Teğmen
01 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 0)
358730 Gün Cezalı
357280 gün 18 s. 37 dk. kaldı
Gönderileri
100M-30TL olarak alacağım.

100M karşılığı satıyorum. Alana zombi virüs iğne scriptini de veriyorum.
Uygun yollu bir hesap almak istiyorum.
15.04.2012 tarihinde Emre Belözoğlu adlı oyuncu Zokora'ya hakaret ettiği gerekçesiyle 2 maç ceza aldı. Maç esnasında hakem farketmedi, kırmızı kart görmedi.

05.02.2017 tarihinde Robin van Persie adlı oyuncu seyirciye hakaretten 3 maç ceza aldı. Maç esnasında hakem farketmedi, kırmızı kart görmedi.

Umarım Beşiktaşlı arkadaşlarımız 'tarihte ilk' demezler...
İnanılmaz derecede rahatsız edici. Şimdi bakıyorum en fazla izleyicisi olan yayınlara.

1-Levo: Flamer,toxic herif. Kendi kafasına göre yenildiği her maç takımındaki 4 kişi feeder. Kazandığı tüm maçları kendisi taşıyor. Klasik ergen tripleri.

2-Theokoles(Mami): yazamamış olabilirim. Levo kadar flamer biri kendisi.tek farkı ana avrat sövmüyor. Yayıncılık işinde para olduğunu gördü 2 güne bir 12 saatlik yayın açıyor.

3-HzYasuo: Flamer,ana avrat küfür eden biri.

4-Capone: yayın yaptığı sıralar aynı şekilde acımadan Flame atan bir karakterdi. Oyununu begensem dahi ağzı leş.

Aklıma gelenler bunlar. Bi Cognac izliyorum tatlı tatlı oynuyor flame de yapmıyor. İngilizcem yok, izlediğim şeyi anlamak istediğim için Türkçe yayın izliyorum. Sizin de öneriniz varsa,al izle dediğiniz seve seve takip ederim :)
Ucuza hesap arıyorum. Müzik yetenekleri biraz tam olsa dahi kabul.
Ekimin başından itibaren düzenli olarak (büyük ihtimalle ayda 200M) alacağım. Şimdiden konu açayım dedim. Mesaj atmadan şu şartlara dikkat edin.

1-Forumda güçlü referansınız olması lazım.
2-İstanbul içi elden yapabilecek olmanız lazım.
3-Oyunda gerçekten sağlam ve tanıdık kişiler tarafindan önerilmeniz lazım.

Bu 3 şarttan birini bile karsilamiyorsaniz mesaj dahi atmayın. Oyundaki ID ile birlikte mesaj atabilirsiniz. Sürekli forumu kontrol ediyor olacağım.
Bir kaç gün önce soruma tam cevap alamamıştım.

Biraz borcum var benim kredı kartıma. Geçen ay (ocak ayının) asgarisini ödeyemedim,bir sonraki ay öderim dedim (şubat). Fakat 2 gün önce mesaj attılar bugün de aradılar ödemeniz lazım kredi notunuz düşecek ihtarname yollayacağız filan dediler. Yahu böyle bişey mümkün mü ? Araştırdım 3 ay üst üste ödememe durumunda yaptıkları şeyi bir ay geciktireceğim diye bana mı yapacaklar ?

Lütfen yardımcı olun,ilk defa başıma geliyor böyle bir olay,stresten uyuyamıyorum...
Garantiden kredi kartım var. 1 Ay ödeyemeyeceğim tüm planımı ona göre yapmıştım. Ocak 24'ü son gündü bugün Şubat 2si bana mesaj geldi takip süreciniz başlayacaktır diye. Yahu 1 aya dahi izin vermiyorlar mı bunlar? Bilgisi olan var mı ?
Bir herodan belli sayıda düşme imkanı yok dimi ? 17 level oldum 2 gündür o kadar oyuna ne kasa ne de anahtar düştü. Şampiyon havuzum da dar olduğu için,hep belirli şampiyonları oynadığım için böyle düşünüyorum. Var mıdır aslı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 693
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 19.504 (Bu ay: 9)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 315 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.