Şimdi Ara

Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Nether oynayanlar azaldı mı nerde bu millet ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 20 Ekim 2014; 18:30:41 >
  • Öldükten sonra sil baştan başlamak kadar saçma bir olay yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Öldükten sonra sil baştan başlamak kadar saçma bir olay yok.

Oyle olmayan bir survival oyun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öbürlerinde yine etrafta birşeyler buluyorsun adam görüyorsun. 2 saat dolaştım 1 kere adam gördüm bi kere de nasıl oldu anlamadğım şekilde birden öldüm.
  • oyunu yeni aldım girerken login failed hatası alıyorum yeni üyelik açmak istediğimde ise bu üyelik kayıtlıdır diyor ama giriş yapamıyorum nedir çözümü varmı bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

oyunu yeni aldım girerken login failed hatası alıyorum yeni üyelik açmak istediğimde ise bu üyelik kayıtlıdır diyor ama giriş yapamıyorum nedir çözümü varmı bilen ?

support'a mail at diyeceğim ama support mu kaldı. Oyun tamamen ölü, paranıza yazık olmuş.
  • ben çözdüm sıkıntı kalmadı oyun hoşumada gitti ama sv çok az gerçi oyuncuda az nie bole olduki bu oyun ?
  • quote:

ben çözdüm sıkıntı kalmadı oyun hoşumada gitti ama sv çok az gerçi oyuncuda az nie bole olduki bu oyun ?

oyun güzel zaten. Harcadığım yüzlerce saat için pişman değilim. Hatta h1z1'den daha iyi benim gözümde. Bir kaç saat önce meraktan oyuna girdim. Sunucu falan kalmamış. 2 avrupa sunucusu vardı sanırım, biri pve biri pvp. Hatta pve'de 2 Türk gördüm, belki de seni gördüm. Neden böyle olduya gelirsek oyunu hack bitirdi. Rus hackerlar cirit atıyor halen. Geliştiriciler karşı koymaya çalıştılar, hatta rus steam store'dan oyun satışını bile kaldırdılar ama güçleri yetmedi ve sonunda pes ettiler oyunu geliştirmeyi bıraktılar. Verdikleri sözler de yarım kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 22 Nisan 2015; 20:38:07 >

• hmm üzücü olmuş :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

ben çözdüm sıkıntı kalmadı oyun hoşumada gitti ama sv çok az gerçi oyuncuda az nie bole olduki bu oyun ?

oyun güzel zaten. Harcadığım yüzlerce saat için pişman değilim. Hatta h1z1'den daha iyi benim gözümde. Bir kaç saat önce meraktan oyuna girdim. Sunucu falan kalmamış. 2 avrupa sunucusu vardı sanırım, biri pve biri pvp. Hatta pve'de 2 Türk gördüm, belki de seni gördüm. Neden böyle olduya gelirsek oyunu hack bitirdi. Rus hackerlar cirit atıyor halen. Geliştiriciler karşı koymaya çalıştılar, hatta rus steam store'dan oyun satışını bile kaldırdılar ama güçleri yetmedi ve sonunda pes ettiler oyunu geliştirmeyi bıraktılar. Verdikleri sözler de yarım kaldı.

Kötü olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Öldükten sonra sil baştan başlamak kadar saçma bir olay yok.

O zaman Online Survival FPS oynamayacaksın kardesim, SURVIVAL adı üstünde

• oyun güzel bir korku oyunuydu . atmosferi iyiydi .

şuanki oyunun durumu nasıl ? oyuncular , yenilikler felan ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.