Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: A.R.E.S. , conti.35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
834.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende üyelik arıyorum eski üyeyim fhd yeterli 3 aylık peşin verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ödemeli 4K grup arıyorum. Eski üyeyim. Ödeme gününde yapılır. PM atabilirsiniz. Uzun üyelik tercihimdir.
  • Aylık peşin ödeme yapabilirim. Bende hesap arıyorum.

• Merhaba
    Uzun dönem ortak olacağım 2 adet 4k Netflix üyeliği arıyorum. Ödemeler aylık düzenli olarak hesaba gönderilir. Hesabına ortak almak isteyenler ulaşabilir. PM atıp tel yazarlarsa dönüş yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white_eagle -- 9 Şubat 2020; 21:44:37 >
  • 4 kişilik Netflix grubu kuracağım. 100'den fazla referansım var forumda.

Grup Kuralları:

* Ödemeler 6 aylık peşin olacak, 63 x 3 TL hesabımda olduğu zaman yeni üyelik açarak aktifleştireceğim.
    * Üyelik aktif olur olmaz herkese ID-PW gönderilecek, isterseniz Whatsapp grubu da kurabilirim.
    * Herkesin ismi üyelik adı olarak tarafımdan yazılarak account verilecek ve herkes kendi kullanıcısına girerek izlemeye başlayabilecek.
    * Hiç kimse birbirinin profiline herhangi bir nedenle girmeyecek. Etik bir şekilde kullanım sağlayacak.

Grubu kurar ve yönetirim, devam talep edilirse 6 ay daha uzatırım.
  • white_eagle W kullanıcısına yanıt
    istersenız 2 kısı yerımız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: çikolata35

istersenız 2 kısı yerımız var
    gelebilirmiyim ? numaramı pm den gönderdim.
  • 4 kisilik uhd grubuna dahil olabilirim ödemeleri düzenli ve 3 aylik yapabilirim pmden ulaşırsaniz sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aylık ödemesi olan uzun süre düşündüğüm grup arıyorum yeri olan pm den mesaj atarsa sevinirim otomatik ödeme talimatı ile ödemelerde problem olmayacaktır acilen geçiş yapmam lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ödemeli grup arıyorum. Grup kuracaklar veya boş yeri olanlar pm atabilir.
  • Ultra HD 4K hesabım için bir kişilik yerim var. 30 aralık 2020 yılına kadar Güvenilir birini arıyorum. (Bulundu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKüLLü -- 10 Şubat 2020; 20:42:32 >
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 13 Eylül 2021; 23:44:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

4 kişilik Netflix grubu kuracağım. 100'den fazla referansım var forumda.

Grup Kuralları:

* Ödemeler 6 aylık peşin olacak, 63 x 3 TL hesabımda olduğu zaman yeni üyelik açarak aktifleştireceğim.
    * Üyelik aktif olur olmaz herkese ID-PW gönderilecek, isterseniz Whatsapp grubu da kurabilirim.
    * Herkesin ismi üyelik adı olarak tarafımdan yazılarak account verilecek ve herkes kendi kullanıcısına girerek izlemeye başlayabilecek.
    * Hiç kimse birbirinin profiline herhangi bir nedenle girmeyecek. Etik bir şekilde kullanım sağlayacak.

Grubu kurar ve yönetirim, devam talep edilirse 6 ay daha uzatırım.
    Açılacak hesap Ultra HD 4K ise listenin başına yaz beni hocam.
    Grup tamamlanırsa ilk ödemeyi ben yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Açılacak hesap Ultra HD 4K ise listenin başına yaz beni hocam.
    Grup tamamlanırsa ilk ödemeyi ben yaparım

Alıntıları Göster
    Grup doldu hocam, çok seri doldu. Ödemeleri de yaptı arkadaşlar bugün açacağım üyeliği

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Grup doldu hocam, çok seri doldu. Ödemeleri de yaptı arkadaşlar bugün açacağım üyeliği

Alıntıları Göster
    Allah Allah bu ne hız hocam :) :) :)
    Hayırlı olsun o zaman iyi seyirler...
  • çikolata35 Ç kullanıcısına yanıt
    Benide yazarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: drarter

aylık ödemesi olan uzun süre düşündüğüm grup arıyorum yeri olan pm den mesaj atarsa sevinirim otomatik ödeme talimatı ile ödemelerde problem olmayacaktır acilen geçiş yapmam lazım
    Banada lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sistem Bilgisayar

Allah Allah bu ne hız hocam :) :) :)
    Hayırlı olsun o zaman iyi seyirler...

Alıntıları Göster
    Bunca yıldır bu kadar satış ve referansa grup kurmam çok zor olmasa gerek
  • netflix katılımcı arayan varsa bana pm den watsapp numarasını gönderirse sevinirim

• Üstadlar benim bir sorum olucaktı. Yeni hesap açmam lazım fakat eski hesabımda kullandığım kartın bilgileri kaldı. Yeni açtığım hesapta bu kartımı kullanabiliyor muyum ?
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.