Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
10
Favori
94.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet o yeni üretimleri bende gördüm, yeni olmaya başladı söylemem lazım, 4-5 parti yaptıktan sonra mutlaka cihazın altında bir su birikintisi oluşuyor, demek ki geçici çözüm oluyor bu temizlik yada kireçle alakalı bir tıkanıklık bir sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giove -- 23 Ekim 2013; 15:05:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar olurda kampanya olursa bir yerde burdan bilgilendirirseniz alacağım
  • ben şekersiz içiyorum ama babam şekeli içtğinden bi yöntem buldum onun için ortada tuşların altındaki çekilen kısma kaç küp şeker atıyorsanız oraya bırakın, kahve döküldükce şekeri eritip bardağa karıştırıyor.

kaşığa bile gerek kalmadan kahveniz karışmış oluyor. tam kıvamına giriyor şeker. benim bile arada şeker atasım geliyor. yanlız temizlemeyince şeker yapışıp kuruyor. arada temizlemek gerekiyor o kısmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raizan

arkadaşlar olurda kampanya olursa bir yerde burdan bilgilendirirseniz alacağım

http://www.hepsiburada.com/liste/nescaf%C3%A9-mycaf%C3%A9-kahve-makinesi-/productDetails.aspx?productId=zynes12170595&categoryId=28001491
  • Uzun bi süredir kullanıyorum bunu.
    Alma niyetinde olanlar bi kere daha düşünsün diyorum.
  • Su gibi kahve yapıyor.
    Nescafe müşteri hizmetlerini aradığımda ise, maalesef kahve miktar ayarı yapamıyorsunuz dedi. Ben koyu mu açık mı içeceğime makineye göremi karar vereceğim
    İstediğim koyulukta kahve içemeyeceksem, su kaynatıp kahve yapmaya devam..
  • ARkadaşlar daha önce makinem arızanmıştı. servis yeni makine yolladı. sanırım 1,5 senedir kullanıyorum son fikrim bu makineyi tavsiye etmeyeceğim yönünde. İLk makinede her şey güzeldi kahveyi beğeniyordum vs. hep kaliteli su ve nescafe gold marka kahve ile kullandım ve temizliğini aksatmadım. Fakat son zamanlara doğru kahvede kahve kokusunu bastıran bir kavruk koku ve tat oluştu. Yanık kokusu değil plastik kokusu da değil farklı bir koku. Olabilir dedim plastik borular ve uzun süre kullanımda kir tutmuş olabilir. Sonra zaten makine arızalandı yenisi geldi. Fakat yenisinde bahsettiğim koku ve tat ilk kullanımda oluştu. Hatta köpüklü kahvenin köpük kısmı kahverengimsi oluşmaya başladı. Şöyle ki, karıştama haznesine kahve ve su karışırken burnunuzu yaklaştırıp koklayın belki dediğim kokuyu az da olsa siz de fark edebilirsiniz.
    Neyse kısaca yaptığı espressoyu zor bitiriyorsam ve küçük bardaktaki kahveyi biteremeden döküyorsam benim için o makine artık çöp.. SOn bir deneme de söyle yapıcam. tanktaki suyu ısıtıcıda kaynatıp Makinenin kahve haznesinden kahveyi kendim alıp manuel bir kahve yapıcam. bakalım aynı koku oluşacak mı ? Diğer kullanıcılar da koku yönünden dikkat ederlerse sadece benim şansızlığım mı yoksa makinelerin genel durumu bu mu anlaşılmış olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 9 Kasım 2013; 8:34:10 >

• ben bu ürünü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve her gün en az 2 bardak kahve içiyorum. şimdilik bir sıkıntı yok. tadı da benim için ideal. üçü bir aradalardan kurtulduğum için de çok mutluyum. ben cihazdan çok memnunum. tamam çok özellikli bir makina değil ama benim işimi fazlasıyla görüyor. bu fiyata gayet iyi bir ürün.
  • Sadece latte için almayı düşünüyorum işime yarar mı??
  • http://www.n11.com/morphy-richards-meno-47580-espresso-kahve-makinesi-P14210094

