Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
8.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Bomboş bir oyun olmuş gram zevk almadım 1 saat kadar oynadım. Ekranda ki yazılardan arabayı görmek bile zor. Karman çorman birşey.

Benimde hayatımda oynadığım en birşeye benzemeyen NFS olmuş. Hotpursuit yine bundan iyi. Sanki sim yada GT oynuyormuşuz da bütün araba ayarlarını en kötü sürülmeyecek şekle getirmişiz gibi araba dönmek bilmiyor.

Xbone a alırım bu oyunu diyenler once bi xbox ta oynasın hala begenirlerse alsınlar. Yeni konsollara oyun az cikaralımda parayı bulalım diye yapılıp çıkarılmış bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

quote:

Bomboş bir oyun olmuş gram zevk almadım 1 saat kadar oynadım. Ekranda ki yazılardan arabayı görmek bile zor. Karman çorman birşey.

Hangi yazılardan göremedin ? Kötü mü oyun

Ekranda çıkan gereksiz bir sürü yazıdan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

quote:

Hangi yazılardan göremedin ? Kötü mü oyun

Ekranda çıkan gereksiz bir sürü yazıdan.

Alıntıları Göster
    Kim ne derse desin Oyun çok içerikli ve güzel olmuş, most wanted fiyaskosundan sonra çok iyi geldi, oyuna özenildiğini her an anlıyorsunuz...açıkçası şaşırttı beni, fazla bi umudum yoktu, hor pursuit'in arabaların daha ağır olduğu versiyonu gibi olmuş. ayrıca orjinal most wanted ı hatırlatan bir iki detaya denk geldim, su depolarını devirmek gibi :) ama bu nesilde grafik olarak pek birşey beklemeyin, sonuçta bu neslin son oyunu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

Kim ne derse desin Oyun çok içerikli ve güzel olmuş, most wanted fiyaskosundan sonra çok iyi geldi, oyuna özenildiğini her an anlıyorsunuz...açıkçası şaşırttı beni, fazla bi umudum yoktu, hor pursuit'in arabaların daha ağır olduğu versiyonu gibi olmuş. ayrıca orjinal most wanted ı hatırlatan bir iki detaya denk geldim, su depolarını devirmek gibi :) ama bu nesilde grafik olarak pek birşey beklemeyin, sonuçta bu neslin son oyunu...

Alıntıları Göster
    4gb lik modelde bu oyun oynanmiyormus malesef. o kadar beklemistim oyunu halbuki

• quote:

Orijinalden alıntı: Krauser ll

ben motor kaputuna neon koyma gelene kadar nfs oynamam.

Alıntıları Göster
    Oyunu herzamanki gibi bir NFS fanı olarak yine oynarım fakat oyun bildiğin NFS HOT PURSUIT 2010 fakat grafikleri ondan daha kötü geldi bana, open world yapmışlar bu sefer o yüzden sanırım grafikleri kısmışlar heryer tırtık kaynıyor özellikle çevre detayları, bana sorarsanız bence bunu bilerek yapıyorlar oyunu yeni nesile almamız için.

Hot Pursuit'te olduğu gibi hem polis hem de yarışcı modu var, klasik yarışma ve polislerden kaçma, polis ile de araçların damage'ini bitirerek yakalama ve hiçbiryere çarpmadan zamanında hedefe varma modlar var, hot pursuitten farkı dediğim gibi bu sefer openworld, haritadan istediğimiz yere kendimiz gidiyoruz (most wanted gibi)

Bakalım ferrariyle oynamayı bekliyorum sabırsızlıkla, motor sesleri yine 1 numara oyunda

NEED FOR SPEED: RIVALS [ANA KONU - Xbox ONE - 1080P/30FPS!]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Kasım 2013; 12:27:12 >

• Burakcım resimler için teşekkür ederim ama o köylü flaşın batsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Burakcım resimler için teşekkür ederim ama o köylü flaşın batsın.

Kanki al sana flaşsız, hangisi daha iyi sence ? :D

Bu yüzden flaşlı çekiyorum olduğu gibi çıkıyor resimler, arada çok fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Burakcım resimler için teşekkür ederim ama o köylü flaşın batsın.

Kanki al sana flaşsız, hangisi daha iyi sence ? :D

Bu yüzden flaşlı çekiyorum olduğu gibi çıkıyor resimler, arada çok fark var.

Alıntıları Göster
    Flaşsız daha doğal ve Gerçekçi bence. Elbette flaş lı koyabilirsin ama bulaşmadan geçmeyeceğim o haldede. Bilgine

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Flaşsız daha doğal ve Gerçekçi bence. Elbette flaş lı koyabilirsin ama bulaşmadan geçmeyeceğim o haldede. Bilgine

Alıntıları Göster
    Olum ne doğalı böyle soluk renkte mi oynuyoruz oyunu :D, flashlı çektiğim fotolar nasılsa oyun içi de öyle, diğer türlü soluk oluyor makina ayarları falan varsa söyleyin bakayım bir ara.
  • quote:

Olum ne doğalı böyle soluk renkte mi oynuyoruz oyunu :D, flashlı çektiğim fotolar nasılsa oyun içi de öyle, diğer türlü soluk oluyor makina ayarları falan varsa söyleyin bakayım bir ara.

