Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (337. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.035
Cevap
848
Favori
832.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar 4K üyelik için 3 kişi arıyorum ödemeler 6 aylık olarak alınacak.

daha önce forumdan alışverişlerim oldu referanslarım mevcut.
  • 1 senelik 4k icin uyelik alacam odeme 1 senelik yurt disindayim odeme sadece western union ile mumkun eski uyeler tercih edilir
  • 3 aylık üyelik yenileyeceğiz iki üç güne katılmak isteyen pm atsın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 liranın peşine düşen üçkağıtçılar çoluk çocuklar hariç sürekli kafa ütülemeyecek 2 yada 4 kişilik gruplara üye olabilirim. 2 kişi olursa iyi olur nerde çokluk orda bkluk malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No_FeaR2266 -- 13 Şubat 2020; 23:36:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır, hesabım bakiyelidir içinde 50tl var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 14 Şubat 2020; 13:49:10 >
  • arkadaşlar 1 kişi kaldı 4k uhd üyelik 6ay lık kişiş başı 63 tl 6 ay sonunda tekrar 6 ay şeklinde devam edecez 5438582308 whatspptan iletişime geçebilirsiniz.üyelik şuan aktiftir..DOLMUŞTUR ARKADAŞLAR....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKlc2379 -- 14 Şubat 2020; 22:6:55 >
  • Bulundu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 15 Şubat 2020; 12:13:41 >
  • Arkadaşlar full hd yada 4k için boş yer arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Merhaba 4k uhd 6 ve ya yıllık üyelik arıyorum

• Netflix üyeliği aranıyor ödeme 1 aylık periyotlarla yapılacak ödeme tercihen Teb veya Papara. Diğer bankalara da Pazartesi eft yapabilirim özel mesaj atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 15 Şubat 2020; 19:30:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ya da 6 aylık uhd yer ariyorum

• 3 veya 6 aylık UHD aranıyor. Acildir.
  • 4k uhd üyelik arıyorum

• 4K UHD uyelik icin 2 adet bos yer vardir.
    6 aylik uyelik ucreti 63 tl dir. Eski ve 30 yas uzeri uyeler tercih sebebidir.
    KONTENJAN DOLMUSTUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rain_man -- 16 Şubat 2020; 9:29:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

4K UHD uyelik icin 2 adet bos yer vardir.
    6 aylik uyelik ucreti 63 tl dir. Eski ve 30 yas uzeri uyeler tercih sebebidir.
    KONTENJAN DOLMUSTUR
    Merhabalar;

Bende eski üyeyim yaşım 40 üye olabilirim 6 ay için ödeme yapabilirim sonrası için yine konuşuruz
  • NexusElite kullanıcısına yanıt
    Yeni açtığın hesapta kart bilgilerin eski veya başka bir hesapta olması bir sorun teşkil etmez.Tek sorun şu olurdu 30 günlük deneme alamazsınız.Türkiyede 30 günlük deneme olayı zaten bitti.

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam Allah sizden razı olsun

• Merhaba grup arıyorum

• Hocalarım selamlar, dün akşam üyelik açıldı UHD, üyelik 6 aylık olup 6 aylık 63 tl olarak alınacaktır.
    Referanslarıma bakınız.
    DOLDU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 16 Şubat 2020; 22:41:0 >
  • Grup arıyorum arkadaşlar ...

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.