Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10-20 tl ucuz toplamışlar dünya kadar milleti şimdide patladılar..100 kişilik altyapın var 1000 kişiye internet satıyorsun..olacağı buydu..

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

10-20 tl ucuz toplamışlar dünya kadar milleti şimdide patladılar..100 kişilik altyapın var 1000 kişiye internet satıyorsun..olacağı buydu..

Turknet gibi referans ile yeni abone alimina basladiklarinda boyle bir sey olacagi belliydi. Surekli referans paylasanlar artik bir dursun, basliklar copluge dondu. Simdi de internete giremiyoruz dogru duzgun.

Calisma suruyormus, 3 gunu bulur dedi musteri temsilcisi. Haftasonu sancili gececek anlasilan...

• Karantinada bos bos otururuz artik mukemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Download lazım upload değil istesen bu kadar vermezler

• ordinary_person O kullanıcısına yanıt

Aynen error veriyo rezalet ya

• Müşteri temsilcisine bağlanabilen var mı? Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

• Arkadaşlar lütfen cevap 20 sinde tahhüt bitiyor gıbırnet mi netspeed mi küçük ildeyim

• Isamusan kullanıcısına yanıt

Hiç uğraşma bağlanmaya. Aboneliğinide firma değişirken bırak geçiş yaptığın firma halletsin. Yoksa fax makinesiyle yatıp kalkarsın.

Bir sey indirmeye kalksam 57kb ile indiricek. Yil milattan once 2020 herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

Arkadaşlar lütfen cevap 20 sinde tahhüt bitiyor gıbırnet mi netspeed mi küçük ildeyim

bu soruyu şu anda bu forumda sorarsan sana diyecekleri şey bellidir:)

• Çiçek

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaC5 -- 11 Aralık 2020; 20:16:39 >
  • Yakıyor beee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 11 Aralık 2020; 20:15:2 >

Sizin vereceğiniz internete tüküreyim. Şu sonuca bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitescere

Yakıyor beee

Ooo hocam çok iyi hız. Benden yüksek alıyorsun 😂

• Bugün İstanbul'da mı başka yerde de mi böyle bilmiyorum ama net leş şuan.
    Girmiyor neredeyse.

• Ttnet'e geri döneceğim. Ama port yok diyorlar. Mevcut port üzerinden geçiş olmuyor mu? Fiyat yüksek diye çıktık ttnet ten ama hiç problem yaşamıyordum. Şimdi 2 mbps internet için 95 TL fatura ödüyoruz.

• İptal ettirme firma geçişi yok o zaman elindeki port ile interneti kullanabilirsin ve portunu kaybetme gibi bir sorunun olmaz.

• Hocam, maalesef şöyle bir durum oluştu. Belki benimle aynı durumu yaşan arkadaşlar da olmuştur, anlatayım.

Turknet'in sitesinden alabileceğim hıza baktım, 50 gösteriyordu. Daha sonra başvuru formunu dolduruyordum ve verebilecekleri internet hızı 16 mbps olarak gözüküyordu. Aradım Turknet'i, konuştum. Şu an TürkTelekom altyapısında olduğumdan dolayı, geçiş işleminde ancak 16 mpbs hızını verebiliyorlarmış. Turknet altyapısında da olduğumdan, 50 mbps gözüküyormuş.

Netspeed'ten Turknet'e direkt geçiş yaparken, Turknet altyapısına geçiş yapamıyormuşum. Bu sebepten, ben de yeni üyelik oluşturdum. Yani Turknet, Netspeed ile iletişime geçmeyecek.

Bakalım Netspeed'ten kurtulabilecek miyiz. Bir şekilde şu işi halletmeleri gerekiyor. İstanbul'dayım ve buna rağmen akşamları 2, sabahları da 5 görebiliyorum anca. Telefonu da açmazlarsa nasıl iptal edebilirim üyeliği hiç bilmiyorum açıkçası. Böyle bir rezalet olamaz. Bundan önce de telefonuma SMS gelmediği için sisteme giriş yapamıyordum. Uzak durulmalı.

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Hocam konyada mısın
  • 2-5 mbit hızdan 0.6 mbit hızıda gördük.Bende en kısa sürede TTnet'e geri döneceğim.90 lira ver bk gibi internet hizmeti al,birde üstüne işinden gücünden edip uğraştırsınlar seni.

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.