Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
43
Favori
74.015
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeed i buradan ögrendim ve superonlinedan netspeed e geçiş yaptım.yaklasik 3-4 aydır kullanıyorum.Simdiye kadar firmadan kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadım.Gecisim çok hızlı oldu internetsiz de kalmadım :) Biraz aklınızı kullanın gidip fahis fiyata hizmet sağlayan firmalara paranızı kaptırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direkt olarak TT’den buna nasıl geçiyoruz?

O kadar sayfa konuşulmuş bilgi veren eden yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Direkt olarak TT’den buna nasıl geçiyoruz?

O kadar sayfa konuşulmuş bilgi veren eden yok...
    Evet. Benim de ekimde taahhüt bitiyor. TTNet den geçiş yapacağım.

• Ben 58 liraya 100 megabit internet alıyorum netspeedden 200 gb akk. Sonra 24e düşüyor ama hiç düştüğünü hissetmiyorum. Umarım fiyat arttırmazlar fazla. Bu standarda alışınca düşük hızlar leş gibi oluyor.

• Dün evraklarım ulaşıp işlemleri başlattılar. Bu gün sabah bağlantı yapılıp erişim sağlandı. Tplink 300 mbts çift antenli bir modemi kablo ile kullanıyorum. 16 mbts paketle erişimim sağlandı, ardından 5,5 mbts hız değerini görünce 8 mbts olarak değişim yaptım.
    şu anki hat-hız değerleri

Netspeed  16MBPS İNTERNET 44TL
  • konunun ilk açıldığı günlerde netspeed den memnuniyyetimizi ifade edince bazı zatı-muhteremler bizleri TROL olmakla itham ettiler
  • 8 mbs aknsiz olan buna göre daha iyi değil mi. Daha önce evde internet yoktu pek anlamam. Bir de bu hız çok yavaş olur mu. 10-20 verip daha hızlısını bağlatayım mı. Yoksa aşırı kullanmayana yeterli olabilir mi. Yardımcı olursanız sevinirim.

• bende böyle birsey arıyordum.altyapım 8 mbps ye kadar destekliyor.burda 44 lira.
    50 mbps paketi 110 lira.turknette hepsi 65 lira.düsük altyapılı bölgelerde yasayanlar için güzel.
    acaba hız farkı olur mu
  • porca P kullanıcısına yanıt
    snr 8 e inene kadar hızı yükselttirebilirsin.
  • turkuazmavi T kullanıcısına yanıt
    Bu hattı açan ekip yanımdayken kurulumu yapıp hız testini yaptım. Bana onlar da müşteri hizmetleri gibi hattın 8 mbts üstünü desteklemediğini belirttiler. Bunun üstüne açılışta 16 mbts olan paketimi 8 mbts olarak değiştirttim. Bu hat kesin olarak 10 mbts üstünü verse yeterli ama nasıl yaptırırım bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam
    Suan Turknet internet kullanıyorum, sanırım turknet adımıza bir telefon hattı da veriyor, telefonu kullanmıyorum ama bir telefon numaram var. Netspeede geçince bu telefon hattıda mı geçiyor, yoksa sadece internet mi?
  • arkadaşlar 8mbps sınırsız pakette ilk ay aktivasyonla birlikte 104 lira ödüyoruz sonra 44 tl mi biri acıklayabilirmi fiyatlandırmayı

• Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    6 ay taahhüt verirsen aktivasyon da yok.

• Arkadaşlar aralığa kadar ttnet te taahhütüm var ultranet 16 mbps kadar ( en fazla 8-9 mb hız alıyoz o ayrı) paketini kullanıyorum 75 gb akn var.

Şimdi ben taahhüt bitince nasıl bir yol izlesem 2018 aralıktan sonra akn kalkıyor diye biliyorum o halde akn si yüksek paket alıp yüksek para vermenin anlamı yok.

Taahhüt bitimini mi beklesem yoksa taahhüt bitmeden mi başka pakete geçsem 4 ay için cayma bedeli yine fazla çıkar mı? Ona göre beklemeden başka internet servis sağlayıcılara da geçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 4 Ağustos 2018; 21:31:49 >
  • emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız icin,6 ay taahhüt cok değil basvuracagim

• Elmandrill E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bence de öyle. Ayrıca 6 aydan önce çıkarsan aktivasyon ücretini ekliyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belgeleri yolladik bakalım taahhüt icin bi kisim goremedim. Telefonla arayarak mi teyit alıyorlar?

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    ellerine ulaşınca telefonla arayıp teyit alıyorlar zaten direk taahütlü oluyor 6aydan önce kapattırmak istersen 60tl yi o zaman ödüyorsun 6aydan uzun kullanırsan zaten 60tl yi ödemiyorsun
  • Mesajım bulunsun istedim. Bende 2 aydır NETSPEED 'deyim. 16 Mbit AKN'siz ADSL 52 TL paketini kullanıyorum. Gerçekten sorunsuz bir sağlayıcı. VDSL paketine geçiş yapacağım. Şu an açık port bekliyorum. Şunu söylemek istiyorum. Diğer internet sağlayıcılarına boşuna para vermeyin. Aklınızı kullanın! Taahhüt istemeyen bir firma. Daha ne istiyorsunuz ???
  • Ping durumu nedir?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.