Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.035
Cevap
849
Favori
832.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstadlar benim bir sorum olucaktı. Yeni hesap açmam lazım fakat eski hesabımda kullandığım kartın bilgileri kaldı. Yeni açtığım hesapta bu kartımı kullanabiliyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Bunca yıldır bu kadar satış ve referansa grup kurmam çok zor olmasa gerek

Alıntıları Göster
    Tebrik ederim dost :))
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Yeni üye olarak beni de yazar mısınız.

Edit: Gerçekten hız diye buna derim. Okumamdan daha hızlı bi şekilde dolmuş.

4K ortak arayanlar pmden bana ulaşabilir misiniz.
    6 ay peşin ödemesi yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nesta48 -- 10 Şubat 2020; 19:59:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam 1 yıllık üyelik arıyorum. Gruba dahil edebileceklerden pm bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır.

• bireysel üyeliğim var yeni aldım.katılmak isteyen 2 kişi whatsapptan ulaşabilir.2 aylık ödeme alıcam.

kota dolmustur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sado6035 -- 11 Şubat 2020; 18:55:17 >
  • doldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 13 Şubat 2020; 9:1:55 >
  • sado6035 S kullanıcısına yanıt
    kota dolmustur.teşekkürler
  • kendime 1 kişilik yer arıyorum.
  • Kullanmakta olduğum 4K hesabıma 3 kişi ortak arıyorum. Uzun süreli kullanılacaktır. Ödemeler aylık olarak alınacaktır. Aylık ödemeyi unuturum vs.. diyen varsa 3 aylık periyotlarla da ödemeyi ayarlayabiliriz.

İlgilenen arkadaşlar Özel Mesajla bana ulaşabilirler.

EDİT: GRUP DOLDU ARKADAŞLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 11 Şubat 2020; 21:32:51 >
  • meraba arkdaşlar daha önce 2 kere grup kurmuştum işlerden vakit bulamamıştım.tekrar grup kurmak istiyorum 4k ultra hd 4 kişilik grup kişi başı yıllık 126 tl ama 6 ay + 6 ay şeklinde grup kurmak istiyorum.kişi başı 63 tl yapıyor 6 aylık üyelik.6 ay bitince tekrar 6 aylık şeklinde devam ederiz.gruba katılmak isteyen referanslı 30 yaş üstü arkadaşlar 543 858 23 08 nolu telefonan whatsapp üzerinden iletişime geçebilirler...
  • 4k için boş yeri olan varsa mesaj atsın?

• quote:

Orijinalden alıntı: natkingcole

aylık ödemeli 4k grup üyeliği aranıyor.

belirlenen güne otomatik ödeme talimatı vereceğim.

30 yaş üzeriyim, ödemelerde sorun yaşamayız.
    arayışım hala aktiftir.

lütfen tamam hesap bilgilerini ve banka bilgilerini gönderin diyince cevap vermeyecek arkadaşlar iletişime geçmesin.
  • Grup kurulmuştur

UHD 4 kişilik grup oluşturuyorum.
    Kurallara uymayacak / üç kağıt peşinde olanlar gruptan uzak dursunlar.
    Diğer grup üyelerinin haklarına saygılı,
    6 aylık dönemler halinde (10,5 x 6 = 63 TL) ödeme yapabilecek olan eski veya referanslı üyeler özel mesaj atabilir.
    Bir yıldan fazla süredir başka bir grupta çok güzel giden üyeliğim bulunmakta.
    Dilerim onun gibi sağlam, saygılı bir grup oluşturabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zucchero -- 12 Şubat 2020; 18:15:31 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 13 Şubat 2020; 9:2:10 >
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır.

• Merhabalar;
    UHD 3-6 Aylık üyelik arıyorum.
    Lütfen forumda eski ve konuya vakıf arkadaşlar ulaşsın.Ufak bir miktar para için kimseyi oyalamaya gerek yok.
    Ödeme Havale/EFT olacaktır.PM Üzerinden ulaşınız.
    İyi forumlar diliyorum.
  • 1 veya 2 aylık pakete katılımcı olabilirim. İhtiyacı olan varsa pm lütfen

• Merhaba,

Minimum 1 yıl süreli UHD 4 kişilik Netflix abonelik için arkadaş arıyorum.
    Güven sorunu yaşayan olursa diye ücretleri 3 er aylık dönemler halinde havale / eft şeklinde alabilirim. Ya da farklı öneriye de açığım.
    05 Nisan 2009 dan bu yana forum üyesiyim.
    Küçük büyük fark etmez ama bu kadar küçük tutarlar için kimse kimsenin ahını almaz almamalı diye düşünüyorum.
    PM üzerinden ulaşabilirsiniz.
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabriskopje. -- 13 Şubat 2020; 13:40:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

burası kardeşlik konusu, çok ucuz fiyatlara direk full hesap satanlardan hesap almayın. yakında banlanır zaten
    sayin forumdasim. var mi onerebilecegin kimse?
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.