Şimdi Ara

Neta 6400 HD (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
43
Favori
352.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neta6400 hd de trt1 hd ve trtspor hd de görüntü alamıyorum. Diğer tüm hd kanllarda herhangi bir sorun yok. Teknik eleman baktı cihazıyla lnb de %90 civarı görünüyor değerler. Receiver da kumanda ile yapabileceğim bir ince ayar yöntemi var mı?
  • Arkadaşlar , dahili uydu alıcısı bozuk olan LG 55UF7787 4K televizyonuma Neta 300 veya Neta 340 almak istiyorum mini uydu alıcısı olarak . Tavsiyeniz nedir ? Smart tv olduğu için internet ve media player özellikleri önemli değil . 2 şey arıyorum , çok net görüntü kalitesi özellikle HD 'de , çok hızlı kanal geçişi . Başka marka da olabilir ama Neta 6400 'den memnun biri olarak yine neta düşünüyorum.
    Satıcı arkadaşlar link vererek satış da yapabilir bana , teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

Neta6400 hd de trt1 hd ve trtspor hd de görüntü alamıyorum. Diğer tüm hd kanllarda herhangi bir sorun yok. Teknik eleman baktı cihazıyla lnb de %90 civarı görünüyor değerler. Receiver da kumanda ile yapabileceğim bir ince ayar yöntemi var mı?

Tuneri hassas olduğundan çok iyi tesisatınız olması gerek.
    Benim önceki evde de TRT 1 HD ve TRT HD sıkıntılıydı.
    Yeni evde sorunsuz izliyorum.
    Sadece şiddetli rüzgarlarda ara sıra görüntülerde kopmalar yaşıyordum.
    HDMI giriş yeri bozulunca IP Tv ve server için mecbur başka uydu alcı almak zorunda kaldım.
    Bu fiyat aralığında ki cihazlar arasında görüntü ve hızda Neta 6400 HD'nin üstüne cihaz tanımam.
  • selam arkadaslar 2.3.20 yazılımını nerden bulabillirim tesekkurler
  • birde tkgs olan yazılımı yukledim fakat begenmedim eski yazılımı nasıl yukleyebilirım tkgsız yazılım yuklemiyor bu arada
  • Bende tkgs olan yazılımı yüklemistim eski yazılımı yüklemek istiyorum neta 6400 2.3.20 yazilimını nerden bulabiliriz arada sinyal seviyesi yüzde yüz olmasına rağmen sinyal yok hatası alıuyorum bi tv daha var baska odada kullanabileceğim D smart yada filbox modul almayıda düşünüyorum vestelin Vestel Codebox Hd Cı+ netanın bazı sorunlarından dolayı tekrar aynı cıhazı almayı düşünmüyorum vestelin uydu alıcısının görüntü kalitesi neta kadar iyimi netadan dahamı iyi fiyatıda cok uygun artısı modül takılır olması bu konuda yardımcı olacak arkadaslara şimdiden tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix-61 -- 6 Kasım 2016; 21:39:32 >
  • Bu alcııyı yenisiyle değiştirmek isteseydiniz hangi aleti alırdınız? (4K olmaması şartıyla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 26 Aralık 2016; 14:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

Aynısı değilmiş, içi başka bir model.

Teşekkür ederim. Hocam siz bu modeli satın aldınız mı?
  • Tkgs yükledikten sonra bende aynı sorunu yaşıyorum.Sadece trt kanalları değil,planet kanalları ve semerkand'ı da çekmiyor.Trt gelince onlarda geliyor.Bir ara hepsini çekiyordu.şimdi çekmiyor.LNB sinyal seviyesi 92.Her türlü denedim,en fazla bu kadar oluyor.bu kanalları başka bir uydu veya frekanstan çekmenin bir yolu yok mu?
    Birkaç kanal çekmiyor diye böyle bir cihazı değiştirmekte istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

Arkadaşlar , dahili uydu alıcısı bozuk olan LG 55UF7787 4K televizyonuma Neta 300 veya Neta 340 almak istiyorum mini uydu alıcısı olarak . Tavsiyeniz nedir ? Smart tv olduğu için internet ve media player özellikleri önemli değil . 2 şey arıyorum , çok net görüntü kalitesi özellikle HD 'de , çok hızlı kanal geçişi . Başka marka da olabilir ama Neta 6400 'den memnun biri olarak yine neta düşünüyorum.
    Satıcı arkadaşlar link vererek satış da yapabilir bana , teşekkürler .

Hocam aynı sorun bendede vardı kaliteli lnb aldım sorun cözüldü
  • Güncel kanal listesi olan arkadaş varsa paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Kapatıp açınca aleti e224 hatası vermeye başladı gene , bunun sebebi ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem271 -- 20 Ocak 2017; 11:41:33 >
  • Arkadaşlar elinde en son yazılım bulunan varsa paylaşabilir mi?
  • bu ürün şuan stokta yok, neta hd 6000 var, kullanan oldu mu, önerirmisiniz
  • bence bu cihazı 7/24 fişte tutmayım fişteyken bile standyde bile 13 watt harcıyor (zarar ziyanda yani) cihaz yarı çalışıyor, tabi cihaz çalıştığı için 7/24 ömrü kısallıyor ....ben geceleri yatarken tvlerin bağlı olduğu grup prizin anahtarını komple kapatıyorum..çünkü kuzenimdeki cihazda bozuldu benden 9-10 ay sonra almsına rağmen..hem tassarufda yapmış olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Şubat 2017; 15:28:49 >
  • merhaba,

güncel kanal listesini mail olarak neta'dan istedim. sağolsunlar ilettiler. benim uydu alıcısında denedim trt hdler hariç diğer hd kanallarda görüntü ve ses alamıyorum. çıldırmak üzereyim. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Güncel liste arayanlar için dosyayı paylaşıyorum.
    http://s9.dosya.tc/server2/mr84i6/clist.rar.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeeHot

merhaba,

güncel kanal listesini mail olarak neta'dan istedim. sağolsunlar ilettiler. benim uydu alıcısında denedim trt hdler hariç diğer hd kanallarda görüntü ve ses alamıyorum. çıldırmak üzereyim. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Neta 6400HD'nin tuneri çok hassas olduğu için özellikle tesisatınızın çok iyi olması lazım.
    Kaliteli kablo ve LNB alırsanız ve çanak ayarınızı bir daha gözden geçirirseniz sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Önceki evimde merkezi sitemde sinyal seviyesi 70'ler civarındaydı.Bu yüzden TRT HD'ler sıkıntılıydı.
    Yeni taşındığım sitenin maşallahı var seviye 90-91.Sıkıntı yaşatmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: granma79

quote:

Orijinalden alıntı: NeeHot

merhaba,

Neta 6400HD'nin tuneri çok hassas olduğu için özellikle tesisatınızın çok iyi olması lazım.
    Kaliteli kablo ve LNB alırsanız ve çanak ayarınızı bir daha gözden geçirirseniz sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Önceki evimde merkezi sitemde sinyal seviyesi 70'ler civarındaydı.Bu yüzden TRT HD'ler sıkıntılıydı.
    Yeni taşındığım sitenin maşallahı var seviye 90-91.Sıkıntı yaşatmıyor.

dediğin gibi tuner baya bir hassas gibi. alıp başka yerde test edeceğim. bilgilendirme için teşekkür ederim.

• NeeHot N kullanıcısına yanıt
    Liste için teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.