Şimdi Ara

Netflix şifre paylaşanların peşine düşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix şifre paylaşanların peşine düşüyor

Netflix aboneleri içerisinde şifre paylaşan yaklaşık 100 milyon kişi olduğu tahmin ediliyor ve artık firma buna bir son vermek niyetinde. Ücretli şifre paylaşımını test eden firma ücretsiz olanların peşine düşüyor.

Netflix şifre paylaşanlar dikkat!

Aynı ev dışına şifrelerin çıkarılmasını istemeyen Netflix bir yol haritası üzerinde çalışıyor. Kaynaklara göre 2022 yılı bitmeden şifrelerini paylaşanlar tespit edilmeye başlanacak.

Ayrıca Bkz.TRT’nin Netflix alternatifi gelecek yıla yetişiyor

Aylık 2$-3$ ekstra ödeme ile şifre paylaşımı projesi bir kaç ülkede test ediliyor ve ilk geri dönüşler çok olumlu. Firma ücretsiz paylaşımları engelleyerek ücretli şifre paylaşımını yaygınlaştırmayı planlıyor.

Bir kullanıcı adı ve şifrenin aynı ev dışındaki farklı lokasyonlarda kullanılıp kullanılmadığını tespit edecek Netflix, faaliyet gösterdiği her pazara bunu uygulayacak. Böylece toplam 221 milyon abonenin daha da üzerine çıkılacak ve mali tablolarda beklenen abone kayıplarının da en azından kâğıt üzerinde önüne geçilmiş olacak.

• Bu cahillik degil durustluk, zaten bunu cahillik olarak gordugumuz icin birbirimizin emegine saygimiz yok, yazik bi de sen ingiltereye master a gitmissin :) Almanya'da torrent kullanimi buyuk suc, iss ler takip etmiyor ama avukatlik sirketleri upload kayitlarini toplayip dava aciyorlar ve 900 euro cezasi var. Bu ceza olmasa bile insanlarin kullanacagini sanmiyorum, cunku insanlar birbirlerinin emeklerine saygi gosteriyorlar, bu nedenle Ingiltere Ingiltere, Almanya Almanya, Turkiye Turkiye :)

Korsan daha güzel. İnternet üzerinden dalgalı kalitede izlemek varken ya da tam saf 1080p, 4k alamamak diyelim. İndir bluray, remux vs neyse. Çak altyazı bitti. VR'da batman "The.Batman.2022.2160p.HMAX.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos" izledim. Color vibrance falan artsa (Reverb G2) çok daha iyi olacak ama gene muazzam. Karanlık zaten film :D

bu konulara gireceksek ... İngiltere, ingiltere çünkü Körfez sermayesini bedavadan yıllardır komisyonlar ile sömürüyor. yıllık körfez petrol cirosu 1 trilyon dolar olsa ve ingiltere nin komisyonu %10 olsa bile birşey yapmadan 100 milyar dolara çöküyorlar. Avusturalya, kanada ve diğer sömürgelerin banka sistemlerini de kendilerine bağlamışlar, onlardan da komisyondan götürüyorlar.

Dünya da çıkardıkları savaşlardan, silah satışlarından parayı kırıyorlar.

ingiltere işte bunun için ingiltere.

Almanya ise evet dürüstlüğünden ve koyunluğundan kaynaklanıyor. Ama bu da uzun sürmeyecek. Sadece hükümetin borcu 1,5 trilyon euroya dayanmış vaziyette. amerikanın kanatları altında kalmak için rusya ile ters düştüler. şu anda enflasyon burada %30 ları vurdu da geçiyor. ama hala daha ne idüğü belirsiz tipleri topluyorlar. lakin bu durumda enerji bakanının teklifi "banyo yapmayın ki gazı daha az tüketin. kazak giyin ki gazı az tüketin" vs vs. bitiyor batı medeniyetleri.

amerika ve ingilteredekiler bu konuda harbi cahiller.

ben 2012 de londra ya gittigimde master icin, kaldigim hostelde elemanlar o ara cikacak olan batman filmine cagirmislardi. demistim gitmeyin bakin pisman olursunuz vs. zaten cikar birkac ay olmus vs. ya nasil izliycez vs. dedim torrent var. adamlar torrenten bi haber. neyse bunlar gittiler. ben de usenmedim, aksamina laptopa indirdim torrentten kaliteli hd rip cam cekimini, elemanlar sasirmisti. nasil olabilir vs diye bildigin hayati soruglar gibi ...

