Şimdi Ara

Vodafone - Netspeed Uzayan Geçiş Süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone'dan Netspeed'e geçmeye çalışıyorum. 1 hafta oldu başvuralı, eski internetim kapandı ancak halen Netspeed'den kuruluma gelmediler, aradığımda Vodafone geçişe onay vermemiş diyorlar. Sözde 48 saat içerisinde geçiş işlemi tamamlanır demişlerdi. Nasıl ilerlemem lazım yol gösterebilecek var mı acaba? Sayfalarında sizin iletişime geçmenize gerek kalmadan biz çözüyoruz yazmışlar. Vodafone'da VDSL kullanıyorduk şimdi Fiber'e geçiş için başvurmuştum.

Teşekkürler şimdiden...

Vodafone - Netspeed Uzayan Geçiş Süreci

• Geçiş işleri sistematik olduğu için herhangi bir ekip veya fiziksel kurulum için ekip gelmez hocam. Muhtelemen Vodafone tarafından veya netspeed tarafından evraksal veya sistemsel sorun sebebiyle geçişiniz uzayabilir dilerseniz konuyla ilgili olarak vodafonede baskıda bulunabilirsiniz

Eğer geçiş işleminiz tamamlandıysa muhtelemen tekrar modem kurulum yapmanız gerekiyor netspeed tarafından iletilen şifre var ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imate -- 7 Aralık 2023; 15:49:39 >
  • imate kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam dönüşünüz için.. dediğiniz gibi vodafone tarafını tetikleyince çözüldü.

• jayistic J kullanıcısına yanıt

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim iyi günlerde kullanmanız dileği ile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.