Arkadaşlar kahveden anlayan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi.
    Bu makineyle ne tür kahve yapabilirim?
    Bana 120 Tlye gelicek fiyatına değer mi?
    Alıcam bekliyorum bir el atın lütfen.
  • theangeldie kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptınız aldınız mı acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

yav ben anlamadım bu cihazın ketıl'dan farkı yokki .. hatta normal ketıl'ı tercih ederim
    forumda daha once de defalarca yazıldı çizildi .. bir gun migros tenha iken bunu tanıtan kızın yanına gittim ve rica ettim tek tek yapabildiği butun kahveleri denedim ..
    hepsi birbiriyle aynı .. zaten farklı bir şey beklemek saçma çünkü sadece nescafe gold'un miktar oranlarını değiştirerek bir şeyler yapmaya çalışıyor ... kesinlikle amatör bir makina... kahve makinası diyip sakın almayın ..çünkü böyle kahve makinası olmaz... kettle'ın boyanıp şekil değişip satıldığı bir cihazdan öte kesinlikle değil..

aynen bu şekilde...

millet latte içiyorum sanıyor, eriyen kimyasalden espresso yaptıgını sanıyor..

biz boşa uğraşıyoruz 8 gramda 15 bar basınçta 24 saniyede tamperlenmiş taze çekirdek kahve yapmak yerine bunu kullanmıyoruz.

at suya karıştır bunu alanın aklı olmamalı.

• canozkara kullanıcısına yanıt
    Maalesef işinize yaramaz.
    Aldım, pişmanım.
    Tchibo daha mantıklıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Orijinalden alıntı: trailblazer

yav ben anlamadım bu cihazın ketıl'dan farkı yokki .. hatta normal ketıl'ı tercih ederim
    forumda daha once de defalarca yazıldı çizildi .. bir gun migros tenha iken bunu tanıtan kızın yanına gittim ve rica ettim tek tek yapabildiği butun kahveleri denedim ..
    hepsi birbiriyle aynı .. zaten farklı bir şey beklemek saçma çünkü sadece nescafe gold'un miktar oranlarını değiştirerek bir şeyler yapmaya çalışıyor ... kesinlikle amatör bir makina... kahve makinası diyip sakın almayın ..çünkü böyle kahve makinası olmaz... kettle'ın boyanıp şekil değişip satıldığı bir cihazdan öte kesinlikle değil..

aynen bu şekilde...

millet latte içiyorum sanıyor, eriyen kimyasalden espresso yaptıgını sanıyor..

biz boşa uğraşıyoruz 8 gramda 15 bar basınçta 24 saniyede tamperlenmiş taze çekirdek kahve yapmak yerine bunu kullanmıyoruz.

at suya karıştır bunu alanın aklı olmamalı.

Hocam ben de kahve işine gireceğim şuanda normal nescafe içiyorum artık sıkılmaya ve çok zararlı olduğunu düşünmeye başladım. Bu filtre kahve çekirdek vs konuşuyorsunuz ama tam anlamıyorum. Bana kahveden tad alacağım zararsız bir öneri yapabilir misiniz? Şu makineyi al şu çekirdeği al şu makineyle ez şu kahveden şu kadar gram at gibi. Biraz ayrıntı istedim ama inanın hiçbir bilgim yok o yüzden.

• şimdilik bir sözen eldeğirmeni veya şuan çiboda bir el degirmeni satılıyor seramik onu al. bir de french press al. bir kaçışkıl cekirdek çek 4 dakka demle presste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

şimdilik bir sözen eldeğirmeni veya şuan çiboda bir el degirmeni satılıyor seramik onu al. bir de french press al. bir kaçışkıl cekirdek çek 4 dakka demle presste.

aynen. ben de makineyi kullanmıyorum artık. fernch press adlım. pratik kahve yapmak isteyenlere öneririm.
  • n11 den çekle 150 ye bugün gelecek.Görüntü güzel tadı deneyip yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

n11 den çekle 150 ye bugün gelecek.Görüntü güzel tadı deneyip yazacağım.

neyini deneyeceksin, suyu kaynatıp senin koyduğun nescafe ile karıştırıyor. bastıgın düğmeler tamamen hikaye, suyla karışacak kahvenin 1 kaşık mı yoksa 2 kaşık mı olmasını saglıyor..

millet ne içiyorsa ben de istiyorum arkadaş.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    Ben zaten tescili gerizekalıyım.
    Senden bir dirhem zeka alabilmeyi isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben zaten tescili gerizekalıyım.
    Senden bir dirhem zeka alabilmeyi isterdim.

Dogrudur ki nescafe dunyada en cok kari turkiyeden yaparken 5 kat nufuslu amerikada bile yarisi kadar satamiyor. Sen kendine oyle diyorsan ben sana argumanla dedigini savunurum merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.