Şimdi Ara

Neta 6400 HD (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış
    arkadaşlar birebir aynı içindeki board 6400 ün boardıdır. zaten cihaz aldığınızda 6400 ile menü herşyin aynı olduğunu görebilirsiniz. Ancak yazılım olarak TKGS li yazılımı istemedik Burada amaç görüntü kalitesini en iyi seviyede olan yazılımla satmaktır başka bir amacı yok.

6400'ün TKGS'li yazılımı kuralabilir miyiz?

sanırım kurabilirsiniz ancak biz bu ürünü sadece TKGS siz en iyi görüntü kalitesi arayanlar için tavsiye ediyoruz.
  • quote:

sanırım kurabilirsiniz ancak biz bu ürünü sadece TKGS siz en iyi görüntü kalitesi arayanlar için tavsiye ediyoruz.

Kurabiliyorsak bir tane satın almayı düşünüyorum. Kuramazsak iade alıyor musunuz?
  • quote:

quote:

Kurabiliyorsak bir tane satın almayı düşünüyorum. Kuramazsak iade alıyor musunuz?

6400 son yazılımı yuklersenız tkgs var ve alt yazılımı gecmek ıstersen bır daha tkgs sız olmaz normale donmez

bu cıhazın uretımı kısıtlı

ayrıca bu cıhaza bu kadar para vermek yerıne goruntu kalıtesıne sahip

hıremco zapper hd plus tavsıye ederım daha donanımlı cıhaz daha uygun

1 sene ccam ,free iptv ,dlna ,youtube vsvs

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 8 Mayıs 2016; 15:41:07 >

• Artik bu tip cihazlarin modasi gecti . Android tv boxli 4k cihazlar bu fiyatlardan ucuza , alibabaya bir bakin. Ben bir tv box aldim , receiveri acmiyorum bile .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun tartşmasını başlatan kişi benim forumda zaten.....bu sorun ilk tgsk yazılınımda vardı sonraki yazılımlarda düzeldi zaten eski yazılımlarda hd kalitesi daha kötü yeni yazılımda daha iyi.....sorun tgsk nın ilk yazılımın sd nin bozulmasıydı zaten pisyasada sd kanalmı kaldı v2.5.34 yazılımı gayat iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc
    6400 son yazılımı yuklersenız tkgs var ve alt yazılımı gecmek ıstersen bır daha tkgs sız olmaz normale donmez

bu cıhazın uretımı kısıtlı

ayrıca bu cıhaza bu kadar para vermek yerıne goruntu kalıtesıne sahip

hıremco zapper hd plus tavsıye ederım daha donanımlı cıhaz daha uygun

1 sene ccam ,free iptv ,dlna ,youtube vsvs

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-zapper-hd-plus-1-sene-ccam-free-iptv-P76558598

Cevap için teşekkür ederim. Hem Zapper HD hem Zapper HD Plus denedim Zapper HD'de kanallar ayarlar bozuluyordu iade ettim. Zapper HD Plus'da ayarlar bozulmuyordu ama sık donuyordu bu sebeple iade ettim. Bu sebeple Hiremco markasını düşünmüyorum.

Redline TS 5000 alma aşamasındayım. Onu almazsam Neta alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bunun tartşmasını başlatan kişi benim forumda zaten.....bu sorun ilk tgsk yazılınımda vardı sonraki yazılımlarda düzeldi zaten eski yazılımlarda hd kalitesi daha kötü yeni yazılımda daha iyi.....sorun tgsk nın ilk yazılımın sd nin bozulmasıydı zaten pisyasada sd kanalmı kaldı v2.5.34 yazılımı gayat iyi...

Yorum için teşekkür ediyorum. Neta 6000 ile Redline 5000 arasında gidip geliyorum.
  • 6000 alma heralde içinde eski seri sti chip var .....redline 5000 de çin malı ucuz vasat işlemci sen bak..
  • quote:

6000 alma heralde içinde eski seri sti chip var .....redline 5000 de çin malı ucuz vasat işlemci sen bak..

6400 ile 6000 aynı denmiş. Gerçekte aynı değil mi?
  • neta 6400 model cihazı dünkü şimşek çakmaları sonucunda hdmi dan görüntü vermiyor scarttan veriyor bunun çözümü nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 19 Mayıs 2016; 22:05:51 >
  • quote:

quote:

6000 alma heralde içinde eski seri sti chip var .....redline 5000 de çin malı ucuz vasat işlemci sen bak..

