Şimdi Ara

Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
16.064
Cevap
852
Favori
833.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ueal

4k uhd uyeligi icin saglam grup ariyorum. Ödemem 3 aylik veya 6 aylik pesin olacaktır. Mesaj bekliyorum.
    aynen bekliyorum yada olmasa grup kurcam enpara 50 lirada geri alırım :D
  • 4.ALINDI-TEŞEKKÜRLER
    3 kişi yaklaşık 1 yıldır kullandığımız 4k lık gruba 4. Ortak Arıyorum. Sadece kendisi, kendi profilinden kullanacak, aylık otomatik ödeme yapacak. Multi kullanım ya da profil ihlalinde kendisiyle vedalaşırız.
    Forum referansı önemli. Şuan için aylık 10tl. Zam gelirse hepimize gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeterözeR -- 6 Şubat 2020; 19:31:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aylık ödemeli 4k lık güvenilir bir grup arıyorum. Ödeme konusunda problem yaşamayız. Pm den ulaşabilirsiniz.
  • Aylık ödemeli grup arıyorum. PM atabilirsiniz. İkinci elde de referansım var.

edit: bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 7 Şubat 2020; 0:46:55 >
  • Arkadaşlar bende bir gruba dahil olmak istiyorum özelden yazın telefonumu vereyim ,sorun olmaz Allah'ın izniyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full hd yeterli grup arıyorum beyler.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Reis sen grup kursana; sen, ben ve aradaki 2 kişi daha 4 olmuş olduk bile.
  • Aylık ödemeli grup arıyorum. PM atabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Mevcut grubumda bir kişilik yer açıldı. Ödeme 6 aylık(63tl) yada yıllık(126tl) olarak peşin alınır.

Edit: Hesap 4k üyeliktir. Multi kullanım yasaktır. Yıllarca kullanacak seviyeli bir arkadaş arıyoruz. Donanımhaber üyelik yılım 2009 dur.
    GRUP DOLDU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontool -- 6 Şubat 2020; 21:57:17 >
  • 2 kişilik yerimiz var ultra hd 6 aylık üyelik olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

2 kişilik yerimiz var ultra hd 6 aylık üyelik olacak.
    İki kişilik üyeliği almak istiyorum. Toplam ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

İki kişilik üyeliği almak istiyorum. Toplam ne kadar?

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam aylık:42 tl

42*6=252 TL
    252/4 =63 TL
    İki kişi = 63*2= 126 TL :) fdsfsa üşenmedim yazdım

edit: bizim grup dolmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmoR_ -- 6 Şubat 2020; 23:43:40 >
  • Ultra HD 4K yıllık 126 tl. Wpden yazınız 0536 995 3452 uzun yıllar kullanmayı düşünenler gelebilir, gruptakiler 30 yaş üstü ciddi bir gruptur, başım ağrımasın, boş işlerle ugraşmaya vaktim yok diyenler icin. Forum üyeliğim 2011, ödeme yıllık alınır.

• Netflix uhdye 2 kişilik yer arıyorum ödeme aylık olacak belli süreyi doldurunca 6 aylık veya yıllık devam ederiz.

• netflix uhdye yer arıyorum ödeme aylık olacak
  • Aylık ödemeli grup arıyorum

• 4K grup arıyorum. Yeri olan mesaj atabilir mi?

• 6 aylık bir gruba girmek istiyorum. 4k paket. Benim gibi eski referanslı üyelerin olduğu bir gruba. WhatsApp grubu vs kurup oradan devam ederiz..

Bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Şubat 2020; 21:45:58 >
  • ☛☛☛6 AYLIK 4k 63 TL ÖN ÖDEMELİ ☛☛☛ grup açacağım. 4 kişilik grup olacak.3 kişilik yer var şuan. İlgilenenler P.M. lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademyildiz07

☛☛☛6 AYLIK 4k 63 TL ÖN ÖDEMELİ ☛☛☛ grup açacağım. 4 kişilik grup olacak.3 kişilik yer var şuan. İlgilenenler P.M. lütfen
    1 KİŞİLİK YER KALDI.
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.