Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam taahhüdünüz bitmeden önce mi başvurdunuz? Benimde 19 aralıkta taahhüdüm bitiyor şimdi netspeede başvursam taahhüd cezası yer miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Başvuru formuna not ekleyip bu tarihte taahüdünüzün biteceğini dolayısı ile bu tarihten sonra aktif edilmesi hususunda ekleyip gönderdiniz.
  • Arkadaşlar netspeed e geçiş belgelerini kargoyla göndermek yerine şu uygulama ile fakslasak olmaz mı? mesai saatleri içerisinde çalışanlar için birebir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.onlinefaks.cepfaks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 3 Aralık 2018; 13:10:29 >
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    Hocam o altyapı Türkiyenin %1’nde bile yok. Bu yüzden siz özel müşterisiniz. Piyango vurmuş biri gibisiniz sizle bizi karşılaştırmak çok abes kaçıyor. Sizin gibi şanslı kullanıcı sayısı o kadar az ki tek tük görüyoruz. Genelle sizin hattınızı kıyaslamak aşırı saçma bu yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Sorun olunca mh yerine robota konuşmak nasıl bir duygu.

Alıntıları Göster
    sorun olunca mh ile konuşmuyorsun , internet online işlemlerden destek kaydı oluşturun , 1 gün içinde geri dönüş oluyor zaten

telekom'da müşteri hizmetleriyle yüzyüze konuşunca noluyorki sanki , 10 dakkada çözüyorlar mı sıkıntını ?

internet bağlantısında olabilecek sıkıntılar belli

-bölgesel arıza

-bina kutusunda arıza

-modemde arıza

bunu da zaten online işlemlerden açtığın destek sonucu gelip bakıyorlar , 2-3 güne sıkıntı belli oluyor zaten.

bu bahsettiklerim istanbul için geçerli , maltepe-üsküdar-bayrampaşa, 3 ayrı yerde abonelik var, 3ünde de var olan sıkıntılar böyle çözüldü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beklerler mi ki hocam o kadar? 2 haftadan fazla var çünkü

son bir hafta kala göndermen yerinde olacaktır.
  • cocarca33 kullanıcısına yanıt
    75gb kotalı tarifeye o parayı vermek.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Olmaz, ıslak imzalı form ile işlem yapmak zorundalar.
    Evraklarınızı 1 hafta önce gönderin müşteri hizmetlerinede belirtin tarihi onlar hallediyorlar ama erken gönderin mutlaka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonholigan

75gb kotalı tarifeye o parayı vermek.
    evet hizim 25 mbps 75 gb 20 gunde bitiyor son 10 gunde 16 mbps aliyorum cokta iyi

ayrica 16 mbps 50 tl mi vercem? ancaruyalarinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

75 Mbps'e kadar netspeed her türlü daha avantajlı yok eğer altyapınız destekliyor ve illaki 100 Mbps hız almak istiyorum diyorsanız başka seçeneğiniz kalmadığı için Turknet.

75 Mbps'e kadar NETSPEED
    100 Mbps'e kadar TURKNET (Netspeed 75 üstü vermediği için)

Alıntıları Göster
    nasıl alternartifi yok oris telekom ne için var 100 mb sınırsız 70 tlye veriyor illaki türknet olması gerekmiyor
  • turkcell kullanıyorum eyer yeni yılda güzel paketler çikarmassa netspees i deniyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uploadlara ölüyorum şu internetlerde ya, hiç bir operatör mü yüksek upload sunmaz arkadaş?
  • Oris'te 70 liraya ek 15 lira yalın veya 20 lira telefon paketi ücreti var yani yalın kullandığınızı varsayarsak 85 liraya denk geliyor.
  • Ben mevcut netspeed kullanıcısıyım. Yaklaşık 6-7 ay önce Türknetten geçtim. 200gb akn(akn bitince 24 megabit'e düşüyor) 100 megabit'e kadar olan paketi kullanıyorum, 58tl ödüyorum. Az önce müşteri hizmetlerini aradım 1 ocaktan sonra akn 2 katına çıkıp 400gb kota olacakmış, kotayı aşıncada yine 24 megabit'e düşecekmiş hızım. Üyeliğimin 12. ayından sonra yeni paketlere geçmem gerekiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam o altyapı Türkiyenin %1’nde bile yok. Bu yüzden siz özel müşterisiniz. Piyango vurmuş biri gibisiniz sizle bizi karşılaştırmak çok abes kaçıyor. Sizin gibi şanslı kullanıcı sayısı o kadar az ki tek tük görüyoruz. Genelle sizin hattınızı kıyaslamak aşırı saçma bu yüzden.
    Hat kalitelerinin yüzdesini nasıl belirlediniz? Türknet'in şikayetlerinden oluşan başlığı okuyarak mı?

Bu durum da TT okusanız ondan yüzde olarak daha da fazla. Yani neye göre tespit yaptınız?
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    Sizin yerinizde olsam ben de başka yere geçmem fakat YAPA altyapısı da her yerde yok maalesef(sadece yüzde 20 - 25'i YAPA'da diye biliyorum), her YAPA'ya bağlı olan da sizin kadar yüksek hızlar alamıyor, VAE'de 75 - 100 alabilecekken santrale uzak olduğu için YAPA'da 20 / 3 alanlar da var.
    Yani sizin durumunuz biraz istisna oluyor, TurkNet'i karşılaştıracaksak VAE ile sunduğu hizmeti örnek almalıyız.
    TurkNet VAE'de ise 35mbit'e kadar 65tl, 35mbit'ten yüksek hızları 80tl olarak satıyor.
    Yani özetle : Turknet 75/100mbit 80tl, Netspeed 75mbit 76tl. Netspeed müşteri hizmetleri avantajı ile birlikte daha ağır basıyor bana sorarsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonholigan -- 3 Aralık 2018; 15:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonholigan

Oris'te 70 liraya ek 15 lira yalın veya 20 lira telefon paketi ücreti var yani yalın kullandığınızı varsayarsak 85 liraya denk geliyor.
    oris telekom 100 mb e kadar sınırsız 69.90 paketine abone ol bölümünde 4 tane seçeneği istemiyorum olarak seçtim

aylık ödenecek tutar 69.90 yazıyor senin dediğin gibi yalın ücret ekleme diye birşey yok eğer extra seçersen fiyat ekleniyor
  • Yanlışınız var, isterseniz Oris Telekom konusuna göz atın yalın kullanmak isterseniz 15tl, telefon ile birlikte kullanmak isterseniz 20tl ücret yansıtılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.