Şimdi Ara

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100 (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
4
Favori
9.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhanext

2 konsoldada 1080p olucak diye biliyorum.

Ben hiçbiryerde açıklama bulamadım hocam sadece konsollarda 30 fps olacağı açıklanmış.

Bu arada yeni arabam.

NEED for SPEED | XBOX ONE | 65/100

• Iyi ki Access denemesi var da kaza kursununa gitmiyoruz Hic begenmedim oyunu, sanki gecen NFSlerde surus dinamigi bu kadar odun degildi. Neyse 7 8 ay sonra Vault'a duser zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun harika, benimde nedense çok hoşuma gitti bazılarının aksine. En son Underground 2 oynuyordum yıllar önce. Most Wanted'la birlikte serinin yüzüne bakmaz oldum, nefret besledim bu EA Access'e gelen NFS Rivals ile de arttı.

Bende her zaman simülasyon tadını isteyenler tarafındayımdır, hep gerçekçi olmasını istemişimdir ama yeni NFS'nin verdiği keyif pek fırsat vermedi simülasyon öğeleri aramama. Ayrıca tüm o ön yargımı da aldı seriye karşı. Gerçekten bu sefer olmuş. Modifikasyon olayı sınırsız neredeyse, özellikle görsel açıdan. İşin teknik kısmını hem anlamadığımdan hem henüz incelemediğimden bir şey söyleyemeyeceğim. Çok fazla da yarış yapmadım; biraz monotonluk, ruhsuzluk olduğu da doğru gibi

EA Access'e de tam sürümü ücretsiz geldiğinde eski günlerde ki gibi Drift yarışlarıma kaldığım yerden devam ederim, o zamana dek beklemedeğiz

Ha şeyi de belirtmek isterim, grafikler harika ama önümü göremiyorum Çok bulanık, belirgin değil zaten gece vakti. Tahmini sağ sola dönüyorum genelde felaketle sonuçlanıyor zaten

• Accesten indirip denedim bende.. Öncelikle oynanışı beğenmedim arcade'in dibine vurmuş oyun, dönüşler falan bana kötü geldi.

Grafikleri de beğenmedim, kullandıkları filtre, görüntüyü berbat etmiş.. Sanki yayını güzel çekmeyen tv'den izliyormuşum gibi bir his oluşturdu bende.

Herkesin beğendiği sesleri de beğenmedim, horizon ve fm ses konusunda daha başarılı. Type-r'ı sürerken insan 5500 de vtec sesi bekliyor, ama yok..

Tek iyi yanı motor modifiye seçeneklerini basit bir dille herkesin anlayabileceği şekilde güzelce anlatmışlar. Bu vesileyle forza'yı eleştirenler headers, motor bloğu, silindir kapağı, gaz pompası vs nedir, ne işe yarar biraz öğrenirler belki
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Grafikler ve sesleri 10 numara oyun daha iyisi varsa onu oyna burada kalabalık yapma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam oynarken hiç fark ettiniz mi bilmiyorum ama sürüş esnasında çok direksiyon hareketi yaparsanız araç bi süre sonra sapıtıyor ve dönmek istediğiniz yere dönmüyor. Yol da sapıtıyor bir sağa bir sola. Bazende kendi kendine sanki sürüş yardımı açıkmış gibi yalpalıyor. Hiç dikkatinizi çekti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Accesten indirip denedim bende.. Öncelikle oynanışı beğenmedim arcade'in dibine vurmuş oyun, dönüşler falan bana kötü geldi.

Grafikleri de beğenmedim, kullandıkları filtre, görüntüyü berbat etmiş.. Sanki yayını güzel çekmeyen tv'den izliyormuşum gibi bir his oluşturdu bende.

Herkesin beğendiği sesleri de beğenmedim, horizon ve fm ses konusunda daha başarılı. Type-r'ı sürerken insan 5500 de vtec sesi bekliyor, ama yok..

