Şimdi Ara

Neta 6400 HD (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
44
Favori
352.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Neta HD 6400 uydu alıcısını hiçbiyerde bulamıyor. Nerden satın alabilirim bi link atsanız hayrına...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • codename_lord C kullanıcısına yanıt
    http://www.netashop.com/default.asp?git=9&urun=28 burada var gibi
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    EyvAllah ustam sağol. Telefondan giriyorumda intetnete.Attığın linke bakmıştımda yok gibi geldiydi.Olmadı müşteri hizmetlerini bi arayımda sorumym emin olmak için.Çok sağol hayırlı günler...

ne için bu cihazı almak istiyorsunuz,,,, ben 3 sene önce görüntüsü sadece iyi olsun istedim,, onun için aldım. başka uydu ile deneme fırsatım olmadı,, yorumlara baktım, almıştım...
    Emin bey ben durumumu size özetleyeyim. Evimde 82 ekran vestel lcd var. Çözünürlüğü falan düşük eski tip lcd lerden. Dandik birde uydu alıcı takılı senelerdir. Ben aslında goldmaster ın giriş sevyesi uydu alıcılarından alacaktım bi tane. Ama Neta 6400 ü internetteki yorumlarda baya bir övüyolar. Bende almışken onu alıymda hem hd desteği olsun hemde sd yayınlar çamur gibi olmasın düzgün izleyelim istedim. Ondan dolayı tercih ettim bunu. Siz memnun kaldınızmı Neta dan ?

Memnunum özellikle, kanal geçişleri, kanal düzenleme sıralama çok hızlı kullanışlı ve kolay.. eski uydu alıcınız skart girişinden veya av girişinden bağlı ise HDMI ya geçerseniz, çok iyi görüntü alırsınız..
    Almışken goldmaster atlanta gibi hine görüntü kalitesi iyi olan uydualıcılarını tercih edebilirsiniz.. onlarda 250-300tl civarlarında
    Bu uydu alıcısı epey hassas çanak ayarı istiyor yalnız. Özellikle HD kanallar için. Bilginiz vardır umarım.
    Neta dan vazgeç diyorsunuz yani. Goldmaster atlanta ya baktımda tv box falan çıkıyor. Rica etsem link atarmısınız tavsiye ettiğiniz cihazın..

• *Mustafa * kullanıcısına yanıt
    Daha önceki yorumlardan okumuştum hassas olduğunu. O yüzden bende eve uyducu çağırıp çanağın lnb sini değiştirtecektim ve ayar yaptıracaktım. Ama fırtınalarda falan çanak etkilenirde uydu alıcı tat vermezse bunu hiç almayım bari. Çanak rüzgarlardan etkilenmeye çok müsait bi alanda kurulu çünkü. Her an herşey olabilir..

Valla benim çanak da açık alanda rüzgar alan bir yerde. Ama sağlam sabitlendi. Sabitlenilecek yere güveniyorsanız rüzgar yağmur etkilemez diye düşünüyorum.
    Önemli bir noktayı unutmusum .. rüzgarda yağmurda.. izleyemiyorum. Çok iyi anten ayarı olması gerekiyor.. neta görüntü sü ve kullanımı iyi sadebir cihaz. Aynı fiyata daha donanımlı cihaz bakmAniz açısın dan başka marka onerdim..

• Anladım teşekkür ederim...

• Arkadaşlar uydu alıcısını servise göndermiştim bugün geldi. Yazılım güncellemesi yapılmış sanırım. Kanalları silemiyorum. TKGS tarafından engellendi yazıyor. Bilgisi olan var mı?
  • O nedenle TKGS yi tavsiye etmiyoruz. Neta 6400 HD nin tkgs siz modeli 6000 modelidir. menü aynı kanal netliği çok iyi kanal geçisi çok hızlıdır. Neta 6000 HD ile 6400 birebir aynı yani Hatta 6000 HD modelinin kasası çok daha güzel diyebilirim. Fiyatıda 65 tl daha uygun.
  • Sayın fatihmc, zamanını hatırlamıyorum, belki iki yıldan az, belki fazla; sizden bir adet Neta 6400 hd almıştım. Yaklaşık bir ay boyunca cihaz kapalı kaldı, hiç kullanılmadı. Şimdi açmaya çalışıyorum. Ekranda "boot" yazıyor ve kırmızı ışığa dönüyor. Cihaz boot ekranında takılı kaldı? Neden böyle bir arıza yaptı anlamadım. Ne yapmamı önerirsiniz? Evde yapabileceğim bir müdahale var mı? Size yollamam gerekiyorsa kargo, tamir ücreti vs. fiyatları söyler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 25 Ağustos 2016; 1:29:15 >
  • Benim cihazda bozuldu fabrikaya gönderdim 135tl masrafı çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

O nedenle TKGS yi tavsiye etmiyoruz. Neta 6400 HD nin tkgs siz modeli 6000 modelidir. menü aynı kanal netliği çok iyi kanal geçisi çok hızlıdır. Neta 6000 HD ile 6400 birebir aynı yani Hatta 6000 HD modelinin kasası çok daha güzel diyebilirim. Fiyatıda 65 tl daha uygun.

Sıfırı ürün fiyatıysa bu rakam çok iyi derim ,dolar artmasına rağmen fiyatlar düşmüş .Ben 2 sene evvel yalnış hatırlamıyorsam 150-160'a falan almıştım 6400'ü
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunla karşılaştım. Kullanım esnasında birden gitti görüntü. Tekrar açmaya çalıştım kırmızı ışıkta takılı kaldı açılmadı. Servise gönderdim. Garantisi bitmemişti. Herhangi bir ücret talep edilmeden onarım yapıldı. Gelen kağıtta yazılım güncellemesi yazıyordu.
  • *Mustafa * kullanıcısına yanıt
    Az önce tekrar açmaya çalıştım. Ekranda 1 saniye boot yazısı görünüyor, ondan sonra ne yazı ne kırmızı ışık görünmüyor. Ekranı da gitti.
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Servise gönderin en iyisi. Garantisi bitmediyse ücretsiz yaparlar. 1 hafta içinde servisten geliyor öyle çok beklemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.