• gerizekalılar elde olanları da kaybedecekler. zor değil iptal ederim. evdekiler için almışım, iptal eder korsana devam ederiz

• Stoneiron04 kullanıcısına yanıt

amerika ve ingilteredekiler bu konuda harbi cahiller.

ben 2012 de londra ya gittigimde master icin, kaldigim hostelde elemanlar o ara cikacak olan batman filmine cagirmislardi. demistim gitmeyin bakin pisman olursunuz vs. zaten cikar birkac ay olmus vs. ya nasil izliycez vs. dedim torrent var. adamlar torrenten bi haber. neyse bunlar gittiler. ben de usenmedim, aksamina laptopa indirdim torrentten kaliteli hd rip cam cekimini, elemanlar sasirmisti. nasil olabilir vs diye bildigin hayati soruglar gibi ...

• Iptal ederim bende. Cokta fifi

• Disney plus geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seyahat edenlere ne yapacak? Ben de eşim de zaman zaman iş için şehir dışına çıkıyoruz. Çocuklar evde biz başka şehirlerde oluyoruz, bu tür detayları çözmeleri lazım, kafasına göre kuralları değiştirirse çok üye kaybeder. Şimdi hoşuna gitmediği için kuralları değiştiren yarın sadece daha fazla para koparmak için de değiştirir.

• Kullanıyordum zamlardan sonra iptal ettim. Sıkıcı gelmeye de başlamıştı.

• Gerçekten kim akıl ediyor ki bunu anlamadım. Aynı evde yaşama şartımı mı var? Ben yurtta kalıyorum belki ailemden başka şehirde yaşıyor olabilirim bu beni aileden mi atmış oluyor. Ne salak salak stratejiler bunlar iptal ederiz olur biter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney+ da geliyorken iptali hakediyorlar diye diğer konularda da yazmıştım. asgari ücretin 80de 1'ine değecek bir sistem mi? Cevabı siz söylersiniz.

• Zamlardan sonra bir alt pakete geçtik. 2 kişi kullanıyoruz. Bu salaklığı yaparlarsa komple iptal ederiz. Torrent devam ederiz.

• Stoneiron04 kullanıcısına yanıt

Korsan daha güzel. İnternet üzerinden dalgalı kalitede izlemek varken ya da tam saf 1080p, 4k alamamak diyelim. İndir bluray, remux vs neyse. Çak altyazı bitti. VR'da batman "The.Batman.2022.2160p.HMAX.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos" izledim. Color vibrance falan artsa (Reverb G2) çok daha iyi olacak ama gene muazzam. Karanlık zaten film :D

• Güvenlik kodu tarzında bişey olur sanki bilemiyorum ama herkes aynı evde yaşamıyor.
    Her oturum da isterse kabak tadı verir. Gelir beklentisi var ama abone sayısı azalırsa şaşırmamak lazım.

• kendini bitirir.

• Ya şu olayı anlamıyorum arkadaş,aynı ev ortamında olan insan niye kendisine ekstra abonelik alsın? Evde 4 kişi var diyelim 4 kişinin abonelik alması tamamen saçmalık.Onun önüne geçebilirler mi bilmem ama geçerlerse çok kullanıcı kaybederler zaten son dönemde adam akıllı içerik bile çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaw hangi ip den hangi şifre girildiğini görmüyormu !?

• Sonra yasadışı IP TV neden önlenemiyor diyorlar. Zaten 4K ya çok para istiyorsun. Şahsen internete 100tl verirken netfilix e 80tl hayatta vermem ben. Ayda 1-2 film anca izlebilirken...

• zaten disney hbo da geliyor netflix artık sıkmaya başladı zaten.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.