Şimdi Ara

Netflix şifre paylaşanların peşine düşüyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
7.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yan komşuya paylaşmaya hayır onu anladık da ben illa evdeki internetden izlemek zorundamıyım. Belki yazlığa gittim. Belki dışardayım cepten izlemek istiyorum. Sonuçta gene ben izliyorum. Bunu nasıl ayırt edecekler.

• 2 kişi kullanıyoruz ben bazen yurtdışına çıkıyorum benden ayrıca alacaksa kapatırım gerek yok iyi bilirdik eyv

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Disney gelince işleri zorlaşır. Şimdilik kendi istedikleri gibi olsun bakalım.

• Netflixe demek istediğim:
    https://www.youtube.com/watch?v=Rr5xjNgV7cw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 14 Mayıs 2022; 22:50:3 >
  • Mesela benim bir tane netflix üyeliğim var hem evimde hem dükkanda hem de memlekete gittiğimde girebilmek için 3 ayrı üyelik mi almam gerekecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adım kadar emin olduğum bir şey varsa bu aklı bunlara bizim geri zekalı Netflix Türkiye ofisi vermiştir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • burada ve genel ortamlarda hep şu söyleniliyor disney hbo amazon vs bir sürü platform var ! tamam var da güncel içerik sayıları önemli. amazon'a 6ay da anca içerik ekleniyor. disney benzeri olursa yine rakip değil. hbo aynı şekilde ! her içerik Türkiye pazarına sunulmuyor. Abd'de bu içerikler daha dolu dolu olabilir ama bizde aynı olacak gibi bekliyoruz.

disneyde nekadar içerik olacak, haftalık nekadar eklenecek, eklenenlerin kalitesi nasıl olacak bu önemli.

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Ortalama haftada 1 marvel dizisi bölümü 1 star wars dizisi bölümü 1 Türk dizisi bölümü 2 hulu dizisi(animasyonlar hariç) bölümü olur diye bekliyorum en az.Filmleri diğer ülkelerde çıkacak yapımları belgeselleri reality showları saymadım.Hulu dizisi sayısı dahada fazla olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luis1907fb -- 15 Mayıs 2022; 1:34:29 >
  • cocainbar kullanıcısına yanıt

Aynen oyle hocam zaten izleyicileri dususte bu gibi hareketleri yuzunden. Sifre paylasanlarin uyeligini iptal etse kullanici sayisi 100e falan duser herhalde. Keyfi bilir

• Google a Dizipal yazın orda netflix blu exxen gain herşeyi izleyebiliyorsunuz bedavaya

• netflixle ilgili klişe haberler, her zmaan alıcısı vardır ve trende girer; 1. netflixe zam gelecek mi? (zam gelmeden 1 sene önce başlar) 2. ortak kullanım yasaklanıyor (ayda iki defa yapılır) 3. netflix kullanıcı sayisi artti veya azaldı(ayda bir ver oglum) 4. netflix kar ya da zarar etti( 3 ayda bir yaz kızım) ahahaa..

• Bendede var ama birsey izlemiyorum oyle duruyor. 4/1 grubumuz var 2 yildir. Aninda iptal ederim boyle birsey yaparlarsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal ederiz olur biter.

• Her şeyi geçtim bizim paramız değersiz zaten. Amerika'da ki adam (9) para birimine izlerken sen aynı paketi (38) para birimine izliyorsun. Hal böyle olunca da adam kaçak bulup izleme derdine düşmüyor. Yani uğraşmıyor anlayacağın. Adamlar parayı birim olarak düşündüğünde 5-10 birime her şeyin yasal olanına ulaşabiliyorlar. İp Tv kullanıyorum yıllardır. Tüm maçları ordan izliyorum yani. Geçen baktım bein connect güzel bir paket yapmış işte son 6 hafta için. Aylık 20tl falan gelmiyordu yani. Satın aldım direk

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

hırsız sağcı kafası... çalma çırpma hobileri olmuş... işiniz iftira atmak... çalmak sizin işiniz...

• rasterx kullanıcısına yanıt

ne izliyorsunda saçma içerik diyorsun?...

• Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt

çok fazla pudra şekeri çekip yorum yazma komik duruma düşüyorsun...

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

Kötü Cam çekimini seyrederek film zevkinize yazık etmişsiniz, üstelik birde kötü cam çekimine kaliteli demişsiniz. Netflix şifre paylaşanların peşine düşüyor 

Ömür boyu filmsiz kalsam da cam çekimini asla seyretmem.

Kaliteli olan web-rip, web-dl, bluray sürümleridir, sinema dan 3 ay sonra çıkıyor bu iyi sürümler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 15 Mayıs 2022; 12:9:7 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.