Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
820
Cevap
42
Favori
74.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wkend

ne kadar lüzümsuz birisin.konuyu nerden nereye getirmişin.pes doğrusu sana ve senin zihniyetine

Alıntıları Göster
    Siz de farkli fikirlere saygi duyunuz. Kendisi akparti trolludur ve surekli akpartiyi her sart altinda savunur. Simdi gelmis ttnet den sikayet ediyor. Gitsin derdini çok sevdiği partisine anlatsin dedim ben de dogal olarak. Ayrica konunun muhatabi siz degilsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    3 ağustosta geçiş yaaptrsam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

3 ağustosta geçiş yaaptrsam ?
    varsa önceki taahüdünü bozmuş olursun ceza ödemesi çıkar bu 24 aylıksa 700 TL yi bile bulabilir, ben daha önce 3 sefer taahüt sonu danıştım biliyorum, bir gün için tekrar git gel yaptım geçmiş dönemlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Temmuz 2018; 21:57:3 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    3 ay siyaset konuşmayacağım, 1 ayı geçti konuşmuyorum, siyaset başka, ticaret teknoloji başkadır, hem Netspeed gibi bir alternatife izin vererek zordaki kullanıcıların önünü açan mevcut yönetim başarılı, bazı özel şirketlerini iyi çalıştıramayanların kusuru siyasilerde değil.

• Netspeed 16 hız paketimin hızını başka bir siteden daha test denedim bu iyi sonucu görüyorum

Netspeed  16MBPS İNTERNET 44TL

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    3 Ağustos saat 10.30da bittiği yazıyor taahhüdün

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

3 ay siyaset konuşmayacağım, 1 ayı geçti konuşmuyorum, siyaset başka, ticaret teknoloji başkadır, hem Netspeed gibi bir alternatife izin vererek zordaki kullanıcıların önünü açan mevcut yönetim başarılı, bazı özel şirketlerini iyi çalıştıramayanların kusuru siyasilerde değil.
    Sen önce Telekom'un özelleştirilmesini bir araştır!!!
    Ve Netspeed'in önünü ardını açan yok. İstersen altyapıyı sen de kirala.
    Sonuç olarak bu durumun sorumlusu tam da siyasilerdir. Gtlerini koyacakları koltuğu düşüneceklerine önce ne yaptıklarına bir bakmalılar.
    Kimse kimseye interneti şunu bunu lütfetmiyor, parası ne ise alıyorlar. Doğru mu?
  • hlldnc H kullanıcısına yanıt
    TürkTelekom Türk değil satın alan sahibi lübnanlı bir musevi, çalışan telefon operatörleri bile musevilerden seçilmiş, bu bir ayrıntı ama önemlisi milleti kazıklamak kandırmak gibi bir politikaları var, özel firma olduğu için işlerinden devlet sorumlu değil, ama kanun ve hukuk çerçevesinde devlet ve millet hakkını arayabilir, fakat mümkünse kaçmak bulaşmamak rahat etmek için lazımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

TürkTelekom Türk değil satın alan sahibi lübnanlı bir musevi, çalışan telefon operatörleri bile musevilerden seçilmiş, bu bir ayrıntı ama önemlisi milleti kazıklamak kandırmak gibi bir politikaları var, özel firma olduğu için işlerinden devlet sorumlu değil, ama kanun ve hukuk çerçevesinde devlet ve millet hakkını arayabilir, fakat mümkünse kaçmak bulaşmamak rahat etmek için lazımdır.
    "fakat mümkünse kaçmak bulaşmamak rahat etmek için lazımdır" demişsin de.. O pek mümkün değil. Şuan ülkedeki altyapının hemen hemen hepsi bunların elindedir.
    Turksat, Turkcell ve İBB'nin de alt yapısı az da olsa var ama bu devede kulak bile sayılmaz.
    Siyasilere neden kızıyorum biliyor musun? Özelleştirdikleri kurum ülkemizde TEKEL bir yapıya sahip iken ve alternatifi pek yok iken nasıl olur da ağırlıklı olarak yönetimini devredersin?
    Şanslı olanlar varsa kablonet'i yada turkcell fiber altyapısını zaten tercih ediyor. Ya edemeyen çoğunluk. Ya Telekom'un yada zirzop TurkNet ve benzerlerinin kucağında...

• turknet 65 liralık limtsiz 16 mbps tarifemi kapatmak için müşteri hizmetlerine iptal kayıtı oluşturdum.
    ertesi gün aradılar ve;
    nespeed de 52 lira sizdeki tarife diyince size 3 ay yuzde 50 indirim yapalım dediler.
    yok dedim kapat :) (Aslında indirim alınıp kapatmak en mantıklısı)

evrakları mng kargo ile karşı ödemeli gönderiyorsunuz,ucuz olmasındaki en büyük etken arada bir aracı yok evrakları gönderin sizi arıyorlar 48 saat içinde işlem tamam... ayda 13 lira tasarruf...
  • Arkadaşlar netspeed den gelip bina girişindeki kutuda kabloyu tespit ederek isim yazan kart asmislar. Şimdi ben bunu hangi kabloya bağlayın acaba. Elektrikçi mi gelmeli tespit icin

• quote:

Orijinalden alıntı: TEKFİDAN

Arkadaşlar netspeed den gelip bina girişindeki kutuda kabloyu tespit ederek isim yazan kart asmislar. Şimdi ben bunu hangi kabloya bağlayın acaba. Elektrikçi mi gelmeli tespit icin
    Ankastre gelen Hattı Daireye giden Hatta birleştirmelisiniz. Daireye giden kutunun içinde daire numaraları bellidir zaten.
  • Bugün aradım daireme 13 mbit adsl stabil gelirmiş, 24 VDSL de varmış ama kopmalar yasanabilirmis. Bakalım ne yapacağız.

• Bina yeni. Kendi elemanları mı gelip bağlantı kuruyorlar, Telekom mu?

• Ev mustakil.Yeni hat cekilcek islemler nasil oluyor.

• Kullanan arkadaşlar ortalama ping değerlerini yazarlarsa sevinirim , Pubg,cs,fifa oynayanlar tecrübelerini aktarsın lütfen baglatmayı düşünüyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Ev mustakil.Yeni hat cekilcek islemler nasil oluyor.
    +++++. Yeni hat cekilcek islemler nasil oluyor. Telefon hattı yok

• Arkadaşlar ben baglattım dün. 16mbps 75AKK lı paketi tercih ettim. Fiyatı 44 lira. Daha önce TTNET kullanıyordum 8mbps 50gb AKK lı pakete 60 lira veriyordum. Şimdi Hız testi yaptım 15mbps veriyor. Ping ise 12ms. Şimdilik gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 1 Ağustos 2018; 8:7:41 >
  • ttnet taahhütlü kampanyam bu ay sonu bitecek netspeed e geçmeyi düşünüyorum geçişi nasıl yapayım. taahhüt bitince başvursam işlemleri kendileri hallediyor mu yoksa ttnet i kapattirip mi başvurmam lazım.

• kullanmakta olduğum dünyanın hafızası en yavaş modemi AirTies WAV-140 modem bu değerleri şuan vermektedir, paketim 16 ADSL

Netspeed  16MBPS İNTERNET 44TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 1 Ağustos 2018; 13:13:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.