Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
43
Favori
74.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sahsi tavsiyemi yazayim. Siz yine de mutlaka musteri hizmetlerine bir danisin.

Sozlesmenizin bitimine 1 hafta falan kala evraklari postaya verin zira tasima islemleri 1 gunde hallolur mu emin degilim. Sonra musteri hizmetleri sizi ariyor. Ola ki aramasa bile siz arayip uyeliginizin taahhudunuz bittikten sonraki gun baslamasini soyleyin. Zaten musteri hizmetleri, sizin onayinizi almadan uyeliginizi isleme almiyor. Ben mesela modem siparisi verip mh ile goruserek 1 hafta - 10 gun uyeligi beklettim sonra baslattim.

Tarife degisikligi her ay mumkunmus. Ben ilk bastan bunu sordum. Aralik ayinda daha lehe olacaksa o anki duruma gore tarifenizi degistirirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam mesajınız için. Ben gerekli paketi seçtim. Çıktıları aldım. Dosyaya koyup içine de koca harflerle abonelik bitiş tarihi mi ve dosyamın bir sonraki gün işleme alınması şeklinde bir not bırakacağım. Yarın da kargoya vereceğim. Tarifeyi de dediğiniz gibi biraz bekleteceğim.

• Benimki dün açıldı

Netspeed  16MBPS İNTERNET 44TL

• Ankara da 15 gündür genelde akşamları net hızları nı düşürüyorlar kaç defa aramamızı rağmen size dönüş yapacağız çalışma var diyorlar sanırım müşteriyi bulunca bunlar da işleri idare edemiyorlar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: imkansizlar

Benimki dün açıldı

Ne zaman başvurmuştunuz? Paketiniz speed plus mu? Ankastre kablo olayını nasıl yaptınız?

• xhacker09x X kullanıcısına yanıt
    Ayın 27 sinde başvurdum tarifem speed plus dün gelip iki kablonun bir tarafını çakıp abone numarasını yapıştırmışlardı. Diğer tarafınıda ben çaktım. Mesajlada kullanıcı adı ve şifreyi gönderdiler

• Arkadaşlar elimde zyxel vmg3312 b10a modem var bu modem ile speed100 v2 tarifeaini kullanabilirmiyim {50 tl lik olan} modem uyumsuz mudur acaba

• Süperonline deki gibi hizmet duraklatma varmı?

• Beyler playstationda online oyun oynayan yok mu netspeed i olup?

psn den kopmalar oluyor mu?

• 2 gun icinde baglandi, vdsl 56 tl lik tarifeti secmistim. 35 mbps lik paket 35 mbps hiz aldim, ortalama gun icinde 15mbps nin altina dusmedi, upload 3 mbps 150 gb akn dolunca hiz 16/3 oluyor bu da hayli hayli yetiyor bana. simdilik iyi gibi

• Dün taahhüt bitti işlemi başlattılar bugün şifre kullanıcı adı geldi kullanmaya başladım 16 mps 75gb akk 44 tl paket

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir yakınıma 50 liralık vdsl 24 mbit tarifeyi aldık. 22-24 arası verim aldık. TT'da 8mbit tarife kullanıp 300 kb/s alıyorduk, şikayette bulununca altyapınız yetersiz denmişti. Şimdi 3mb/s görüyoruz.

TT pişmanlıktır, kendim de netspeed'den sıfır bağlantı yaptıracağım.

• Bulunduğum yerde açık port olmadığından alamıyorum. Aylar sürebilir dediler. Kala kaldık.

• taahhütüm bittikten sonra netspeede geçiş yaptım. TTnet bu ay 185 Tl fatura yollamıs bu normal mi? geçiş yapmadan önce 1 hafta kullanmıştım aynı ay içinde. her ay fatura detayı gönderen ttnet bu ay yollamamış bu kadar ücret ne için kesilmiş? müşteri hizmetlerinede baglanamıyorum

• Ben de bağlattım şu an çok memnunum bağlanması için 11 gün gibi bir süre bekledim ancak değdi diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tarifem hiper 150, 32mbit. belgeler ellerine geçer geçmez aradılar onaylıyor musunuz dediler evet dedim. 1 gün sonra telekomdan 2 kişi geldi telefon hatlarına baktılar (3 delikli priz). oturma odamdaki prizde hat yokmuş elektrikçi çağırıp hat çektirirsin dediler. hemen modemimi taktım kullanıcı adı şifreyi girip ayarları yaptım internet geldi. bazen bazı sitelere girmiyor örnek bu site. modemim airties 5650 v1 salonda duruyor. acaba modemden kaynaklı mı yoksa netspeedten mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yattarali -- 10 Eylül 2018; 0:11:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

tarifem hiper 150, 32mbit. belgeler ellerine geçer geçmez aradılar onaylıyor musunuz dediler evet dedim. 1 gün sonra telekomdan 2 kişi geldi telefon hatlarına baktılar (3 delikli priz). oturma odamdaki prizde hat yokmuş elektrikçi çağırıp hat çektirirsin dediler. hemen modemimi taktım kullanıcı adı şifreyi girip ayarları yaptım internet geldi. bazen bazı sitelere girmiyor örnek bu site. modemim airties 5650 v1 salonda duruyor. acaba modemden kaynaklı mı yoksa netspeedten mi?
    Aynı modemi ttnette kullanıyorum,sıkıntı yok sitelerde. Firefox tarayıcı mı kullanıyorsunuz? Bugün başıma geldi sağ tıklayarak donanım haber sitesinden açtığım yeni sayfalar, yenileme yapmama rağmen açılmadı. chromede sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

Aynı modemi ttnette kullanıyorum,sıkıntı yok sitelerde. Firefox tarayıcı mı kullanıyorsunuz? Bugün başıma geldi sağ tıklayarak donanım haber sitesinden açtığım yeni sayfalar, yenileme yapmama rağmen açılmadı. chromede sorun yok.

Alıntıları Göster
    telefonda yandex pcde chrome var

• quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

taahhütüm bittikten sonra netspeede geçiş yaptım. TTnet bu ay 185 Tl fatura yollamıs bu normal mi? geçiş yapmadan önce 1 hafta kullanmıştım aynı ay içinde. her ay fatura detayı gönderen ttnet bu ay yollamamış bu kadar ücret ne için kesilmiş? müşteri hizmetlerinede baglanamıyorum
    bende 4 gün taahhütlü 2 gün taahhütsüz kullandım, 6 sında netspeed e geçtim son fatura 14 lira geldi. senin taahhüt bitmemiş olmasın veya modem taksidi falan kalmasın.
  • İşlemleri bugün başlattık bakalım.Ne kadar sürecek göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.