Şimdi Ara

NESCAFÉ MyCafé Kahve Makinası Migrosta 149 TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
10
Favori
94.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim mycafe makinesi su sızdırmaya başladı. hatta sızdırmak denemez. alt taraftan bir borudan şakır şakır akıyor su.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoQi

quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

krem şanti krema herşeyi yapabilen bir makine olsa ne iyi olurdu ayrıca çırpmaktan sıkıldım artık.

http://www.hepsiburada.com/liste/braun-mx2050-buz-kiricili-smoothie-blender/productDetails.aspx?productId=mtbraunmx2050blend&categoryId=22003&SKU=MTBRAUNMX2050BLEND&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dmtbraunmx2050blend%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dbraun%255cu0020blender%26fh_refview%3dsearch

bu yapar

bende bu varda krem şanti ne alaka, bu blender. smoothie yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

quote:

krem şanti krema herşeyi yapabilen bir makine olsa ne iyi olurdu ayrıca çırpmaktan sıkıldım artık.

http://www.hepsiburada.com/liste/braun-mx2050-buz-kiricili-smoothie-blender/productDetails.aspx?productId=mtbraunmx2050blend&categoryId=22003&SKU=MTBRAUNMX2050BLEND&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dmtbraunmx2050blend%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dbraun%255cu0020blender%26fh_refview%3dsearch

bu yapar

ben bu makinayla jöle yapıyorum, puding yapıyorum, muhallebi yapıyorum krem şantide yapar neden yapmasın ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu yapar

ben bu makinayla jöle yapıyorum, puding yapıyorum, muhallebi yapıyorum krem şantide yapar neden yapmasın ?

Blender parçaliyor yapmaz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu yapar

Blender parçaliyor yapmaz gibi

yapıyor yapıyor bayada güzel yapıyor

• Arkadaşlar biz de geçen sene aldık Ankamall Migros'tan, ben kahve gurmesi değilim ama evde French Press'te filtre kahve de içiyorum, arada bir canım Nescafe de istiyor, bu makineden memnunum, biraz titiz bir insanım birçok kez temizliğini yaptım ancak 1 yıl sonunda ulaştığım sonuç o kadar sık temizliğe ihtiyacı yok makinanın, bir ara kahvenin tadı kötü gelmeye başladı plastik kokusundan bahsetmişti bir arkadaş önceki sayfalarda, ne yaptıysam düzeltememiştim, en sonunda problemin çeşme suyundan kaynaklandığını çözdüm, damacana suyu koyunca koku falan kalmadı, daha da lezzetli oldu, tavsiye ederim kireç probleminiz de olmaz. Benim favorim espresso modunda hazırladığı kahve, dikkat edin espresso demiyorum direk çünkü arkadaşların da dediği gibi granül kahveden espresso olmaz ancak lezzetli ve kıvamlı oluyor, ben beğeniyorum. Şimdi benim aradığım tek şey 'GRANÜL ŞEKER' ! Eğer böyle bir ürün olsa idi kahve haznesine aynı Nescafe Gold tanecikleri büyüklüğünde olan granül şekerimizi belirli oranda karıştırırdık, kahvelerimiz otomatik olarak şekerli olurdu, tabi o makinayı ofiste falan kullananlar için olmaz, ben sadece kendim kullandığım için böyle bir ürün olsa keşke dedim hep, tek düğme ile kahve işte o zaman olurdu.
    Bir de içine koyduğunuz suyun sıcaklığı kahvenin sıcaklığını çok etkiliyor, mesela bir ara iş yerine getirmiştim burada sular soğuk, kahveyi çok sıcak yapamıyordu bazı arkadaşlarıma soğuk geldi kahve, ama evdeki damacana su bekleyip oda sıcaklığında olduğu için evde nispeten daha sıcak kahveler yapılıyor. 80 derecedir Gold'un ideal su sıcaklığı, bu makine oda şartlarında bunu sağlıyor sanırım. Süt olayı da zor, soğuk oluyor kahveler, sütü ısıtmak gerek, kim uğraşır...

