Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
10
Favori
94.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çarşamba günü anneler günü indirimiyle 186 TL'ye aldım. Yalnız işin kötü yanı adamlar resmen ön sipariş şeklinde çalışıyor. (Edirne Migros)

Geçen pazar ürünü sorduğumda siparişi geçtiklerini ve pazartesi ya da salı geleceğini söylemişlerdi. İsterseniz telefon numaranızı bırakın biz gelince sizi arayalım dediler. Ben de tamam dedim. Bilgilerimi bıraktım ama arayan soran yok. Neyse çarşamba günü gittim ve standlarda ürünü bulamadım. Gelmedi sandım ve alışveriş sonrasında kasiyere sordum tekrardan. Kasiyer de ürünler gelmiş olmalı danışmaya sorun dedi. Danışmaya sormaya gittiğimde ise iç tarafında 4 tane Nescafe Mycafe cihazını kenara ayırdıklarını (üstlerinde isim tel vs var ama benimki yok) gördüm. Danışmadaki çalışana hafta sonu bilgilerimi bıraktığımı ve üründen almak istediğimi söyledim. O da depo sorumlusuna ellerinde başka makine var mı diye sordu. O da 1 tane daha var diyince kenara ayırdıklarından bana verdiler. Depoda şansıma başka olmasaydı gözümün önündeki makineyi alamayacaktım.

Bu şekilde resmen siparişle çalışmaları çok yanlış. Ben de telefonumu bırakmıştım ama amacım gelince bana haber versinler ki ben de gidip almaya çalışayım şeklindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 11 Mayıs 2013; 16:27:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dandini

Migros da Money Club Kart Fiyatı :186,75TL dir. Önceki fiyat kadar sıcak olmasa da, almayı düşünenlerin bilgisine..

LİNK

http://www.hepsiburada.com/liste/nescafe-mycafe-kahve-makinesi/productDetails.aspx?productId=zynes12170595&categoryId=28001491&SKU=ZYNES12170595&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dzynes12170595%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmycafe%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

hepsiburadada 199 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 11 Mayıs 2013; 17:36:51 >

• Bu arada arkadaşlar ürünü Nescafe Gold ile kullanıyorum ve biraz acı gibi geliyor. Daha hafif kahve önerebilir misiniz?
  • Bugün ya da yarın hepsiburada'dan sipariş edeceğim umarım hayal kırıklığı olmaz bunu biraz kullanalım ileride Nespresso,DeLonghi'ye geçiş yaparız
  • Bu ürünle Tchibo Cafissimo Classic ve Delonghi EC200 arasında kaldım bende.
    Varmı tecrübe edenler
  • quote:

Migros da Money Club Kart Fiyatı :186,75TL dir. Önceki fiyat kadar sıcak olmasa da, almayı düşünenlerin bilgisine..

LİNK

Mesajı yeni gördüm ,

Linke tıkladım 249 TL olmuş..

Arkadaş bir günde mi kampanyayı bitiriyorlar.
  • bu ilk sayfada görünen 3 renkli kahve nasıl yapılıyor acaba, deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

bu ilk sayfada görünen 3 renkli kahve nasıl yapılıyor acaba, deneyen oldu mu?

Latte'yi kastettiniz sanırım. En altta süt, ortada kahve ve en üstte köpükten oluşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Orijinalden alıntı: laider

bu ilk sayfada görünen 3 renkli kahve nasıl yapılıyor acaba, deneyen oldu mu?

Latte'yi kastettiniz sanırım. En altta süt, ortada kahve ve en üstte köpükten oluşuyor.

biz yaptık öyle olmadı ama bir daha deneyelim bakalım.

teşekkürler :)
  • hepsiburada 199 tl ye satıyor şuanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

quote:

LİNK

Mesajı yeni gördüm ,

Linke tıkladım 249 TL olmuş..

Arkadaş bir günde mi kampanyayı bitiriyorlar.

Kampanya anneler gününe özel 10 gün civarı sürdü. Bu arada Vip Gold kahve alıp denedim 5 para etmez. Evdekiler içtikten sonra mideye oturduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 15 Mayıs 2013; 17:57:53 >

• Selam arkadaşlar,
    Uzun zamandır kahve makinelerini inceliyordum.Makinelerde en kritik nokta, makinenin fiyatından ziyade kullanılacak kahvenin yada kapsüllerin fiyatıydı. Çünkü makineyi bir kere alıyorsunuz, ama kullanacağınız kahve yada kapsüle devamlı para vermek durumundasınız, makine kapsüllü olsa kapsül fiyatları pahalı olacak, o zaman ekonomik olmayacaktı.

