Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
215
Favori
292.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntü kalitesi müthiş, bu ay 100 gb kota doldu hız 16 megabite düştü ama halen takılmadan HD görüntü alıyorum. Better call saul un 3. Sezonu Amerika da çıktı bizde yok henüz, seslendirme vb. Çalışmaları ve telif durumu olabilir dediler. İstek yaptık bakalım. Yeni televizyonlarda Netflix tuşu var artık. İçerikler kısıtlı olabilir, ama orjinal çok içerik var. 1 ay bedava deneyin derim. Digitürk ü iptal ettim. iPad e indirip internet olmadan da izlenebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba geçen sene 1 aylığına ücretsiz denemiştim Netflix'i sonra devam etmedim. Şu anda klasik filmler mevcut mu? Harry Potter serisi Yüzüklerin Efendisi serisi yada Matrix serisi. Bu tarz filmler var mı? Geçen sene bir çok film yoktu.
  • Yüzüklerin efendisi ve Matrix’in 3 er filmi var harry potter yok bugün baktım

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Arkadaşlar merhaba geçen sene 1 aylığına ücretsiz denemiştim Netflix'i sonra devam etmedim. Şu anda klasik filmler mevcut mu? Harry Potter serisi Yüzüklerin Efendisi serisi yada Matrix serisi. Bu tarz filmler var mı? Geçen sene bir çok film yoktu.

İçerikler belirli bir zaman aralığında lokasyon bazlı yayınlandığı için aynı içerik kaldırılmadan farklı bir ülkeye gösterilebiliyor. Ben smartdns kullandığım için hangi içerik Türkiye'nin hangisi Amerika'nın bazen anlamakta zorluk çekiyorum. Bazı filmler zaman zaman tekrar geri gelebiliyor. Bekleyip görmek gerekiyor. Netflix öyle 1 aylık tecrübe edilecek bir şey gibi görünmüyor. Telif haklarına da hak verirerek Netflix'i tecrübe etmeliyiz.

• 4k ve atmos lu wheelman izledim. Ses ve görüntü çok kaliteli. 16mb internette sorunsuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda el chapo gelmiş
  • 3D neden eklemiyorlar anlamis degilim

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Güzel mi hocam gördüm ama seyretmedim

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Ölen bir teknoloji çünkü 3D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Sen mi karar verdin ölü olduğuna acaba ???

Komik komik cevaplar vermeyin lütfen 3D 15-20 sene sonranın en büyük yayın teknolojisidir.

15 sene sonra bütün kanallar 3D yi 16K ile birlikte standart olarak kullanacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

quote:

Komik komik cevaplar vermeyin lütfen 3D 15-20 sene sonranın en büyük yayın teknolojisidir.

15 sene sonra bütün kanallar 3D yi 16K ile birlikte standart olarak kullanacaklar.

Adam karar vermedı tabı kı ..Doğru yazıyor .3D bızım buralara zaten tam donanımı ıle gelmedı Imax gıbı “o da gelmedı “
    Dışarıda da zaten artık yavaş yavaş çekılıyor 3D .

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Güzel mi hocam gördüm ama seyretmedim

güzel dizi hocam izlenir narcos sevenler bunu da seviyor genellikle
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    AHYAHAHAEGDFDHFDGHJFDGHSDFG. Şu forumda bilmeden boş konuşan o kadar çok insan var ki insan düşünüyor neden halen yazıyorum diye.

https://www.cnet.com/news/shambling-corpse-of-3d-tv-finally-falls-down-dead/

3D ölen bir teknoloji. Artık büyük üreticilerin neredeyse hiçbiri yeni modellerine koymuyor bile. İnsanlar sevmiyor 3D teknolojisini. Hiç bir zaman gimmick olmaktan öteye gidemedi, sayısız problem yaşadı insanlar. Ev kullanıcısının sevdiği bir teknoloji olamadı hiç. Sinema için dahi insanlar artık seslerini çıkarıyor, tercih etmiyorlar 3D versiyonları. 3D olmayan daha fazla film çekiliyor.

