Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8.254
Cevap
143
Favori
322.436
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    1361 Mesaj

Eyvallah, ben siteyi sormuştum. Bende de akn sıfırlanmış da . Siz öyle yazınca sizde direkt akn kalkmış olarak düşündüm online işlemlerde.
    |
    |
    emre845 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben şimdi mh ile görüştüm sistem hatası nedenyle olduğunu söyledi.Yeni gelen kullanıcı adı ve şifreyi dikkate almayın dedi.Ayrıca online işlemler arayüzünü beğendiğimi ama eski giriş yönteminin daha iyi olduğunu belirttim.Yani bana göre her girişte sms le şifre girilmesi pek olmamış.
    |
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    Kullanıcı adı ve şifrenin yanlışlıkla gönderildiğini belirten bir mesaj gönderdi netspeed. Sistemsel bir hata olmuş.
    |
    |

neden aramadınız dedim yogunluk falan vardı arayacaktım dedi madem siz arıyorsunuz devam edelim dedim

6.sayfada imza eksik dedi hepsi imzalandı eksik olamaz dedim kontrol etti tamam sorun değil dedi

sizin sözleşmeniz devam ediyor yeni zamlı tarifelerden yararlanabilirsiniz dedi

bende çağrı merkezinki temsilciler ve facebooktaki temsilci sesli ve yazılı olarak bana

böyle birşey söylemedi 27 aralıktan önce bize ulaşırsa şuanki fiyattan yararlanırsınız dedim

birşeyler saçmalamaya devam etti madem öyle benim elimde yazılı ekran görüntüsü var

farklı bilgi veriyorsunuz sizi btk ya şikayet edeceğim dedim sonra korktu galiba madem öyle

ogün ne konuştu iseniz 75 mb 76 tlden yararlanacaksınız dedi onay kısmına geçti birşey söyledi

şuanki fiyattan geçiş işlemi için onay veriyorum yeni fiyattaki tarife için onay vermiyorum diye

belirttim işlemleri tamamladık pazartesi geçiş işlemini başlatacaklar eğer ben btk şikayet demeseydim yeni fiyat üzerinden geçiş

yapacaklardı netspeed temsilcileri hatalı farklı bilgi veriyor dikkat edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 25 Aralık 2018; 19:22:30 >
    |
    |
    Dün evraklarımın ulaştığına,onay için aradıklarını söylediler.
    Bu geçiş işlemleri taş çatlasa kaç gün sürer ?
    Teşekkürler.
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1001

Arkadaşlar Merhabalar
    Dün evraklarımın ulaştığına,onay için aradıklarını söylediler.
    Bu geçiş işlemleri taş çatlasa kaç gün sürer ?
    Teşekkürler.
    Bu hafta içi kesin sonuçlanır, Onaydan sonra genelde 2-3 gün içinde oluyor.

Anladım,teşekkürler.
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

1. https://www.sosyal-destek.com/zyxel-vmg3312-b10b-modem-kurulumu-resimli-anlatim/

2. https://forum.donanimhaber.com/ttnet-vdsl-modem-tp-link-td-w9970--100282361
    Dostum cevap için teşekkür ederim ama sorunum kurulum değil zaten söylemiştim. Neyse merkezden bağlanıp yaptılar ADSL ATM mod yaptılar oldu.

TOPLAM AKN

149,870 GB

KALAN AKN

9,907 GB

Download

331,343 MB

Upload

Akn kalkmış sanirim o kadar 4k izliyorum kalan gb dusmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

çözüm sağlandıysa tamamdır hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kingo_disco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba,

Ben Adsl 16mb tarifesindeyim. Hiper 75'e gecmek istesek belge - elektrikci ugrasiyor muyuz yoksa telefonda onay verince hemen gecisimiz oluyor mu ?

Tesekkurler

Hattınız vdsl destekliyorsa direkt geçersiniz.
    |
    |
    EngineerBaris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani statik ip bile işe yaramaz öyle mi hocam? Nereden bulaştım ben bu adamlara. Tüm tv futbol keyfim bitti.

|
    |
    NimbleSoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    yeni fiyatlar nasıl olacak acaba. ben dün aradım 12 ay sabit fiyat garantisi olduğu halde çıkarsam borç çıkmıyormuş. çıksam borç gelir mi dedim baya şaşırdılar daha bitmemiş kampanyanız dediler. ama çıkacağım facebooktan engellediler beni. gizli zam yapmışsınız dedim engeli bastılar. şuan ki fiyatlar bile bence yüksek gibi daha da artarsa durmayacak gibiyim

Hocam yazdıklarınız beynimi yaktı doğru düzgün bir şey anlamadım
    |
    |
    Redtwister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omergokyar

korkutmayın lütfen, o adamlar bize lazım. üstelik çok iyiler.

Alıntıları Göster
    Korkutmak ne alaka adam bana Facebook'tan 27 aralık'tan önceki fiyatlardan yararalacaksın diyor onay alan temsilciler farklı konuşuyor yeni fiyat olur diyor vallahi istediğim fiyattan gelmezse fatura direkt elimdeki belgelerle BTK şikayeti basarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 26 Aralık 2018; 11:28:34 >
  • Binbaşı
    1361 Mesaj

Türkçeyi unuttum...

|
    |
    Redtwister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben mardinden 20.12.2018 Perşembe günü evrakları kargoyla gönderdim.Kargo Mardinden 2 gün sürdü. 22.12.2018 Cumartesi günü ellerine ulaştı,Evraklar ellerine ulaştığı zaman arayıp bilgilendirme de yaptılar.Sms le 1 ile 10 gün arasında hattınız aktif edilecek dediler, 24.12.2018 Pazartesi günü saat 17:00 de evime ekip geldi modemi bağlantıları yapılıp hemen interneti kullanmaya başladım.Kısaca 5 günden az bir sürede hal oldu, (20.12.2018-24.12.2018) Mardin gibi bir yerde hız değerleri çok iyi benim tarife Fiber 50 Megabit olan pakettir, hız ölçümünde speed testte 47.1 megabit hız 4,56 Upload alıyorum şu an içi çok iyi.
    |
    |
    ahmet1001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.