Şimdi Ara

Nether [PC ANA KONU-ÇIKTI] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARkadaşlar beraber oynamak isteyenler ekleyebilir Steam İD: ownerplus34
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

ARkadaşlar beraber oynamak isteyenler ekleyebilir Steam İD: ownerplus34

Kardes oyun suan steamde 6.49 dolar indirimde hem almayi dusunuyorum ; memnunmusun ? Cok bug yok dimi oyuncular varmi.baya ve harita buyuk mu

Hani o hayatta kalma korkusunu yansitiyormu ve oyun devamli gelistiriliyor mu ?

Ve son soru ben bu oyunu steamden alsam siteden duz uyelikbalip oynayabilirmiyim baska ekstradan bir sey istemez dimi ?

biliyorum seni rahatsiz ettim ama en azindan ictenlikle cevap verirsen fazladan 1 oyuncu kazandirirsin indirimler bitmeden bir oyun dusunuyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nether'de oldukça eski ve tecrübeliyim. Stalker'a mensubum, isteyenler eklesin. Steam id'im ile nickim aynı.
    Sunucu listesinin donma sorununa çözüm yazmıştım, gözünden kaçanlar için tekrar belirteyim.

quote:

Nether'de dakikalarca sunuculara bağlanamayanlar için pratik bir çözüm var. Yabancı kaynaktan çeviriyorum:
    1. C:\Kullanıcılar\KullanıcıAdı\Belgelerim\my games\Nether\NetherGame\Config\NetherEngine dosyasını bulun.
    2. Dosyada CTRL+F ile serverbrowsertimeout değişkenini bulun ve değerini 0.2 olarak kaydedin.

Artık çok hızlı bir şekilde sunucuları listeleyip oyuna girebilirsiniz. Yakında resmi yama ile hatanın düzeltileceği haberini okudum. Yama gelene kadar bu işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

dün yine server a girdim 10 dk oynayayım diye. güvenli bölgeye kendimi zor attım . güvenlik kısmı cokmus. üstümde de bişey yok. tek bıcak. adamın biri geldi vurdu direk. yahu etrafta silah falab koysanız da bari kendimizi savunsak. böyle oyunu oynamanın bir sebebi yok. 3 dolara aldım Allah daha da vermemişim. hiç haketmiyor parasını oyun bence.

Nether oldukça zordur bu yüzden hayatta kalma telaşı yaşatır. Tribe'lere katılırsanız şansınız artar, ya da beraber oynayabileceğiniz kafa dengi adam lazım. Gerçi ben çoğu zaman tek takılıyorum, alayına gidiyorum ama bu seviyeye gelmek için oldukça uğraştım. Early beta'dayken etrafta silah bulunabiliyordu, daha sonra silahın parçaları bulunuyor ve birleştirilip silah yapılıyordu. Şimdi doğru düzgün silah parçası bile yok ya da ben doğru yerlere bakmıyorum.

• Sağolasın.
  • Servara girince oyuna hayalet olarak başlıyorum sanki haritayı gezebiliyorum ama ekranda hiçbişey şey çıkmıyor. Neden acaba?
  • bugün tekrar girdim server a ve metroların birinde silah buldum :) ne kadar şaşırdım anlatamam. Bu arada tecrübeli arkadaslar bu kutu alıp götürme olayını bıraz acıklayabilir mi bunları yapmadan markette bişey trade edemiyoruz galiba ?
  • Arkadaş elimde bıçak beyzboll sopası ve levye alıp ölmekten bıktım :D bugün tam merminin anasını ağlatmıştım toplaya toplaya adamın birisi neredeyse uçak savar almış geziyor yedi beni aldı tüm eşyaları oyunun içine giresim geldi o an işte :))
    Steam ıd: MortalBear007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpıonkıng -- 29 Haziran 2014; 14:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpıonkıng

Arkadaş elimde bıçak beyzboll sopası ve levye alıp ölmekten bıktım :D bugün tam merminin anasını ağlatmıştım toplaya toplaya adamın birisi neredeyse uçak savar almış geziyor yedi beni aldı tüm eşyaları oyunun içine giresim geldi o an işte :))

Oyundan memnunmusunuz ?
  • steam ıd: [Bunta_Reis] oynayanlar eklesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşada aldık giremiyor.Bug gibi bişey olmuş galiba.Hesap açıyor mail onaylıyor ama sonra steam ile eşleştirmede sorun çıkıyor sanıyorum.Çözümü bilen varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanGold

Arkadaşada aldık giremiyor.Bug gibi bişey olmuş galiba.Hesap açıyor mail onaylıyor ama sonra steam ile eşleştirmede sorun çıkıyor sanıyorum.Çözümü bilen varmı acaba ?