Tek iyi yanı motor modifiye seçeneklerini basit bir dille herkesin anlayabileceği şekilde güzelce anlatmışlar. Bu vesileyle forza'yı eleştirenler headers, motor bloğu, silindir kapağı, gaz pompası vs nedir, ne işe yarar biraz öğrenirler belki

Fiziklerin kötülüğü arcade olmasından gelmiyor bence. Underground serisi,Most Wanted 2012 ve Midnight Club'ın fizikleri de arcade fakat onlar eğlenceli ve güzel oyunlardı. Bu oyunun garip ve kötü bir oynanabilirliği var. Ve hız hissiyatı çok kötü bence. 200-220km ile giderken çevreye bakıyorum sanki 70-80 ile gidiyorum gibi bir hava var.

• Arkadaslar on siparis nereden iptal ediliyor bilgisi olan yardimci olabilir mi ? Ve oyunu gift card ile almistim parayida gift card olarak mi verecekler ?

• highmetin kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yok.

• Oyle birşey var .

İyi yap o zaman.

• Senden ozelliklemi istedik yardimi kardes isine baksana

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

Senden ozelliklemi istedik yardimi kardes isine baksana

Xbox supporttan live chat ile iptal edebilirsiniz hocam ben black ops 3 on siparisimi iptal etmistim 2-3 gun sonra geri gelmisti param.

• Brandon Jennings kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam .
    Hocam neden vazgeçtiniz almaktan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hocam adamlar deep customization dedi , videolara baktim bide yabanci bi forumdan yorumlari takip ettim 3 4 araba haric hepsinde 1 veya 2 tampon var . Ferrarinin falan jantlari bile degistirilemiyomus . Sayili araclarda far stop degistirme var . Bu mu derin modifiye . Yani midnight club falan ne desin eger bu deep customizationsa . Alan arkadaslara iyi eglenceler ancak ben biraz daha bekleyecegim free contentler neymis onu gorelim once . Zaten adamlar vinly mirror ve kaliper boyamayi kaldirmislar . Sonradan oyunda olan seyi hemde gordugumuz biseyi ekleyip free content diyecekler . Gelde iptal etme .

Hocam size tavsiyem 1 aylık (12tl olması lazim) EA Access alıp oyunu denemeniz,10 saatlik bir deneme imkânı veriyor kafanizdaki soru işaretlerini bizzat tecrübe ederek giderebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hocam adamlar deep customization dedi , videolara baktim bide yabanci bi forumdan yorumlari takip ettim 3 4 araba haric hepsinde 1 veya 2 tampon var . Ferrarinin falan jantlari bile degistirilemiyomus . Sayili araclarda far stop degistirme var . Bu mu derin modifiye . Yani midnight club falan ne desin eger bu deep customizationsa . Alan arkadaslara iyi eglenceler ancak ben biraz daha bekleyecegim free contentler neymis onu gorelim once . Zaten adamlar vinly mirror ve kaliper boyamayi kaldirmislar . Sonradan oyunda olan seyi hemde gordugumuz biseyi ekleyip free content diyecekler . Gelde iptal etme .

Size katılmamak elde değil, şayet oyunda modifiye bazı araçlar ile sınırlıysa sıkıntı büyük...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Grafikler ve sesleri 10 numara oyun daha iyisi varsa onu oyna burada kalabalık yapma.

Daha iyisi var, onu da oynadım zaten. İstedğim oyun hakkında istediğim şekilde yorum yaparım, üslubuna dikkat et, forumdaki ergenlerle karıştırma beni..

Beğenen de yorum yazacak, beğenmeyen de böylelikle oyunu alıcak arkadaşlar fikir sahibi olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Hocam siz de Motorsports ve Crackdown konusunda kalabalik yapmayin o zaman bu mantikla. Arkadas yorumunu yazmis ne guzel, herkes boyle yazsa da koru korune degil iyicene bilgilensek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 1 Kasım 2015; 4:33:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.