Şimdi Ara

NERO NEREDEN SATIN ALINIR ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Satın almak isteyen şahıs, yasal olmayan yollardan program edinmek istemiyor. Sürekli kullanacağı için deneme sürümleri ile uğraşamayacağını söylüyor. Parasıyla almak istiyor...

Ağırlıklı olarak CD kopyalayacağı ve VCD formatında CD üreteceği için en son sürümlerden olması gerekmeyebilir. Türkçe başka bir program da olabilir...

• gold bilgisayar, eksen, exa computer... birde nettende siparişle geliyo diye biliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: özbalkesli

Türkçe Nero nereden satın alınır?

Satın almak isteyen şahıs, yasal olmayan yollardan program edinmek istemiyor. Sürekli kullanacağı için deneme sürümleri ile uğraşamayacağını söylüyor. Parasıyla almak istiyor...

Ağırlıklı olarak CD kopyalayacağı ve VCD formatında CD üreteceği için en son sürümlerden olması gerekmeyebilir. Türkçe başka bir program da olabilir...

Neden parayla almak istiyor ki? CD/DVD yazıcıların bile yanında hediye olarak veriliyor. Hediye olarak verilen kısıtlı bir versiyonu bile olsa dediğin işleri rahatlıkla görür.
  • online satın alma seçenekleri var onları denesin
  • ashampoo burning studio free 2009

yada enayilik yapip nero alinabilir. ücretsiz dururken nero alinir mi ya? nero kadar iyi ve daha kolay bu programi tavsiye ederim. ücretsizler icinde en iyisi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gooddialog

ashampoo burning studio free 2009

yada enayilik yapip nero alinabilir. ücretsiz dururken nero alinir mi ya? nero kadar iyi ve daha kolay bu programi tavsiye ederim. ücretsizler icinde en iyisi.

+123456789
  • gooddialog ve sertacaygun aynen katılıyorum ne zamandan beri ashampoo burning studio free 2009 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AL[e]N

gooddialog ve sertacaygun aynen katılıyorum ne zamandan beri ashampoo burning studio free 2009 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.

Ashampoo'yu 6 sürümünden beri kullanıyorum. Nero'ya göre biraz eksikleri var tasarıyı kaydetme, klasörleri taşıma gibi vs. ama, cidden işini çok iyi yapıyor.
  • vcd kopyalıcak ve nero orjinal olcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

vcd kopyalıcak ve nero orjinal olcak

Herşey de korsan olmasın diye düşünüyordur belki de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 23 Mart 2009; 10:32:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.