Bak mesela Nolan ne demiş 3D ile ilgili ;

"The question of 3-D is a very straightforward one," said Nolan. "I never meet anybody who actually likes the format, and it’s always a source of great concern to me when you’re charging a higher price for something that nobody seems to really say they have any great love for."

Yetti mi 15 seneyi bırak 5 seneye esamesi anılmayacak bir teknoloji olduğunu anlamana?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

quote:

3d'li filmler yayından kalkıyor bile dostum tüm dünyada.

Daha geçenlerde imax ceosu açıklama yapmıştı 3d'li filmleri piyasadan çekmeye başlıyoruz diye.3d resmen son dönemin en balon teknolojisi oldu.
  • quote:

AHYAHAHAEGDFDHFDGHJFDGHSDFG. Şu forumda bilmeden boş konuşan o kadar çok insan var ki insan düşünüyor neden halen yazıyorum diye.

https://www.cnet.com/news/shambling-corpse-of-3d-tv-finally-falls-down-dead/

3D ölen bir teknoloji. Artık büyük üreticilerin neredeyse hiçbiri yeni modellerine koymuyor bile. İnsanlar sevmiyor 3D teknolojisini. Hiç bir zaman gimmick olmaktan öteye gidemedi, sayısız problem yaşadı insanlar. Ev kullanıcısının sevdiği bir teknoloji olamadı hiç. Sinema için dahi insanlar artık seslerini çıkarıyor, tercih etmiyorlar 3D versiyonları. 3D olmayan daha fazla film çekiliyor.

Bak mesela Nolan ne demiş 3D ile ilgili ;

"The question of 3-D is a very straightforward one," said Nolan. "I never meet anybody who actually likes the format, and it’s always a source of great concern to me when you’re charging a higher price for something that nobody seems to really say they have any great love for."

Yetti mi 15 seneyi bırak 5 seneye esamesi anılmayacak bir teknoloji olduğunu anlamana?

Yazıyor olbilir ama ters cevap vermesi asıl sıkıntı o.Sen mi karar verdin ne demek arkadaş. ?

• Avatar olmasa zaten 3D çoktan bitmiş olurdu da..Hani bir nevi ölü doğdu diyebiliriz 3D için.Ama o da biraz fazla gelir sanki o kadar da değil.

Fakat bizim buralara gerçek 3D gelmedi orası kesin.Imax de gelmiyor.

• Yeni oled tv ler en pahalı segment ve 3d yok yanlış bilmiyorsam. Benim mevcut tv 3D ama en son ne zaman seyrettim hatırlamıyorum.

• vpn almanya açıkken yanlışlıkla netflixe girdim ki az kalsın kalp krizi geçiriyordum

Sonra diziler sekmesine bir girdim o dizileri görünce gerçekten türkiyede adam yerine koymadığınızı hissediyorsunuz.

The walking dead ( 7 sezon ve her hafta yeni bölümüyle),sons of anarchy,modern family,himym,friends,riverdale,bloodline,orphan black,the big bang therory,fargo,prison break,hannibal,supernatural,the killing,

sonra filmler kısmına girdim ki daha çok bir şok geçirdim.

Gerçekten onlarla aynı parayı ödediğimiz için bu sistemi sorgulamıyor değilim.
  • unogs ta Türkiye çıkmıyor mu artık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

vpn almanya açıkken yanlışlıkla netflixe girdim ki az kalsın kalp krizi geçiriyordum

Sonra diziler sekmesine bir girdim o dizileri görünce gerçekten türkiyede adam yerine koymadığınızı hissediyorsunuz.

The walking dead ( 7 sezon ve her hafta yeni bölümüyle),sons of anarchy,modern family,himym,friends,riverdale,bloodline,orphan black,the big bang therory,fargo,prison break,hannibal,supernatural,the killing,

sonra filmler kısmına girdim ki daha çok bir şok geçirdim.

Gerçekten onlarla aynı parayı ödediğimiz için bu sistemi sorgulamıyor değilim.

Aynı parayı ödemiyorsun zaten onlar 10 euro ödüyor UHD Pakete :)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.