Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türk telekom akn yi kaldıracakmış netspeed neden mevcut kullananlardan akn yi kaldırmıyor
  • HakanG22 H kullanıcısına yanıt
    Ağabeyi Türk Telekom'un yolundan gidiyordu ancak büyükleri geri çekilince onlarda elbet geri çekilmek zorunda kalacaklar.
  • 8 ve 16 mbps paketler pahalı fiyat düşüşü şart.
  • Netspeed i bahar ayında görmüştüm fiyatlar çok ucuzdu şuan 16 Mbps Superonline 50 AKN ye 70 ödüyorum netspeee te 40-45 TL idi şuan bakıyorum gene çok uygun ekşi ve DH de yorumlara baktım hat değerleri iyi deniyor kopma ping tarzı şeyler yokmuş.

Superonline kadar saçma hat değerleri veren firma görmedim ve faturayı 2-3 hafta geçiktirince 30 TL hat açma bedeli ödüyorsun ve hızın 0.1 Mbps ye düşüyor bi daha Superonline mı aman uzak dursun rezillik resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee bizim 50mbit fiber hala 200gb görünüyor akn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skymarc

ee bizim 50mbit fiber hala 200gb görünüyor akn?
    Ayın 5 inden itibaren yükselecek

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

400 gb ı bir şekilde açarsan 25 e düşüyor. Eski usul.. Fiyat sabit..

Alıntıları Göster
    Gece 02-08 saatleri arası kullanımlar kotadan düşmemeye devam edecek mi peki?
  • Rekabet iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    En doğru cevabı kendiniz bizzat arayarak öğrenebilirsiniz.

Fiber'de hizmet sabit hat üzerinden verilmediği için normalde alınmaması gerek fakat dediğim gibi en doğru cevabı Oris'in kendisinden alabilirsiniz, yanlış yönlendirmek istemem.

• sonholigan kullanıcısına yanıt
    Yarin arayacagim. Sirketler para almak icin fiber baglantida da yalin dsl ucreti var dese sasirmam acikcasi.

• Turknet ten geçiş yapan oldu mu? Süreç ve alınan hizmet açısından değerlendirme ve fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    kesinlikle 30-32 tl olmalı maksimum
  • Tariflerin içeriği ve fiyatları gerçekten iyi.

Fakat, modem vermiyorlar.. Üstelik sadece kutuya gelip hattı bağlıyorlar. Eğer ki; interneti kablo ile kullanacaksanız. Bir elektrikçi çağırıp bu işlemleri siz yaptırıyorsunuz.
  • Beyler selam

Netspeedin Turknet ten + ve - lerini yazabilirmisiniz tarafsız olarak ona göre 2 sinden birini bağlatacam bu haftada teşekkürler şimdiden

• Superonline taahhüt geçen gün bitti netspeede evrakları gönderdim bugun onay için aradılar iki gün içerisinde geçer dediler evrakları yolladığımda 8 mbps hız için 44 liraydı şimdi 48 yapmışlar.

• Oris 59 tl den 100 mps kullanıyordum, 85 e fırladı aniden. Yılbaşında zamlı fiyat gelir gelmez netpseed 75 mbps ye koşuyoruz bodoslama.Sabit fiyat garantisi de var,daha ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

4 mbps bile değil adil kullanım kotali. Adil kullanım kotası sonrası 1 mbps.

Elin almanı 100 mbps İnterneti 40 euro ya veriyor.

Biz 40 liraya 8 mbps veremiyoruz.

Hem abone oranımız çok düşük. Hem internet hız ortalamamız yerlerde.
    Bu internet işi biraz farklı. Yani Romanya, Bulgaristan filan Almanya'dan daha iyi internet hizmeti sağlayabiliyor ki Bulgaristan bizim ülkeden iyi değil durum olarak.
  • İyi bari 4 lira zam yapmışlar kullandığım pakete kabul edilebilir makul düzeyde olmuş korkuyordum açıkçası çok daha fazla zam gelecek diye

• 8 mbit'e 65 tl alan Turk net bizimle değilsin.

An itibariyle Turk net ile işim bitmiştir.

Yılda 200 tl fark var

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.