Şimdi Ara

Netflix Türkiye fiyatlarına zam: İşte yeni abonelik fiyatları (2023) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
5
Favori
17.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen netfliz de bizim zaten

• 100 mgbit fiber internete 105 TL ödüyorum aylık Netflix ise en üst pakete 94 TL istiyor 🙂 bu gidişle sabit internetin de fiyatlarını geçecek herhalde netflix 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 13 Eylül 2022; 12:39:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İptal edin gitsin. Sd kalitede dizi mi izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon un ne kadar büyük bir firma olduğunun kanıtı bu haber. Netflix 8tl zam yapar ama prime ın kendisi 8tl ve yüzüklerin efendisini son kalite izleyebiliyorsunuz. Twitch üzerinden arkadaşlarınızla izleme imkanı ve kargo ücreti gibi özellikleri saymadım bile. Ayda bir tane amazon siparişi geçmeniz ile prime fiyatı çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 13 Eylül 2022; 12:14:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik platform çoğu film ve dizi Türkiye’den erişimi yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Amazon'un fiyat politikası ile karşılaştırma yapınca arada dağlar olduğu aşikar. Netflix hesabımı kapattım içerikte ilgimi çeken bir şey de kalmadığına göre tepe tepe kullanabilirler.

• iptal ediyorum

• 70 TL çok oldu bu.

• zaferengur kullanıcısına yanıt
    Bu zamanda yıllık IPTV ucuzmuş

• mcanozen kullanıcısına yanıt
    Valla öyle. FEED yayınları bile var. Kalite H265, donma yok, akıyor. 🧿

• Mr. 3D Waffle kullanıcısına yanıt
    bu tarz haberleri seviyorum. yeni siteler. uygulamalar öğreniyoruz. güzelmiş bu movies 7

• iyice saçmaladılar iyiki netflixim yok yaşasın

• Netflix keşke türkiye den çekilse çok mutlu olurum. Hala para veren var mı buna gerçekten?

• Nolcakti ya mantikli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • disney plus'a geçme vakti geldi sanırım.

nasıl önerir misiniz arkadaşlar?

ekleme: disney plus'ta kaç kişi aynı anda izleyebiliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 13 Eylül 2022; 13:2:41 >
  • zaferengur kullanıcısına yanıt
    H265 bir kalite değil encoder kardeş. Farklı kalite ayarları yapabiliyorsun.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Encoder haklısın. Bilgilendirme için teşekkür ederim. 🙏

• Disney çatır çatır geldi takır takır da devam ediyor Amazon Prime belki dizi film konusunda pek etkili değildi ama verdiği bedava oyunlar alışveriş sitesinde sağladığı avantajlar sayesinde ve de fiyatının bedava sayılacağı nitelikte olması ise ekstra bir artı sağlıyor ve şu anki aşamada Prime Video da yeni güzel içerikler eklemeye ve bu eklediği içerikleri de Türkçe dublaj şekilde Türk kullanıcılarına sunmaya başlamış durumda neden netflix bu kadar para verelim ki?

• Adamlar döviz kurunu yansıtsa ağlarız. Danaya girer gibi 4 kişi toplaşın kullanın işte biz iki kişiyiz koymuyor. 4 kişi olsa kişi başı 24-25 tl ne var yani çok mu koskoca 1 aylık 4k dizi film belgesel keyfin için.

• ltrg kullanıcısına yanıt
    O öyle olmuyor işte. Herkes korsan izlerse bu yapımlar olmaz. Herkes iptv alırsa kulüpler acından ölür. Sen sahte forma alarak kulübünü, korsan film izleyerek sevdiğin yönetmeni, korsan kitap alarak sevdiğin yazara destek mi oluyorsun?

Evet ben de bir sürü korsan içeriğe sahibim ve izledim daha önce, şimdi de izliyorum. Ama bu övünülecek bir şey değil.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.