Bu makine tam bu noktada devreye giriyor. Özellikle Granül Kahveyle çalışması çok iyi. 2 haftadır kullanıyorum, Migrostan 186 tlye aldım.

Artıları
    +Capuccino'yu çok güzel yapıyor, favori kahvem
    +Latte Macchiato'yu iyi yapıyor
    +4000 liraya Espresso makinesi satıldığını düşünürsek, bu makinenin Espresso yapabilmesi bence çok iyi, sonuçta gurme değiliz
    +Menü'de sağ alt kahve fincanının yaptığı kahve Cafe Americano, tadı güzel, süt ekleyince 3ü1 arada gibi oluyor.

Eksileri var ama fiyat performans olarak bence 5 yıldızı hak ediyor makine.

-Kablosu biraz daha uzun olabilirdi, bazen sıkıntı oluyor.
    -Sütü soğuk ekleyince Capuccino ve Latte Macchiatoyu biraz ılık yapıyor, her zaman hazırda sıcak süt bulundurmak mümkün değil, biraz sütü az koyunca kahve daha sıcak çıkıyor.

• damak zevki farklı olabilir ama ben bu makinenin yaptığı Capuccino'ya Capuccino diyemiyorum.

hepsinden aynı nesface gold tadı alıyorsunuz.

ama sade kahvesini beğeniyorum,
    köpüklü vs hakkını yememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 24 Mayıs 2013; 16:31:21 >
  • bazı arkadaslar tepki koymuş granül kahve ile espresso mu latte mi olur diye. haklısın hocam da adam french press alıp kapsül yapacak özverisi yok ki. koyacak makineye alttan alacak kolayına gelerekten. herkesi bir bakış açısı var. umurunda mı latte dir espresso dur. tadı güzel köpüklü lezzetli güzel içiliyor diyerek alıyorlar işte. herkesin bir ağız tadı, bakış açısı ve iç kalite yönetimi var. böyle makineler de revaşta. ben mesela macchiato daki gibi üzerine krema ayarlayacak bir makine isterdim. hani 8 10 binlik makinelerdeki gibi. ama galiba ucuzları yok..
  • Sabahın köründe erken kalkmak zorunda kaldığım h.içi sabahlarında bu makinenin yaptığı expressodan şekersiz 1 fincan alıyorum ve tüm gün zinde kalıyorum
    Denemek için Jacop Monarch 200gr aldım ama eski kahve tamamen bitmeden makineye koymam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Sabahın köründe erken kalkmak zorunda kaldığım h.içi sabahlarında bu makinenin yaptığı expressodan şekersiz 1 fincan alıyorum ve tüm gün zinde kalıyorum
    Denemek için Jacop Monarch 200gr aldım ama eski kahve tamamen bitmeden makineye koymam.

Bende Bosch Tassimo yada Krups almayı düşünüyorum. kapsülle çalışan ürünler ve yapamadığı kahve yok :)

Şu zindelik olayı iyi cevap olmuş :)

Sanırım bu ürün kapsüllü değil kapsüllü makineler hakkında bilgisi olan var mı ?

ZEHİRİ VERDİM HEHEHE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 13 Haziran 2013; 17:25:44 >

• Merhaba
    Forumdaki kahve makineleri hakkındaki yorumları okudum. Ancak okumaktan yoruldum evde
    espresso cappuccino latte yapabilecek
    çekirdek, öğütülmüş kahve koyulabilecek
    fiyat olarak maksimum 300-400 düşünüyorum. Ancak işimi görecek daha uygun bir model de olabilir. Taksitli alacağım

ne önerirsniz hepsiburada veya başka siteden önerilerinizi olabilir

yabancı bir siteden top 10 kahve makinesi buldum
    http://thebestespressomachines.org/best-espresso-machines-2/top-10-best-selling-espresso-machines-on-amazon/

• Migros'ta Mycafe şu an 186 TL.
    "Tchibo Cafissimo" ve "Nescafe MyCafe" : Bunlardan hangisi daha iyidir? Hangisi daha çok çeşit ve daha lezzetli kahve yapar?
  • merhaba bende braun tassimo kahve makinasi mevcut ve kullanmiyorum 7-8 kere anca kahve yapilmistir tam teshisat calisiyor. Makinam SATILIKTIR ilgilenenlerin dikkatine...
  • krem şanti krema herşeyi yapabilen bir makine olsa ne iyi olurdu ayrıca çırpmaktan sıkıldım artık.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.