Şimdi Ara

Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu alan varsa beraber oynayabiliriz tek başına hayatta kalmak biraz zor olmuş bu oyunda en çok onu sevdim.Safe zone'a girip Global inventory item atayım dedim 6-7 tane nether toplandı başıma üzerimde tonla ammo,sinper rifle,9 mm falan silah varken öldüm
  • slm, netherda ölünce tüm buldugun eşyalar yok mu oluyor. videolari izliyorum ölünce bıcakla başlıyorlar hep.
  • arkadaşlar çok heveslenmeyin. oynanışta korku ögesi dışında hiç heyecan yok.
  • warz nin yandan yemişi mantık aynı... pvp
  • Benimde merak ettiğim oyunlardan birisi.BSC'den(Gökhan , Talha) video bekliyoruz.
  • Nether'dan Yeni Detaylar ve Yepyeni Görseller

Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI]

Phosphor Games tarafından geliştirilen ve şu an Steam'de %40 indirimli olarak çeşitli paketler halinde satılan MMO oyunu Nether hakkında yeni detaylar paylaşıldı ve yepyeni ekran görüntüleri yayınlandı. Geliştiricilerin açıkladıları yeni detaylar şu şekilde.

* Yeni altgeçit (metro) sistemi = Oyunda sadece yer üstünde değil, yer altında da Nether adlı yaratıklara karşı mücadele edeceğiz.
    * Kanatlı planör = Zorunlu kaldığınızda binaların tepelerinden kanatlı planörler sayesinde (rüzgarlı) yüzeye süzülmeniz mümkün olacak.
    * Yeni bir Nether = Oldukça büyük, Golem benzeri yeni düşman. Bu düşmanı tek başınıza öldürmeniz çok zor, o nedenle ekip arkadaşlarınızla hareket etmelisiniz.
    * Yeni Görev = Oyunculardan haritada rastgele beliren mini-boss'ları öldürmeleri isteniyor.
    * Yeni oyun içi eşyalar = El feneri, pusula, işaret fişeği ve gaz bombası bunlardan bazıları

Bu içeriklere ait ekran görüntülerini de aşağıda bulabilirsiniz. Görsellerde yeni Golem düşmanımızı ve planörümüzü görüyoruz.

Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI]
     Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI]

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Netherdan_Yeni_Detaylar_ve_Yepyeni_Gorseller-47090.htm

• oyun mmo olmasa daha iyi olurdu bence
  • steam de şu an 3 dolar yaz indirimlerinde alıp almama konusunda tereddütteyim ama alacagım herhalde...
  • Oyunu pek güzel bulduğum söylenemez... WarZ'nin zombili yerine uzaylı versiyonu gibi bir şey ama 3$ olunca alasım geliyor. Ama almayacağım galiba yinede... Oynayan kimseyi bulamadım çevremde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Oyunu pek güzel bulduğum söylenemez... WarZ'nin zombili yerine uzaylı versiyonu gibi bir şey ama 3$ olunca alasım geliyor. Ama almayacağım galiba yinede... Oynayan kimseyi bulamadım çevremde.

Dayz'den sıkıldım dün bunu aldım 2,99 $'a,harbiden tek başına hayatta kalmak çok zor.Al bir köşe de bulunsun,beraber takılabiliriz istersen.
  • Biraz evvel Steam indirimiyle 3$'a aldım, kötü olsa bile ne olacak alt tarafı 6 TL, ayrıca videolardan pek kötü gibi görünmedi bana, indirmesi bitip oynayınca fikrimi söylerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Haziran 2014; 23:31:44 >
  • 3 dolara düşmese alınmayacak oyun
  • dün tüm serverlar pertledi bakıma aldılar bakalım ne durumda oyun.
  • Tek başına hayatta kalmak zor oynayan varsa pm ile ulaşsın fazla kişiyle oynayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozofomo -- 25 Haziran 2014; 16:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozofomo

Tek başına hayatta kalmak zor oynayan varsa pm ile ulaşsın fazla kişiyle oynayalım

steam den ekleyebilirsiniz imzada var id m . ben de ölmekten bir hal oldum tek basıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: zozofomo

Tek başına hayatta kalmak zor oynayan varsa pm ile ulaşsın fazla kişiyle oynayalım

steam den ekleyebilirsiniz imzada var id m . ben de ölmekten bir hal oldum tek basıma.

Tamam ekledim
  • Beyler.server listte takiliyor 5/10 dk bekliyorum yine gelmiyor yabanci forumlari okudum herkezde varmis cozebilen varmi aranizda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @GrandTurco hocam server list in etrafında beyaz bi bar var o dolduktan sonra server list donmuyor.

Bu arada oyunu beğendim oynamak isteyen ekleyebilir steamden.
    Steam id: By-Burak
  • dün yine server a girdim 10 dk oynayayım diye. güvenli bölgeye kendimi zor attım . güvenlik kısmı cokmus. üstümde de bişey yok. tek bıcak. adamın biri geldi vurdu direk. yahu etrafta silah falab koysanız da bari kendimizi savunsak. böyle oyunu oynamanın bir sebebi yok. 3 dolara aldım Allah daha da vermemişim. hiç haketmiyor parasını oyun bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.