Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SDMF Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihsapmazz

Ttnet'e geri döneceğim. Ama port yok diyorlar. Mevcut port üzerinden geçiş olmuyor mu? Fiyat yüksek diye çıktık ttnet ten ama hiç problem yaşamıyordum. Şimdi 2 mbps internet için 95 TL fatura ödüyoruz.

internetinizi kapatma dilekçesi vermeden direkt geçeceğiniz iss ye başvuru yapın mevcut portunuz ile birlikte geçiyorsunuz diye biliyorum ama emin değilim, mevcut iss abonelik otomatik iptal oluyor yenisi başlıyor bu şekilde sadece kullandığınız gün kadar size fatura gönderirler

• zorla değiştirtecekler firmayı dün 2-3 veriyolardı bugün dünü arıyoruz şaka gibi hız sitesi açılmıyor ölçelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Bugün İstanbul'da mı başka yerde de mi böyle bilmiyorum ama net leş şuan.
    Girmiyor neredeyse.

Çanakkale temiz

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar biri söyleyebilir mi? Çanakkaleye nasıl bu kadar hızlı veriyolar İstanbul yoğun diye mi?
  • Akşam üstü 3 mb olan hız şimdi 1.6 oldu bu netspeed bir harika müşteri memnuniyeti konusunda istikrarlı bir şekilde geriliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumu takip ettiğim kadarıyla İstanbul-Kocaeli-Ankara da hız düşmesi oluyor başka şehir duymadım

@blackprague

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaC5 -- 11 Aralık 2020; 20:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaC5

Forumu takip ettiğim kadarıyla İstanbul-Kocaeli-Ankara da hız düşmesi oluyor başka şehir duymadım

@blackprague

+Sakaryadayım ve Tekirdağ'lı bir arkadaş daha gördüm.

• Vay anasını ya 1 ay oldu bugün netspeede geçeli dsmartnetten ne kadar kötü olabilir ki diyodum ahaha ulan hiç şaşmıyor gelen gideni hep aratıyor
  • MH'ye bağlanabilen var mı telefon asla düşmüyor.

• Yemin ediyorum geçen hafta netspeedden bakım çalışması yapıcaz diye sms gelince anlamıştım her şeyi mahvedeceklerini. Noldu anlamıyorum ki 1 haftada ne yaptınız tuvalette ekmek mi yedirdiniz bu internete
  • blackprague kullanıcısına yanıt

İki yıldır netspeed kullanıyorum en kötü döneminde şuan. Fatura jesti yapmaları gerek en azından ama sanmıyorum yapacaklarını.

• Ulan internet o kadar yavaş ki bugün artık google bile giremez oldum google açılması 15 saniye falan sürüyor pazartesine kadar beklerim düzelmezse kaçarım

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt

referans alıcam diye atmadığın takla kalmadı. çanakkale temiz diye sürekli. milletin canı burnunda yiyicen birinden lafı oturucan aşağıya. Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• PowerPC kullanıcısına yanıt
    Referans da bi şey olsa 5 tl 😂
  • Teknik desteğe bağlanılmıyor ama yeni abonelik için arayınca açıyorlar :D

• 100kbs aliyorum interneti saka gibi

• suyu çıktı ama artık google a bile girmiyor lan..bir tek youtube açılıyor..diğer hiç bir site açılmıyor yuh lan

• Bence dükkanları kapatıp ülkeden kaçacaklar iptal de edemeyiz o zaman 😂
  • Ekose53 E kullanıcısına yanıt
    Bendeki de şans işte. 1 ay önce Türk Telekomda sözleşmem bitti ve Turknete geçiş yaptım sözde 100 mbt fiber ancak tt den aldığım 24 mbt bundan 10 misli iyiydi. Bu ay bedava hakkım olmasına rağmen netspeed e geçişi başlattım 48 saat içinde geçiş olacak ama gördüğüm o ki benzer sorunları burada da yaşayacağız allah sabır versin hepimize. 2020 yılında yaşadıklarımız ciddi anlamda içler acısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Referans da bi şey olsa 5 tl 😂

55 tl Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.