyi. camiamıza hayırlı uğurlu olsun.
  • ennnes58 kullanıcısına yanıt
    http://www.aljazeera.com.tr/haber/70-milyon-euroyu-bir-dudukle-sokaga-atamayiz

Aziz yıldırım euro dedi. Ligtv neden haberin başlığını öyle yapmış anlamadım.

Senin başkanın çıkmış,TRANSFERE 70 milyon euro harcadık desin,sen de burada 'ya aslında ona sözleşmeleri, top toplayıcı parası, masöz parası da dahil'diye kıvır.

• Football Manager'da tam bu zamanlar şampiyon olup kadroma bu adamı katmıştım Fenerbahçe'ye.
    Serbest oyuncu ve özellikleri çok iyi olduğu için cazip gelmişti defansif bir oyuncu orta saha ve stoper oynayabiliyor.
    Gerçekte nasıldır bilemem izlemedim
  • Hayır hocam

• Bu adamı istemiyordum

• neus fark yaratacak bir oyuncu falan değil. ama iyi bir takım kurulursa kesinlikle de siritmaz. kucumsediginiz adam schalkede 4 sene as oynadı. bonservissiz alternatif olarak veya 11 de degerlendirilebilecek bi adam gayet.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    beşiktaş -şampiyonlar ligi
    fenerbahçe - uefa avrupa ligi

vardığın yargıları şimdi bakınca cok haklı buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

Yahu 4. Torbadan girip her takimdan 3er 5er 8er yiyeceksin sanki slyi alacak adam.

• uAslAnkara kullanıcısına yanıt
    kendinizle karıştırma herkesten 3 er 5 er yiyecekmişiz bu sene futbolumuzu herkes gördü içerdede dışardada ağlattık sizi onada değin biraz
  • quote:

kendinizle karıştırma herkesten 3 er 5 er yiyecekmişiz bu sene futbolumuzu herkes gördü içerdede dışardada ağlattık sizi onada değin biraz

3u 5i kendimizden biliyorum abuk sabuk bir defansla yol gecen hani olacaksiniz. 8i ise sizden biliyoruz senin de bildigin gibi :)

• Cahil cahil konuşmayın hakem kararlarına sinirle mübalağa yapmış. Beklettigin biri sana 40 saattir ağaç ettin dese 40 saat bekledigi sonucunu mu çıkarırsın? İlk okul çocuğuna açıklar gibi açıkladım umarim yeterince açık olmuştur...

• quote:

Avrupa liginde gruptan çıkamıyor birde gelmiş Avrupa diye hava atıyor. İnşallah başarılı olur bütün takımlarımız Avrupa da. Ülke puanının yükselmesi gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.