Şimdi Ara

Netspeed Başvuru Süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yıllardır tt kullandığım için süreç nasıl işliyor bilmiyorum kısaca açıklayacak varmı ? Birde aklıma takılan birşey var, daha önce açtığım bir konuda taahhüt bittikten sonra hattını iptal etmeden geç demişlerdi sizce öyle mi yapayım ? Netspeed ttnet üyeliğimi benim yerime iptal mi ediyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djalmaa -- 26 Haziran 2018; 20:42:26 >

• Ben biraz baktım da siteden, Belgeleri çıkarıyorsun internetten dolduruyorsun belirtilen yerleri form üzerine de yazıyorsun taahhütüm şu tarihte bitecek diye yolluyorsun kargoyla onlar senin yerine kapatıyor ttnet aboneliği sana id ve şifre veriyor

Müşteri hizmetleri de bilgi veriyor onlarla da konuşmuştum, forumda da böyle bi konu var daha detaylı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoureGodDamnRight

Ben biraz baktım da siteden, Belgeleri çıkarıyorsun internetten dolduruyorsun belirtilen yerleri form üzerine de yazıyorsun taahhütüm şu tarihte bitecek diye yolluyorsun kargoyla onlar senin yerine kapatıyor ttnet aboneliği sana id ve şifre veriyor

Müşteri hizmetleri de bilgi veriyor onlarla da konuşmuştum, forumda da böyle bi konu var daha detaylı
    teşekkür ederim birşey daha sormak istiyorum evimde sabit telefon var netspeed de sabit hat yok binadan gelen kabloyu direk splitter olmadan direk modeme aktarsam internetim çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djalmaa -- 26 Haziran 2018; 23:5:46 >
  • djalmaa kullanıcısına yanıt
    Öyle teknik bilgim yok hocam bilmiyorum ama müşteri hizmetleri biliyordur bi arayın. Bu arada forumda biraz yorum falan okudum 10 gündür internet alamıyorum diyen bile vardı araştırın derim biraz daha
  • Çalışır. Splitter'a gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Çalışır. Splitter'a gerek yok.
    cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.