• Mart ayında satın almıştım ve hala temizlemedim.
    Sorunsuz ve lezzetli Expresso yapıyor
  • Ben sütlü yapacağım zaman, buzdolabından çıkan ve ölçü kabıyla ölçtüğüm sütü mikrodalgada 30 sn ısıtıyorum. Kahve gayet sıcak oluyor.
  • Makinayi kullanan arkadaslar Nescafe gold dan baska kahve deneyen oldu mu hic makinada yada yeni lezzetler keşfeden paylasirsaniz bizimde bilgimiz olsun cok kullanınca gold pahaliya geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yula50

Makinayi kullanan arkadaslar Nescafe gold dan baska kahve deneyen oldu mu hic makinada yada yeni lezzetler keşfeden paylasirsaniz bizimde bilgimiz olsun cok kullanınca gold pahaliya geliyor :)

Migros Gold ile lezzetli ve 200 gramı 7 lira

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Makinayi kullanan arkadaslar Nescafe gold dan baska kahve deneyen oldu mu hic makinada yada yeni lezzetler keşfeden paylasirsaniz bizimde bilgimiz olsun cok kullanınca gold pahaliya geliyor :)

Eyvallah Makinanin icindeki bitince bir deneyeyim bakalim gerci sen onayladiysan gönül rahatligiyla alinir o kahve :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Eyvallah Makinanin icindeki bitince bir deneyeyim bakalim gerci sen onayladiysan gönül rahatligiyla alinir o kahve :)

Zevkler farklı da olsa ben size Migros Gold'u kesinlikle önermeyeceğim. Zira kahvenin kokusu bile yok, tadı ve aroması ise inanılmaz yapay ve lezzetsiz-safi acılık var. Ben kahveyi yoğun ve hatta acı severim ama tabiki kahvenin kendi aromasındaki yoğunluk/acılık farklı. O yüzden ben malesef TuVNeRa'ya katılamıyorum. Bu cihazda Nescafe'nin Gold'u dışında kullanmamak gerektiğini düşünüyorum. Jacobs'larda bile kahve aroması ve lezzeti Nescafe gibi olmuyor...

• arkadaşlar geçen kampanyada bulamamıştım bu makineden.. yokmu bu aralar bir yerlerde MyCafe kampanyası vs.. veya en uygun fiyatla nereden alabiliriz bu aralar cihazı..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutheyo

arkadaşlar geçen kampanyada bulamamıştım bu makineden.. yokmu bu aralar bir yerlerde MyCafe kampanyası vs.. veya en uygun fiyatla nereden alabiliriz bu aralar cihazı..?

http://forum.donanimhaber.com/m_81446188/tm.htm
  • bende nescafe gold hiç sevmem jacobs monarch favorimdir, zevk meselesi tabi..
  • Arkadaşlar , cihazı, su sızdırması sebebiyle servise yolladım. Gelişmeleri buradan yazarım.
  • makinası su akıtan arkadaşlar, aynı sorunu yaşadım adres almak için müşteri hizmetlerini aradim ve sorun çözüldü, yaşamış ve yaşaması muhtemel arkadaşlar bana canlı yayında söylenen ve yaptırilan işlem ortada ki bölümde yeşil kapağı kaldırınca çıkan haznenin içinde ki perde süzgüyü bulaşık sungeri ile çok bastırmadan yıkayın. Ciddi anlamda neredeyse tüm suyunu sızdıran makine bu basit işlemle düzeldi, bilginiz olsun.

• Benim makine dediğiniz yerden su sızdırmıyordu. Sizinkisi basit bir temizleme sorunuymuş. Ben zaten 10 günde bir filtreleri vs. temizliyordum. Bendeki makine elektrik kablosunun makineye bağlandığı yerden su sızdırıyordu . Ayrıca kullanmadığım zamanlarda da sızıyordu su. Muhtemelen su tankından, suyu ısıtan bölmeye giden borulardan kaçırıyordu. Bana yeni bir makine yolladılar. Fakat biraz araştırdığımda bu sorunun tekrarlandığını okudum. Her ne kadar yeni makine gönderdiklerine memnun olsam da ,açıkçası soğudum makineden. yeni geleni de daha açmadım. Satsam sıfır makine kaçtan vereyim veya açıp kullansam mı ikilemindeyim.

Düzenleme: dün akşam kutuyu açtım. Dikkatimi çeken nokta, yuvarlak kontrol panelindeki kahve seçeneklerinin yerinin değişik olduğu. Mesela eskisinde espresso seçeneği altta iken yenisinde üstte. Diğer seçeneklerin de yeri değişik. Demek ki iki ayrı üretim var diye düşündüm. Ve makineyi kullanmaya karar verdim. Bakalım ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 23 Ekim 2013; 8:21:28 >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.