Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
43
Favori
74.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen ankaradayım inşallah b.kunu çıkarmazlarda düzelir haber için teşekkürler hocam
  • Merhaba, daha önce bağlatanlara sormak istediğim bir husus var.
    Eski süperonline abonsiyken taşınacağım yerde fiber altyapı olmadığından netspeede geçmeye karar verdim. Öğrenmek istediğim eski kiracı ttnet abonesi, aboneliğini sonlandırdıktan sonra netspeed gelip bağlantı yaptığından eve direk internet geliyor mu? Yoksa farklı bir işlem yapmam gerekir mi?
  • Sorularim genelde cevapsız kalıyor. Sanırım zor sorular soruyorum. Neyse bir sorum olacak belki bunu bilen birileri çıkar(!)

Eve sıfırdan internet için başvuru yaptım. Ama evin karşısındaki telefon direğinin üstünde telefon kutusu varmış. O 10luk bir kutuymus. Hepsi doluymuş. O yüzden değişmesi gerekiyormuş. Böyle bir açıklama yapıldı Türk Telekom çalışanı tarafından. Böyle bir şey olabiliyor mu arkadaşlar? Değişim için gün bile veremediler. TTNet olsa idi durum değişir miydi diye şüpheye düşmüyor değilim. Hayırlısı ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Emin olmamakla birlikte sizin saha dolabında büyük ihtimalle yeterli port yok. Bu büyük bir sorun, TT olması farketmez, onlarda olsanız bile port bağlanmaları çok çok uzun sürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Emin olmamakla birlikte sizin saha dolabında büyük ihtimalle yeterli port yok. Bu büyük bir sorun, TT olması farketmez, onlarda olsanız bile port bağlanmaları çok çok uzun sürüyor.
    Türk Telekom azami 90 iş günü içinde yaparmış. Bunu netspeed yetkilisi söyledi.

• balamirkan B kullanıcısına yanıt
    Nette insanlar aylarca bazıları seneyi aşkın beklemiş. Onların yalancısıyım. Bende de yoktu bu sene açıldı. Üç aya açılacaksa iyiymiş, başvuru yapın hallolsun.

• D-Smart TV+ internet kullananlar nasıl bir yol izlemeli

• 2 aydır kullanıyorum Bursa'da hız sorunu yok ancak bazen sadece belli siteleri yüklemiyor (instagram, sahibinden gibi) ama diğer sitelerde sorun yok müşteri hizmetlerini aradım sorun yok diyorlar ama ben sorun yaşıyorum.

Benzer sorun yaşayan ve çözen varsa yardımınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbilisim -- 3 Eylül 2018; 20:21:19 >
  • telefon açınca alabileceğimiz maksimum hızı söylüyorlar mı? yoksa bağlatmak şart mı öğrenmek için
  • mert6385 kullanıcısına yanıt
    Ben, beni arayın formu doldurmuştum. Aradiklarinda adsl 16mbps alabilecegimi söylediler adresimi belirtince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 3 Eylül 2018; 21:28:31 >
  • bende bugün tt netten geçiş yaptım. işlemleri sabah başlatıp 2 saatte halletiler. 75 mbite kadar hız dediler ama 35 veriyor speedtest. eski tarifem 14mbitti. eskiye göre yine hızlı ama 50 mb filan olsa daha iyidi. sorun altyapıda galiba. ttnette iken kopma çok oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerbilisim

2 aydır kullanıyorum Bursa'da hız sorunu yok ancak bazen sadece belli siteleri yüklemiyor (instagram, sahibinden gibi) ama diğer sitelerde sorun yok müşteri hizmetlerini aradım sorun yok diyorlar ama ben sorun yaşıyorum.

Benzer sorun yaşayan ve çözen varsa yardımınızı bekliyorum
    instagramda sorun sanıyordum bende de bazen instagram yüklenmiyor başka site youtube falan açıyorum sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soranger

instagramda sorun sanıyordum bende de bazen instagram yüklenmiyor başka site youtube falan açıyorum sorun olmuyor.

Alıntıları Göster
    sorun olduğunda mobil internet üzerinden kontrol ediyorum instagram anında açılıyor, DNS değişimi de yaptım sanki iyileşme var ama sorun tamamen çözülmedi.
  • bu ayın 22sinde çok şükür kurtuluyorum ttnetten. nakil yaptırdıktan sonra başvuracağım. netspeed'e evrakları ne zaman göndermeliyim ? 22sinde taahhüt bitiyor diye belirtince otomatik 23ünde geçiş yapabiliyorlar mı ?
  • thehawk kullanıcısına yanıt
    Bende ayın dokuzunda kurtuluyorum kan emicilerden.Bende aynı durumdaydım ve mh'ye söylediğimde bir kağıda not yazarsanız o tarihte işleme koyarız dediler.Bilginiz olsun

Bende yarın göndereceğim ve içine not kağıdı hazırlayacağım.
  • ben telekoma ttnet için telefon hattı ile birlikte 56 tl ödüyorum (telefon hiç kullanmadım) şimdi bu netspeed'e geçince telekomun sabit hattı ne olacak? oraya da bir rakam ödemeye devam mı edicez?
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi işime yarayacak hocam teşekkür ederim, daha elimin kirini sürmem bunlara.
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Size de cevap vereyim :) Netspeedin sitesinde 3 tane başvuru formu var onların hepsini indirin ve doldurun.PSTN olan formda mevcut olan telefon hattını iptal edip yalın hizmet alımı için vekalet veriyorsunuz gerisini netspeed hallediyor.Yalın için herhangi bir ücret yok dedi bana mh.Siz gene arayarak teyit edin bence.

Bende telefon hattımı kullanmıyorum ve yalın için başvuru yapacağım.Eğer başvuru yaparsanız not olarak "telefon hattımın iptalini istiyorum ve yalın olarak devam etmek istiyorum" yazın bir kağıda.Bende aynı işlemleri yapıyorum şu an.Çıktıyı aldım hazırlıyorum.Yarın göndereceğim bir aksilik olmazsa.

Bugün teklif almak için ttneti aradım ve 200 gb kotalı pakette anlaşmıştık ki + telefon ücreti var 12 lira deyince başımdan aşağıya kaynar sular döküldü.O an mecbur netspeede geçmeye karar verdim.Siz siz olun ttnet denen kan emicilerden uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickola Tesla -- 4 Eylül 2018; 16:21:20 >
  • yurt dışı çıkışlarında sıkıntı var mesela tivibu spor izle türkiyeden bağlanın hatası çıkıyor.
    instagram vs stabil değil yavaş griyor.
  • Merhabalar, mevcut hattınızda TTNET hipernet var. 35 Mbit kullanıyoruz ve 23 eylülde sözleşme bitecek. Bana önerdikleri yeni tarife ayıinı özelliklerde ve 77 tl. Bu zulme son verip NetSpeed geçmek istiyorum.

Sorum şu Port sorunu yaşamamak için kapatma işlemi yapmayacağım sözleşmemizin bittiği gün taşıma için işlemleri başlatacağım. Bu doğru olur mu?

Fiyatları öncelikle AKNli alıp yıl başından sonra AKN kalkması bize avantaj yaratır mı? Yoksa direk AKNSiz mi almalıyım?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.