Şimdi Ara

Neta 6400 HD (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.646
Cevap
43
Favori
352.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus_1907

Cihaz aniden kapandı görüntü yok ses yok panelde ışık yok, yandı mı acaba

başka tv ye tak dene ondada aynı şekilse mefta olmuş yoksa tvinede bişey olmuş olabilir...tabi uydunun on panelinde ışık yoksa %90 uydu mefta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Mart 2016; 21:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

Cihaz aniden kapandı görüntü yok ses yok panelde ışık yok, yandı mı acaba

başka tv ye tak dene ondada aynı şekilse mefta olmuş yoksa tvinede bişey olmuş olabilir...tabi uydunun on panelinde ışık yoksa %90 uydu mefta..

tv normal uydu alıcıda sıkıntı,onun panelde ışık yok.
    acaba tamiri masraflı mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeus_1907 -- 2 Mart 2016; 23:31:45 >
  • zeus_1907 kullanıcısına yanıt
    valla bence netayı arayın bir sorun ilk once bir gonderin baksınlar küçük bişeyde olabilir..fabrikasında tamir ediyolar..
  • Türksat ve Hotbırd için güncel kanal listesi var mı arkadaşlar?
    Bir de en sorunsuz diyebileceğimiz yazılımlardan bir tanesini paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrC61

Teşekkürler hocam

Bu ürün kablo alıcıdır

http://hepsidijital.com/neta-hd-8800-kablolu-alici

Bu ürün uydu alıcı

http://hepsidijital.com/neta-hd-6400-full-hd

• arkadaşlar cihazı güncellerken fişini çektim güncelleme sırasında kapayıp açtım lcd ekranında usb yazısı kalıyor devamlı kanala geçmiyor ne yapılmalı tamircide anlamadı sorunu
  • Arake kullanıcısına yanıt
    tamirci bence herhalde mahelle esnafy ne olmu? flash uçmu? kapatyp açarsan do?al güncellemede flash yeniden yazylcak neta ya gonder en temizi...
  • quote:

tamirci bence herhalde mahelle esnafy ne olmu? flash uçmu? kapatyp açarsan do?al güncellemede flash yeniden yazylcak neta ya gonder en temizi...

ucuza ikinci el aldım bi esprisi kalmaz neta söğüşler beni:) tekirdağ civarında iyi bi elektronikçi arıcaz artık
  • Arake kullanıcısına yanıt
    tele ara sor kaca olur diye yaptığını anlat ara mahalle esnafı anlamaz ...
  • Arkadaşlar next tiger cihazım vardı. Sanırım besleme hatası var cihaz açılmıyor. Kanal geçişi çok yavaş ve cihaz ağırdı. Neta 6400 gibi düz işimi görebilecek cihaz arıyorum. 6000 diye bir model var fiyatı daha cazip. inceleyen oldumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuda

Arkadaşlar next tiger cihazım vardı. Sanırım besleme hatası var cihaz açılmıyor. Kanal geçişi çok yavaş ve cihaz ağırdı. Neta 6400 gibi düz işimi görebilecek cihaz arıyorum. 6000 diye bir model var fiyatı daha cazip. inceleyen oldumu.

Galiba tek farkı 6400 de TGKS var,6000'de ise TGKS yok.

Bu özellik sizin için çok önemli değilse boş yere 60-70 TL vermeyin. Sonuçta diğer tüm özellikleri bire bir aynı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada güncel kanal listesi paylaşan olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Bu özellik sizin için çok önemli değilse boş yere 60-70 TL vermeyin. Sonuçta diğer tüm özellikleri bire bir aynı.

Neta 6000 ile 6400 birebir aynı cihaz sadece lisanstan dolayı TKGS yok deniyor. O zaman 6000 modelini satın alan bir müşteri 6400 yazılımını yükleyip kullanabilir ama sorduğunuzda bunun olmadığını söylüyorlar. Eğer bir cihaz diğer cihazla tamamen aynıysa ve sadece yazılım farkı varsa o zaman birbirlerinin yazılımlarını kullanabilirler. Kullanamıyorlarsa o zaman donanımsalda farklılıklar vardır.

Bu nedenle aynı cihaz diye satın alım yapacaklar hüsrana uğrayabilirler. Almadan önce iyi araştırın.
  • benim bilidğim 6000 oldukça eski seri üstündeki işlemcide sti 7162 değil stin nin daha eski modeli..
  • quote:

benim bilidğim 6000 oldukça eski seri üstündeki işlemcide sti 7162 değil stin nin daha eski modeli..

Bende biliyorum farklı model olduğunu fakat bu cihazı özel olarak ürettirip 6400'den tek farkı TKGS özelliği diye satış yapan site aynı cihaz olduğunu iddia ediyor. Bu forumda da üyeler ve bu mesaja cevapda verebilirler. Eğer yazılımsal alanda TKGS dışında hiçbir fark yoksa o zaman 6000'e 6400 yazılımının yüklenebilmesi lazım diyorum fakat yüklenemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Neta 6000 ile 6400 birebir aynı cihaz sadece lisanstan dolayı TKGS yok deniyor. O zaman 6000 modelini satın alan bir müşteri 6400 yazılımını yükleyip kullanabilir ama sorduğunuzda bunun olmadığını söylüyorlar. Eğer bir cihaz diğer cihazla tamamen aynıysa ve sadece yazılım farkı varsa o zaman birbirlerinin yazılımlarını kullanabilirler. Kullanamıyorlarsa o zaman donanımsalda farklılıklar vardır.

Bu nedenle aynı cihaz diye satın alım yapacaklar hüsrana uğrayabilirler. Almadan önce iyi araştırın.

donanıom sal fark yok birerbir aynı board sadece kasa farklı. hatta daha iyi kasa var diyebilirim 6000 de

• quote:

quote:

benim bilidğim 6000 oldukça eski seri üstündeki işlemcide sti 7162 değil stin nin daha eski modeli..

Bende biliyorum farklı model olduğunu fakat bu cihazı özel olarak ürettirip 6400'den tek farkı TKGS özelliği diye satış yapan site aynı cihaz olduğunu iddia ediyor. Bu forumda da üyeler ve bu mesaja cevapda verebilirler. Eğer yazılımsal alanda TKGS dışında hiçbir fark yoksa o zaman 6000'e 6400 yazılımının yüklenebilmesi lazım diyorum fakat yüklenemiyor.

arkadaşlar birebir aynı içindeki board 6400 ün boardıdır. zaten cihaz aldığınızda 6400 ile menü herşyin aynı olduğunu görebilirsiniz. Ancak yazılım olarak TKGS li yazılımı istemedik Burada amaç görüntü kalitesini en iyi seviyede olan yazılımla satmaktır başka bir amacı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış
    arkadaşlar birebir aynı içindeki board 6400 ün boardıdır. zaten cihaz aldığınızda 6400 ile menü herşyin aynı olduğunu görebilirsiniz. Ancak yazılım olarak TKGS li yazılımı istemedik Burada amaç görüntü kalitesini en iyi seviyede olan yazılımla satmaktır başka bir amacı yok.

6400'ün TKGS'li yazılımı kuralabilir miyiz?
  • tkgs ile çoğu kanalda sinyal yok diyor taratarak aradığımda gösteriyor.. planet türk flassh number one trt 1 trt hd vs kanalları bi türlü yükleyemedim kafayı yicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

quote:

görüntü kalitesinin en iyi olduğu güncellemesini nerden indirebilirim güncel kanal listeside çok lazım

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.