Bir program vardı Flaşa gerek yok. Renk paletine kadar herşeyi ayarlıyorsun. Camwow yanılmıyorsam 1 tanesi. istediğin seviyeye getirebilirsin resimleri. Başka programlarda olması lazım. Telefonuna kur ve istediğin gibi oyna resimlerle.
  • quote:

quote:

Bir program vardı Flaşa gerek yok. Renk paletine kadar herşeyi ayarlıyorsun. Camwow yanılmıyorsam 1 tanesi. istediğin seviyeye getirebilirsin resimleri. Başka programlarda olması lazım. Telefonuna kur ve istediğin gibi oyna resimlerle.

Alıntıları Göster
    Foto makinasıyla çekiyorum, makinanın ayarları var birsürü ordan ayar mı yapmak lazım çözemedim gerçi en iyi ayarlar bu, kurcalamıştım zamanında.

• quote:

Foto makinasıyla çekiyorum, makinanın ayarları var birsürü ordan ayar mı yapmak lazım çözemedim gerçi en iyi ayarlar bu, kurcalamıştım zamanında.

Alıntıları Göster
    foto makinesi ile çekiyorsan,makineyi sabitle..otomatik çekim yap..karanlıkda olsa uzun pozlar..flaş renkleri öldürüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesemre

foto makinesi ile çekiyorsan,makineyi sabitle..otomatik çekim yap..karanlıkda olsa uzun pozlar..flaş renkleri öldürüyor..

Alıntıları Göster
    Bir kaç ekran görüntüsü verelim, sabırsızlar biraz daha sabırsızlansın. Oyun süper görünüyor, özellikle helikopterli takip sahnelerinde helikopterin yoldan kaldırdığı tozdan, yaprak parçalarından yol adam gibi seçilmiyor, bir de ışık insanın gözünü alıyor ki, offff....

Görüntüler PC'den ultra ayarlarda alınmıştır, şahsen yeni nesil konsollarda bu detay seviyesinde olacağına inanmıyorum. Görüntüleri de arkadaşın isteği üzerine buraya ekledim, PC fanlığı falan yaptığım düşünülmesin. Yeni nesil bize çoktan geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Kasım 2013; 20:47:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Bir kaç ekran görüntüsü verelim, sabırsızlar biraz daha sabırsızlansın. Oyun süper görünüyor, özellikle helikopterli takip sahnelerinde helikopterin yoldan kaldırdığı tozdan, yaprak parçalarından yol adam gibi seçilmiyor, bir de ışık insanın gözünü alıyor ki, offff....

Görüntüler PC'den ultra ayarlarda alınmıştır, şahsen yeni nesil konsollarda bu detay seviyesinde olacağına inanmıyorum. Görüntüleri de arkadaşın isteği üzerine buraya ekledim, PC fanlığı falan yaptığım düşünülmesin. Yeni nesil bize çoktan geldi...

Alıntıları Göster
    PC bölümüne de aynısını yazdım.Adamlar film çıkartacak fena da durmuyor filmi ama ne ayaksa oyun senaryoyu bıraktı.Ulan bari bu sene sağlam bir senaryo yada direk filmi kopyalasaydınız Criterion'un bu seriye bulaşması oyun dünyasının son dönemdeki en kötü olaylarından biridir.

Bunların yanında oyunu beğendim arada girip stres atmaya güzel grafiklerin içerisinde gezilir ama hepsi bu.The Run bile Hot Pursuit,Most Wanted ve Rivals'dan yani Criterion NFS'lerinden iyiydi.Black Box'dan almayacaklardı bu seriyi onların da başı yandı iyi kötü idare ediyorduk biz o ekipten hala umut vardı.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    The Run, bence şimdiye kadar çıkmış en kötü NFS oyunuydu. Hot Pursuit de en iyilerinden biriydi. Yarış oyunu zevklerimiz baya farklıymış abicim:)

Rivals orjinal almaya değer mi, oynayanlar bu konuda yorum yaparsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

The Run, bence şimdiye kadar çıkmış en kötü NFS oyunuydu. Hot Pursuit de en iyilerinden biriydi. Yarış oyunu zevklerimiz baya farklıymış abicim:)

Benim derdim senaryo olayı The Run'da en azından kurgu vardı ne bileyim bir hedef vardı.Böyle sal oyuncuyu otun böceğin arasına pahalı arabalarla polis kovalamacası 1 saat sonra oyun bayıyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Benim derdim senaryo olayı The Run'da en azından kurgu vardı ne bileyim bir hedef vardı.Böyle sal oyuncuyu otun böceğin arasına pahalı arabalarla polis kovalamacası 1 saat sonra oyun bayıyor malesef.

Alıntıları Göster
    Senaryoya dikkat ediyorsan haklısın ama, ben araba yarışlarında hiç aramam. Kontroller ve sesler tamamsa, iyidir o oyun benim için:)

• Run en sevdiğim need for speed oyunu bu nesil ki nfs sevmem bana göre değil. Bu oyunu oynamayıda düşünmüyorum.
  • quote:

Run en sevdiğim need for speed oyunu bu nesil ki nfs sevmem bana göre değil. Bu oyunu oynamayıda düşünmüyorum.
    Run berbattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

Run berbattı.

Alıntıları Göster
    The Run'da atraksiyonlar çok iyiydi karlı dağlardan düşen parçalar, trenin önüne çıkması vs fakat çok az yapmışlardı bunları, daha fazla ve uzun bir oyun olsaydı efsane olurdu benim için.

Yanılmıyorsam bir oturuşta bitirmiştim inanılmaz kısaydı, nfs pro street'i bile zevk alarak oynayan ben hepsini eleştirsem de beğeniyorum ya, yalnız criterion bıraksın bu işleri burnout yapsın artık, sanırım bu son nfs'siydi kurtulduk.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.