Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
216
Favori
292.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba, bu ay online ödeme sistemleri Netflix ile anlaşmalarını bitiriyor (papara, tosla vs) biraz olsun ucuza geliyordu. Kampanyası devam eden veya başka kampanyası olan var mı?

• Netflix eski üyelere Standart Üyelik zamlı fiyatını yansıtmama kararı mı aldı yoksa bir hatadan dolayı mı yansıtmıyor. Bana gecen ay bir daha ki ay 97,99 TL den ödeyeceksiniz diye mail gelmesine ve gecen ay ödeme ekranında da bunu belirtmesine rağmen bu ay yine 69,99 TL çektiler.

• renega kullanıcısına yanıt

Papara kampanyası 31 Aralık da bitiyordu. Yılbaşı sonrası 3 ay uzadı. Tahminen yine uzar.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var 93,99₺ ödüyordum, 28 Şubatta 130,99₺ olacak diye mail geldi ama hem şubat hem mart ayı 93,99₺ çekmiş. Nisanda da 93,99₺ çekilecek diyor. Zamlar iptal mi edildi bir yazı göremedim bununla ilgili.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Zamlar iptal değil aslında sizin paket bende 130.99 TL görünüyor. Benim anladığım kadarıyla eski üyelere kullanmakta oldukları paketlere gelen zamlı fiyatı yansıtmaları gerektiği halde yansıtmıyorlar. Belki 6 şubatta meydana gelen deprem sebebiyle ülke genelinde mevcut üyelere zamlı fiyatı yansıtmama kararı almış olabilirler. Benim bu düşüncem sadece bir tahmin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Apple üzerinden ödemeler halen zamsız, düşük fiyat bu yüzden olabilir, farklı bir ödeme şekli kullanan varsa bilemeyeceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serhatace kullanıcısına yanıt
    Apple ile alakası yok, anladığım kadarıyla üyeliği devam eden üyelere zam yapmadılar ya da ertelendi zam kararı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende de hala eski fiyattan çekiyor. Halbuki zam maili gelmişti.

• eski üyelere zam yapılmayağı bir çok yerde duyuruldu ama ne zamana kadar bu devam eder belli değil.

• Mail geldi zammı uygulayacaklar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beklerler. Zaten takip ettiğim her dizi yarıda bırakıyorlar.
    Önce o kadar hype yaratıkları cowboy bebop uyarlaması,sonra takip ettiğim sıcak kafa'yi kestirip attılar.

Yarım iş yapıyorsanız yarım ücret öderiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.