Şimdi Ara

Netflix'e zam yolda: Abonelik fiyatları yakında artacak! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
6.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık iptv ye geçmenin vakti geldi , cozuttu bu nonoşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akdenizz83 A kullanıcısına yanıt

• amazon fiyatı uçurunca kapattım. disney de fiyatını karşılamadığı için kapattım. bu ay da netflix kapatıldı. bu fiyatları hak etmiyorlar. çer çöp yapımlara milyonları gömüp sonra parasını benden almaya çalışmasınlar. daha az yapım olsun ama kalite artsın.eskiden her dizisi ayrı bir kalite idi. şimdi çoğu çöp

• Sürekli zam zam hani bize zam

• Donanımhaber'de torrent nedir bilmeyenler türemiş. Kıyamet alemeti gibi  

• Gençken kibrit kutusu kadar usb adsl modemden gelen 64Kbps ile çok torrentler indirdik ama artık uğraşmaya firsat ve istek olmuyor cogu zaman. coluk cocugun kullanması da kolay oluyor bu tarz platformlari duzgun bir arayuz olunca.

ama yinede tepki olmasi icin eski sisteme bende geri donecegim, cocuklarin cizgi dizilerini vs. arsiv yapip mibox dan oynatacaz artık 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 5 Ekim 2023; 1:6:5 >
  • suicide kullanıcısına yanıt

Parasını verip sinemada bile doğru düzgün film izleyemiyorsun. Netflix zaten kullanmıyorum, netflix yapımlarının %2'si belki iyidir gerisi malum LGBT-WOKE-SJW bulanmış çamur olduğu için beni bağlamıyor.

Torrentden çektiğim filmler de hep eski filmler zaten. Yoksa şakası bir yana netflix gibi tıkla-kullan platform da, bilmeyenler için büyük nimet sonuçta.

• yıllardır almak istemediğim ip tv yi neflix sayesinde alacağım herhalde artık.

• Güzel güzel ağlamak yok yola devam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu zammı da yerel fiyata yansıtırlarsa korsan akar.

3 harfli'nin meksika uzantısı + qb t...

arkanıza yaslanıp bağlantı hızınıza göre en kötü ihtimal 10dk. içerisinde film sizde... bazısı içinde senkron altyazı gelir, bazısını da subscene'den alabilirsiniz...  

• Caliooo ama calisiooooo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • srkn kullanıcısına yanıt

çok uzun süredir bakmıyorum piyasaya, ben bıraktigimda tor rent leech yeni yeni yayılıyordu :) açıkçası anlayamadım. PM atarsanız sevinirim tşk.

gönderdim...  

• srkn kullanıcısına yanıt

tşk. ederim. bu bahane ile aklima gelince baktim tl hala duruyormus onu öğrendim 😃 hatta hesap bile duruyormus 😂

• tam 1 yıldır zaten bu netflix denilen platformun boku çıktığı için; Ha bu ay ha şu derken öyle kaldı, adamlar zam üstüne zam yaptı derken şimdi bir zam daha yapıyor, ben 2 AYDIR zaten kullanmıyorum darısı sizin başınıza :) he ben neden kullanmıyorum;

Öncelikle ne film ne dizi abi ne giriş eyw - gelişme bazı filmler de o da yok. Sonuç ? Hiç birimde yok, bu adamların ne filmi ne dizisi yok abi ne oldu nereye gittik nasıl bitti şimdi ne olacak yok yani . Sürekli olarak sonu bağlanmayan sinan çetin filmleri gibi bitiyor hepsi de...

Dolayısı ile arkadaşlar hiç bir filminden bir mantık çıkmadığı için ben zaten bu çöplüğe artık para vermeyi bıraktım. Darısı sizin başınıza.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

Çoğu tv de var artık aynı wifi ağı üzerinden bağlı olan cihazlarda ekran paylaşımı.

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Ekran paylaşımı film izlenecek bir özellik değil bence. tlf nu meşgul ediyor, tlf ekranı açık kalıyor, duruma gore ses/goruntu senkronu kayabiliyor, kalite wifi kalitesine gore degisiyor vs. derken tonla handikapı var.

laf soylemis olmak icin soyleyenlere cok bakmamak lazim.

• Nolcek len bi paket sigara parası len..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana ne netfilikşki olan düşünsün

izlemeyin kardeşim diriliş osman neyinize yetmiyor hem türk tipi ayile yapısına da uygun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.