Kardeş aynısı bende de olmuştu ilk aldığımda oyun kurulduktan sonra steamı tamamiyle kapatıp bir daha aç birde mailine gelen nether linkine tıkla sonra steamı tekrar aç sorun gidecektir en azından bende bu şekil çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

bugün tekrar girdim server a ve metroların birinde silah buldum :) ne kadar şaşırdım anlatamam. Bu arada tecrübeli arkadaslar bu kutu alıp götürme olayını bıraz acıklayabilir mi bunları yapmadan markette bişey trade edemiyoruz galiba ?

Kuryecilikle yani güvenli bölgelerde bulunan sarı kutuları üzerinde yazan bölgeye götürüp teslim edince tecrübe ve para kazanıyorsunuz. Bölgeler arası mesafe arttığında kazandığınız miktar da artıyor. Üç paket birden teslim edebilirseniz karakterinizi oldukça iyi seviyeye getirebilirsiniz. Bu yüzden oldukça değerlidir. Bunun dışında kargo taşımak var. Her zaman olmuyor, aktif olduğunda haritada gözüküyor. Tek kişinin yapması oldukça zor. Kargoyu iki elinizle taşıyorunuz. Birinin sizi silahla koruması gerekli çünkü yeriniz haritada belli oluyor. Topladığınız eşyaları satarak veya belirttiğim görevlerle kazandığınız parayla başka şeyler satın alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Orijinalden alıntı: scorpıonkıng

Arkadaş elimde bıçak beyzboll sopası ve levye alıp ölmekten bıktım :D bugün tam merminin anasını ağlatmıştım toplaya toplaya adamın birisi neredeyse uçak savar almış geziyor yedi beni aldı tüm eşyaları oyunun içine giresim geldi o an işte :))

Oyundan memnunmusunuz ?

Evet en azından o ölü atmosferi vermesi hoş devamlı tetikte olmak ayrı bir heyecan veriyor bu arada bir tane pompalı buldum canavarların arasına girmekde hoş oldu :)
  • Çoğu kişide oluyor. Ben de ilk kez girmeye çalıştığımda olmamıştı. Uzun uğraşlar sonucu bir türlü olmayınca artık vazgeçmiştim. Bir kaç saat sonra denediğimde sorunsuz oldu. Arkadaşın biraz beklesin veya yukardaki yöntemi denesin. Yine olmazsa Phosphorgames'e durumu mail atın ilgileniyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Servara girince oyuna hayalet olarak başlıyorum sanki haritayı gezebiliyorum ama ekranda hiçbişey şey çıkmıyor. Neden acaba?

Oyunun artık klasik olmuş buglarından bir tanesi. Yıl oldu hala düzeltilecek. Gerçi kaç zamandır oynuyorum sadece bir iki kere başıma geldi. Sanırım tam dolu sunucularda oluyor.
  • Sağolun
  • Bir sey sorucam devamli guncelleme aliyor mu ve harita genisliyor mu

yeni yaratiklar gelicek mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Servara girince oyuna hayalet olarak başlıyorum sanki haritayı gezebiliyorum ama ekranda hiçbişey şey çıkmıyor. Neden acaba?

Oyunun artık klasik olmuş buglarından bir tanesi. Yıl oldu hala düzeltilecek. Gerçi kaç zamandır oynuyorum sadece bir iki kere başıma geldi. Sanırım tam dolu sunucularda oluyor.

Beyler nasıl oyun.Bizde alsakmı acaba.Tavsiye edermisiniz.Bildiğin zombi oyunları gibi sıkıyomu hemen.kendini tekrarlıyomu.Grafikler falan nası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

Bir sey sorucam devamli guncelleme aliyor mu ve harita genisliyor mu

yeni yaratiklar gelicek mi ?

oyunun steam sayfasından haberler kısmından güncellemeleri takip edebilirsiniz. Haritayı bir kere genişlettiler. Sunucular 64 kişilik olduğu için başka oyuncularla karşılaşma öncesine göre azaldı. Yeni yaratıkların geleceğini hiç zannetmiyorum ama yaratık olarak oynama özelliğini birer birer getiriyorlar. Bu saatten sonra güncelleme olarak sadece hata ayıklamaları görmek istiyorum. Mevcut özellikler benim için yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.