6400 ile 6000 aynı denmiş. Gerçekte aynı değil mi?

aynı arkadaşlar sadece kasa değişik. içini açıp boardlara baktık birebir aynısıdır. 6000 TKGS siz daha iyi görüntü talep edenlere 6400 tkgs li tek fark bu.
  • Tek canakla tkgs ile cogu kanal listede sinyal yok uyarisi veriyor.ornegin trt1hd flash number one gibi kanallarda.. Artik umudu kesmeye basladim cihazdan atv hd kanalina %90 sinyal geliyor.nasil cozucez bu sorunu bilen varmi

• 6000 ile 6400 aynıysa aradaki fiyat farkı niye?Tkgs olayı hiç mantıklı değil.Eger o yüzden ise 6400 daha ucuz olmalı çünkü eski yazılımı yükleyemiyorsun ama 6000(aynı donanım ya o yüzden diyorum) ise avantaj durumunda.Tkgs li veya tkgs siz kullanma imkanın olacak.Burada akıl işi olmayan bi durum var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arake kullanıcısına yanıt
    Daha hassas ayar gerekiyor. Bende de aynı durum vardı. Atv, Kanal D nin bulunduğu frekans 90 sinyal 90 kalite oluyordu ama Trt Hd falan çekmiyordu. İnce ayarla bütün kanallar çekiyor şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Mustafa

Daha hassas ayar gerekiyor. Bende de aynı durum vardı. Atv, Kanal D nin bulunduğu frekans 90 sinyal 90 kalite oluyordu ama Trt Hd falan çekmiyordu. İnce ayarla bütün kanallar çekiyor şimdi.

nasıl yapacağımı anlatırmısınız
  • Arake kullanıcısına yanıt
    Merkezi sistem kullanmıyorsanız ve kablolarınızda sorun yoksa büyük ihtimalle çanak yönünde ince ayar sorunu vardır. Ben çok uğraştım ama yapamadım. Antenci çağırdım ancak öyle çözüldü. Siz de öyle yapın bence.
  • Merhaba arkadaşlar neta 6400 tkgs e230 hatası veriyor garanti bitti nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz

• quote:

bunun tartşmasını başlatan kişi benim forumda zaten.....bu sorun ilk tgsk yazılınımda vardı sonraki yazılımlarda düzeldi zaten eski yazılımlarda hd kalitesi daha kötü yeni yazılımda daha iyi.....sorun tgsk nın ilk yazılımın sd nin bozulmasıydı zaten pisyasada sd kanalmı kaldı v2.5.34 yazılımı gayat iyi...

Kerimcem hocam netanın sitesinde HD6400 için v2.5.36 yazılımı görünüyor. Bu yazılımı test etme şansınız oldu mu ? v2.5.34 yazılımını kullanmaya devam edelim mi açıkcası kararsız kaldım. v2.5.36 yazılımını yükledikten sonra kullanırken cihaz kırmızı ışık yakıp reset atıyor ama yazılımla alakalı bir durum mu bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xploods -- 11 Temmuz 2016; 0:43:36 >

• Arkadaşlar ben neta 6500 almıştım sanırım 6400 ile birleştirildi. Bi ara bozuldu diye servise yolladım. Sanırım yazılımını yükselttiler. Fakat ufak tefek saçmalıkları hala var. Bazı yabancı hd kanallarda receiver donuyo arkadan anahrtarından kapatıp açınca kendine geliyor. Sözün özü faydalı olacak yazılımı nerden nasıl indirip yüklüyoruz. Tesekkürler.
  • Benim neta 6400 deki yazılım hala ilk aldığım günkü gibi.şu an birkaç yeni yazılım var gördüğüm kadarıyla.elimde bulunan ise iki tane.biri v2.5.34 tkgs li olan.diğeri v2.5.13.bunlardan hangisini kurmak lazım? tkgs olanın otomatik kanal yükleme haricinde başka özelliği var mı? bazı arkadaşlar görüntüde iyileşme olduğunu söylüyor.birde her kanalın bulunamama şikayeti var.birde bu yazılım geriye döndürülemiyormuş.diğerlerinde de geri dönüş yok mu?

Edit: Dün akşam v2.5.34 tkgs yi yükledim.en çok farkettiğim görüntüde bariz iyileşme var.yalnız bazı kanallarda sinyal yok diyor.trt kanalları,planet kanalları ve birkaç kanal daha.frekanslarına bakıyorum güncel.ama sinyal yok diyor.oysa güncellemeden önce hepsi çalışıyordu.bu durumda ne yapmam lazım şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 5 Ağustos 2016; 11:50:31 >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.